Skocz do zawartości
kszonek

3city

Rekomendowane odpowiedzi

To wpadaj ;) Do 7 bede siedziec na dworcu

eh, za pozno :D ale sie przynajmniej wyspalem.

 

zadzwonilem do samhaina i mowil, ze mozna byc na 11, bop wczesniej sie nie bedzie nic działo. Czyli powiedzmy ze badzmy tam na 10.30, zapraszam na strone skm i wyliczac o ktorej sie spotykamy ;) ja wracam do zabawy celkiem :D

 

Dzwoniłem do kszonka powinien zaraz wysła mi esa co i jak ....

kszonek to leniwa bestia i nie chce mu sie esow nawet pisac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to ze sobie nie pośpie... 9.32 bysmy ruszali z św.maxa... i wtedy mamy 20 minut gdzies na spokojne dojscie..

 

To co kszonek ja bede o 8.50 czekał na murku przy skm... nie wiem czy inni dojada ..

 

kszonek to leniwa bestia i nie chce mu sie esow pisac

To widac ... jak cos to ja ci wyśle.. bo nie wiem czy bedziesz miał dojscie do neta dzis..

 

Baw sie dobrze i nie zamorduj nastepnego proca albo mobo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to ze sobie nie pośpie... 9.32 bysmy ruszali z św.maxa... i wtedy mamy 20 minut gdzies na spokojne dojscie..

 

To co kszonek ja bede o 8.50 czekał na murku przy skm... nie wiem czy inni dojada ..

To widac ... jak cos to ja ci wyśle.. bo nie wiem czy bedziesz miał dojscie do neta dzis..

 

Baw sie dobrze i nie zamorduj nastepnego proca albo mobo...

 

ja jade od siebie o 8.53 erką, czyli

 

2276296[/snapback]

to my jutro bedziemy jechac z pops_pl o 9:11 pociagiem to 9:32 bedzie na wzgorzu

 

 

ktory wagon? ostatni?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to wychodzi :D

a o ktorej bedziesz na dworcu w rumi ??

He he he własni widac czytanie całego wątku ze zrozumieniem.... R zatrzymuje sie kolo przystanku skm wzgórze i tam wsiadamy do bany tzn ja i kszonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to wychodzi :D

a o ktorej bedziesz na dworcu w rumi ??

jeszcze nie zwariowalemzeby jechac erka do runi i wtredy skm :P godzina w plecy. oczywiscie wysiadam na maxa i tam do skm. co juz kwazor slusznie azauwzyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra my bedziemy z nikem i mnichem ( kolegom ) okolo 9.20 na 100%

jestes z rumi?? to mozemy sie wpociagu spotkac, albo najwyzj mozecie pojechac wczesnuiejsza, bo i taak ten sam bilet.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes z rumi?? to mozemy sie wpociagu spotkac, albo najwyzj mozecie pojechac wczesnuiejsza, bo i taak ten sam bilet.

Nie z weja jestem , dyslektykiem jestem co na to poradze :D My kupimy bilety do wzgórza i można zawsze na miejscu kupic . Edytowane przez pops_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...