Skocz do zawartości
Rysiu512

Polski Projekt Boinc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od niedawna działa nowe stowarzyszenie o nazwie Polski Projekt BOINC - propaguje ono wykorzystanie wolnej mocy obliczeniowej naszych komputerów oraz budowę pierwszego polskiego projektu działającego oczywiście na platformie BOINC.

 

Strona internetowa stowarzyszenia znajduje się pod adresem www.polskiprojektboinc.vel.pl

 

Co myślicie o naszej działalności? Może ktoś z Was jest w stanie wesprzeć nas w tej inicjatywie.

 

Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi.

 

Rysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście średnio, albo raczej mało podobają się tego typu "nowe" pomysły, które raczej skazane są na niepowodzenie. Po pewnym czasie komuś się czegoś "odechce" robić, przejawiać inicjatywę i nici ze wszystkiego.

Poza tym jeśli jakiś portal jest od wszystkiego, a widzę tam wątki odnośnie wszystkich projektów, to zazwyczaj jest do niczego ;).

Dla mnie przetwarzanie rozproszone to możliwość wykorzystania moich procków, co by się nie marnowały i przy okazji rywalizacji z innymi przy otrzymywaniu kredycików, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przetwarzanie rozproszone to możliwość wykorzystania moich procków, co by się nie marnowały i przy okazji rywalizacji z innymi przy otrzymywaniu kredycików, nic więcej.

Doskonale Ciebie Free rozumiem ale jedno nie koliduje z drugim. Może w Waszym zespole są osoby, które by się do nas przyłączyły - Wasz zespół przecież by nic na tym nie stracił.

 

Po pewnym czasie komuś się czegoś "odechce" robić, przejawiać inicjatywę i nici ze wszystkiego.

W naszej ekipie nie ma takiej opcji B-)

 

A co Founder zespołu o tym myśli? Może jednak warto :huh:

Edytowane przez Rysiu512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ta wasza strona mało rozwinięta, za słabo opisane projekty. O optymalizacjach też niewiele widziałem. Mam nadzieję że w przyszłości będzie lepiej :)

 

Osobiście chętnie bym policzył czasem coś bardziej pożytecznego od seti@home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli już polecacie team to ja zapraszam do siebie - mało osób ale zawsze coś ;) - link masz w mojej sygnaturce.

 

A jeżeli wolisz większy team to polecam wypowiedź poprzednika - B@P.

 

Ale nie schodźmy z tematu... Coś Waszego Foundera nie widać :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli już polecacie team to ja zapraszam do siebie - mało osób ale zawsze coś ;) - link masz w mojej sygnaturce.

 

A jeżeli wolisz większy team to polecam wypowiedź poprzednika - B@P.

 

Ale nie schodźmy z tematu... Coś Waszego Foundera nie widać :unsure:

po 1 - przeczytaj regulamin - nie mozna miec linkow w sigu (wiem, dziwne ;] ), ale mzoesz dac ten link w dziale prezentacje i podlinkowac w sigu ten temat.

 

po 2 - kiedys probowalem u nas przeforsowac liczenie czegos lepszego, ale nikt nie chcial, wszyscy tylko seti, a to malo ambitne jest. Wiec poprostu seti licze dla ppc, a reszte (w sumie 10 projektow, glownie ralph rosetta, einstein, climat) dla b@p - tez wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...