Skocz do zawartości
cavarr

Rayman: Raving Rabbids

Rekomendowane odpowiedzi

mówię że mam wszystko i kąt i położenie na 95% i źle mi liczy punkty np. mam za uszy, oczy, łapy i gębę po 190 punktów a w sumie jest 649 nie wiem o co chodzi. jak by ktoś mógł mi jakiegoś save przysłać na cezart@op.pl byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszedłem i zmieniam zdanie o gierce :( Początkowo tak - zachwyca. Ale im dalej tym gorzej :? Okazuje się, że jest tylko niewielka ilość konkurencji, a później są one lekko modyfikowane (np. z tymi kiblami, świnkami itd).

 

Do tego niektóre konkurencje są wręcz banalne, a niektóre tak trudne że głowa mała. No moze nie aż tak ;) Ale daja popalić. Kible, końcowe poziomy tańca (toż to jest chore :blink: jechać na 2 palce, do tego jeszcze nadążać wzrokiem za królikami. nieeeeee no)

Nie udało mi sie przejść pod koniec gry 1 konkurencji. Mianowicie wystrzelenie królika w powietrze (pod koniec gry - juz ta "ulepszona" konkurencja - z boostem). Próbowałem z 20 minut i nic. Max. 196m (miało byc MINUMUM 200 :? ). Machałem myszką =, że aż się spociłem i musiałem się rozebrać do koszulki (lol :lol2: ). I [gluteus maximus] blada. Nie mogłem tego przejść.

 

Końcówka hmmm rozczarowuje? :lol2: A tak btw. może ktoś mi wytłumaczy o co chodziło w tym filmiku na zakończeniu? Bo jakoś nie kumaty chyba jestem :P Albo po prostu taki był krótki, że nawet nie zdążyłem się skupić.

 

Frajda z gry? Po odpaleniu 5/5. Po jakimś czasie 2/5 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Co do bledu to zauwazylem, ze maja go ludzie z prockami 2 rdzeniowymi firmy amd - wniosek 1 - nie pogram sobie w ta gre - szkoda

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Głupszej rzeczy nie mogłeś napisać :lol2:

Mialem na mysli błąd niedzialajacej gry ,ze jade wykonal nieprawidlowa operacje czy (tak jak w moim przypadku) wyskaiwanie gry do windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi sie przejść pod koniec gry 1 konkurencji. Mianowicie wystrzelenie królika w powietrze (pod koniec gry - juz ta "ulepszona" konkurencja - z boostem). Próbowałem z 20 minut i nic. Max. 196m (miało byc MINUMUM 200 :? ). Machałem myszką =, że aż się spociłem i musiałem się rozebrać do koszulki (lol :lol2: ). I [gluteus maximus] blada. Nie mogłem tego przejść.

masz w opcjach zwiekszanie czułości myszki chyba ci pomoże

ja sie zatrzymałem na 8x% gry dalej nie chce mi sie grać (gierki już nie ma na dysku) może dokończe ją jak znów kumpel do mnie przyjdzie bo wtedy jest ciekawie z dopalaczami typu piwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie ta gra trzyma savy? Mam taki problem, że wczoraj grałem i przeszedłem sporą część gry. Wyłączyłem, bo nie znalazłem żadnej opcji pozwalającej zapisać grę. Dzisiaj włączam raya i program pyta, czy ma stworzyć nowy profil! Jeśli muszę zacząć od nowa to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Czy wie ktos co z patchem umozliwiajacym odpalenie gry ? Zeby nikt niee mowil - mam w domu oryginal i nadal u mnie wystepuje ten blad

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat pewnej osoby z forum ubisoftu:

"Ok folks the official word is out and the Dev team will take a look for you guys . Hopefully a reply will come soon and we can help you guys out. Thread closed for now untill I get an official answer from the Dev Team" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę zainstalowałem o 17:30 a skończyłem w nią grać... teraz :shock: 8O :lol: :D

 

Niezły miód, super cukierkowa grafa, niesamowite co może królik :D

 

Naprawdę polecam jako odstresowanie się od tygodniowej pracy. A i takwszystkich misji nie przeszedłem (m.in. kible 2, złożenie puzzli z królika). Takiego ubawu dawno nie przeżyłem. RRR "rzondzi" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem ;)

pograłem trochę i muszę powiedzieć, że takiego Rayman'a to ja nie chciałem :angry: , wystarczył by mi tylko odświeżony Rayman 2, a nie jakiś zlepek mini gierek :lol2:

 

najgorsze w tej "gierce" jest to, że ona ciągle doczytuje, a prezentuję sobą marną grafę i małe "plansze", bo lokacjami tego nie można nazwać :mur:

 

 

ps

mam problem z jedną misją, a dokładniej ze strzyżeniem owiec :D , za żadne skarby nie mogę zdobyć tych 600pkt. może ktoś zdradzi mi swoja technikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też nalicza źle punkty ?? Np. w tej konkurencji co sterujemy królikiem za pomocą dzwonków aby ten wpadał na przeszkody ?? Albo kręgle czy tańczenie :/ Grrrr

I co wiadomo co z tym patchem ?? Bo ja sie nie moge niczego doszukać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...