Skocz do zawartości
cavarr

Rayman: Raving Rabbids

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim laptopie (Celeron 2,5GHz, 512 Ramu, Radeon Mobilny 9000 IGP - współdzielona pamięć z pamięcią Ram) niestety się tnie. Ale jak wrócę do domku to na biurkowym kompie jestem przekonany, że gierka będzie chodzić bardzo dobrze.

 

Oto wymagania:

 

2. The minimum system requirements for running Rayman Raving Rabbids are:

Supported OS: Windows® XP

Processor: 1 GHz class processors

RAM: 256 MB

Video Card: 3D 64 Mb DirectX 8.1 compatible

Minimum Screen Resolution: 640x480

Sound Card: DirectX 8.1 compatible

DirectX® Version: DirectX 9.0c

CD-ROM: 8X CD-ROM or better

Hard Drive Space: 1.5 GB

Peripherals: keyboard and mouse

 

3. The recommended system requirements for running Rayman Raving Rabbids are:

Supported OS: Windows® XP

Processor: Pentium IV 2.5GHZ /AMD ATHLON 2.5Ghz or better

RAM: 512MB

Video Card: 3D 64 MB, supporting Pixel shader 2.0 and Vertex shader 2.0

Screen Resolution: 1280x1024

Sound Card: DirectX 9 compatible, EAX

DirectX® Version: DirectX 9.0c

CD-ROM: 32X CD-ROM

Hard Drive Space: 1.5 GB

Peripherals: keyboard and mouse, up to 4 gamepads.

 

*Supported Video Cards at Time of Release

NVIDIA GeForce FX 5200 or better, ATI Radeon 9000 or better

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było spróbować. RRR nie ma jakiejś super grafy, nom ale jakby nie patrzeć moja karta w laptopie demonem prędkości nie jest. Wydajnościowo odpowiada Gf2 MX200/400 ale wyróżnia ją to, że obsługuje dx 8.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra po prostu syci! Szkoda tylko, że w trybie densingu :D klawisze nie są zawsze zsynchronizowane z muzyką.

 

PS. Ja mam tu czasem problemy z dwoma klawiszami i niezbyt szybką akcją. Zastanawia mnie kim są ci Koreańczycy grający na 4 klawiszach i ze strzałkami lecącymi z prędkością światła :D

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wyswietla sie nikomu blad jade_enr.exe? ;/

Witam,

Ja też mam ten sam problem ( gra sie niby chce uruchomic pokazuje sie juz okienko a po chwili wyskakuje błąd jade_enr.exe ) :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh to "dobrze" bo myslalem ze tylko ja mam na forum z tym problem, gdzies czytalem ze to dot. tylko kart od NV ale jak widac nie tylko .... jakos mi sie nie usmiecha reinstalowanie windy zeby sprawdzic czy to nie kwestia jakis programow poinstalowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak skonfigurowac pada w tej grze?

Chcialbym sobie pograc z mlodszymi osobnikami z mojej rodzinki i jakos w niektorych grach wcale nie wykrywa sterowania, a w niektorych jest skopane (np. triggery do tanczenia sa oba po lewej stronie). Dziwne to, bo w menu nawet numerki przyciskow dobrze opisala gierka.

Mam Mediatecha Corasir Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? chciałem stestować gierkę i error wyskakuje z "Jade_enr.exe". Czytałem wątek na forum ubisoftu, bo dużo osób ma ten problem.. trza czekać na patcha od wydawcy :/

Zainstaluj stery "Plug and Play" do monitora i powinno zadziałać. Próbowałem wielu sposobów na odpalenie tej gry, a ten zostawiłem na koniec, bo wydawał mi się idiotyczny :wink: , ale o dziwo zadziałał :D Mam nadzieję, że to pomoże. U mnie gierka siedziała ponad dwa tygodnie zainstalowana na HDD, aż w końcu zachciało jej sie ruszyć :wink:

EDIT: Literówka :wink:

Edytowane przez Niko442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z sygn. mam laptopa i z tymi sterami do monitora plug and play wygląda to tak:

Dołączona grafika

nawet po usunięciu tych monitorów domyślnych wyskakuje error; nie działa u mnie też pomysł aby dopisać w rejestrze do każdego urządzenia \DosDevices\C: "Z:"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety inaczej nie umiem ci pomóc... :-| Sam się długo głowiłem jak to odpalić, aż w końcu przeczytałem o tym sposobie ze zmianą sterów i zadziałało. W rejestrze nic nie grzebałem, bo to jest tylko konieczne gdy wyskakuje inny komunikat, a nie błąd "jade_enr.exe" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

A ja mam wylaczone raportowanie o bledach i mi nic nie wyskakuje tylko probuje wejsc do gry i odrazu wyskakuje do windy.Zmiana na plu ang play nie pomaga, a poza tym ja gram w kazda gre i tak na TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyskakuje ci do windy przez błąd "jade_enr.exe", ale ci go nie wyświetla, bo jak mówisz/piszesz :wink: masz wyłączone raportowanie o błędach. A z tymi sterami plug and play to różnie bywa. Czytałem na jakimś forum (chyba na oficjalnym Ubi), że niektórym to pomaga (np. mi :) ), ale większości jednak nie...

Now I wrote to the Ubi Soft support... but they only told me to install a Plug and Play monitor driver... that of course didn´t help, because it was already installed before...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z misją w której układamy portret króliczka który najpierw się obraca a potem gaśnie światło i widzimy go w rozsypce i trzeba go ułożyć z 4 części uszy, oczy, gęba i ręce. Nie mogę tego przejść trzeba zdobyć 700 punktów a ja miałem na maxa 650. Może coś źle robię?? Pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...