Skocz do zawartości
kuruś

Czy Gra Będzie Mi Działać? - Ciekawa Strona

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna stronka ;] Tylko jedno ale ;] Jak masz Semprona/Celerona to zawsze ci będzie pisać, że masz za słaby komputer do włączenia tej gry :) Mój przykład > DOOM 3: Resurrection of Evil <

CPU

Minimum: Pentium 4 or Athlon XP

You Have: Intel® Celeron® CPU 2.80GHz

 

FAIL: Sorry, your CPU does not meet this minimum requirement. It may be time to purchase a more powerful computer to make your life easier. Click the 'We Recommend' button to discover how you can.

A znowu CPU Speed im pasuje :D :mur:

CPU Speed

Minimum: 1.5 GHz (Intel) or 1500+ (Athlon)

You Have: 3.48 GHz

A z tego co mi się wydaje to ten Doom mi powinien śmigać :) Ale imo stronka bardzo fajna ;]

Pozdro

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

A mi się to cuś wiesza.

Java najnowsza on Opra 9.01.

Na FF 1.5.0.4 nie ma najmniejszych problemów.

 

IMO - stronka fajna ale i tak niedokładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem...

Nie ma rzeczy idealnych ;]

Pokazuje mi, że na moim kompie (sig) Oblivion będzie działać OK, co raczej prawdą nie jest...

 

EDIT:

Nie, nie będzie działać brak dvd, ale cfane :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi nowosc ;) Ja juz to znam, bo byl kiedys link do tej strony w topicu Tomb Raider Legend. Oblivion wg. tego testu oraz Call Of Duty 2 ,powinna mi smigac prawie ze na max detalach :lol: Co jest oczywiscie nie prawda.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo stronka działa na zasadzie porównania naszego kompa z wymaganiami podanymi przez producenta ;) A to, że nie zawsze te wymagania są prawdziwe... Nic nie jest doskonałe :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z licznikami zużycia mocy zasilacza przez sprzęt nic nie jset dokładne zawsze trzeba brac poprawkę na takie strony (ale niech sie małe dzieci cieszą że im Oblivon pójdzie :-P bo dla nich takie strony są tworzone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wniosek z tego prosty. Że można sobie wszystko pomiędzy bajki wsadzić. Samo sprawdzenie PC nie będzie mówiło o realnej, grywalnej grze w dany produkt, ponieważ są przekłamania. Ale zawsze można sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...