Skocz do zawartości
Gość Wintereq

Ati Radeon X1650

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe tylko dla czego Radeon X1300 XT 256MB 128-bit GDDR3 jest tańszy od wersji z GDDR2 B-)

tanszy??? jest 10zl drozszy ale wersja 512 z GDDR2 jest drozsza od tej GDDR3:P

 

edit: jednak tanszy :P zle spojrzalem. i wlasnie dlaczego??

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm X1300XT OverClock (czyli x1300xt na ddr3 ;]) bardzo fajnie się prezentuje ;] Tylko mnie ciekawi jakie zegary miała ta 73GT, która brała udział w tym teście i bardzo dziwne jest to że nie umieli znaleźć wyników 76gs DDR3 500/1400 tylko mieli wyniki od 500/1000 :mur: :/ To teraz się muszę zastanowić nad 73GT zalman albo x13xt ddr3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie badziew lepiej dolozyc troszke kasy i w niedalekim czasie kupic X1800 jakas wersje to napewno ceny pojda w dol:)

Jakaby tak myślec twoim tokiem to do x1300xt dociepnac do x1800 a mam juz na to to dociepne do tego a mnie karzdego przykladowo stac na karte za 1000 zł dla mnie ten Sapphire x1300xt oparty na GDDR3 to moim zdaniem naprawde dobry wybór w tym segmencie cenowym co niezmienia faktu ze przydał by sie jakis user który ma zamiar kupic ta karte i przeprowadzi porządne testy

 

EDIT

NeoMagNeT na pclabie już trche wisi test tych kart (chociaz wiadomo jak to z PClabem i z jego testami bywa :wink:)

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to wsumie chyab ten sam vpu, tylko odświerzony, wiec skoku wydajnosci nie bedzie, a pozatym bedzie raczej dośc troszke droższy do 7300gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

hmmm ja tma widze 24 jednostki pixel shader ( na tmy screenie ze specyfikacji) a w newsie jest napisane, że 8 pixel i 24 verteks shadery, ale znowu sie kłania 128bitowa pamięc, mogli by już od niej doejsć powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...