Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.companyofheroesgame.com/

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Premiera swiatowa - 11.09 US, 29.09 EU

lokalna - gdzies IV kwartal 2006 i ogolnie traca mnie (a moze nie :) )kiedy CDP zamierza to wydac, bo i tak bede mial to wczesniej :)

 

edit: na przelomie wrzesnia-pazdziernika ma byc dostepna kinowa (napisy) wersja polska, tak przynajmniej obiecuje CDP ;)

do tego ma byc tez wydana wersja kolekcjonerska

 

Dołączona grafika

 

- Autentyczną skrzynkę po amunicji 7.62 w którą zapakowane zostaną wszystkie elementy pakietu.

- Pełną wersję gry na płycie DVD.

- Reprodukcję mapy sztabowej z czasów inwazji na Normandię.

- Przewodnik "Jak przeżyć w czasie wojny".

- Karty przedstawiające dane techniczne wybranych pojazdów z gry.

- Ekskluzywne rozkładane opakowanie na płyty.

- Kolorową instrukcję do gry.

 

lektura obowiazkowa ;)

CoH Performance Guide

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, nawet b. ładnie to to wygląda. Może być z tego ciekawa pozycja.

 

Jeśli można wiedzięć, to dlaczego Cię "trąca" termin PL premiery? Kupujesz/ przebywasz poza granicami naszego pięknego kraju, a może jakieś wtyki bezpośrednio u developerów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzięć, to dlaczego Cię "trąca" termin PL premiery? Kupujesz/ przebywasz poza granicami naszego pięknego kraju, a może jakieś wtyki bezpośrednio u developerów? ;)

serdecznie dosc mam podejscia rodzimych dystrybutorow - nie dosc, ze wielka laske robia, ze cos wydadza w termine zreszta blizej nieokreslonym, to przewaznie jeszcze "profesjonalna wersja polska" na "profesjonalnej ilosci CD", skutecznie blokuje patchowanie :/ wole zaplacic 2-3 razy wiecej i cieszyc sie gra w normalnym termine. wtyk nie mam, mam vise ;) i te tytulu, na ktorych bardzo mi zalezy (m.in. CoH) wlasnie "nia" traktuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zapowiada się rewelacyjnie! Z tego co widziałem na filmach to istny majstersztyk: grafika i fizyka, a i podobno AI też ma być całkiem "miłe".

Zsysam demo i z wielką nadzieją czekam na full-a.

Mniam... :-P

 

Będę wdzięczny za namiar na jakiś szybki serwerek z demem, bo w/w link strasznie zamula.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

nie chcę mi się tego instalować :D muszę?

wiem, że jak się nie ma 1gb ramu to instalka nie przejdzie

 

wymagania dema! mają się następująco:

Dołączona grafika

 

lol

Dołączona grafika

:lol: A narzekali na Call of Juraez i Obliviona :lol:

 

Nawet narzekać nie potrafisz. :lol:

Update: dobrze że poprawiłeś ten wyraz, bo wyglądało to fatalnie. Co do dojrzałości to sobie daruj, bo pokazałeś, jak w dojrzały sposób próbujesz narzekać (właściwie to chciałeś "nażekać". :?) // Crosis.

 

I nie wiem po co ten śmiech chyba jesteś moderatorem i jak coś poprawiasz to rób to chociaż w dojrzały a nie w sposób w jaki robią to dzieciaki na innych forach.

 

PS ile masz lat?

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak po za tym, że plansze ładują się około 5 minut na moim sprzęcie, a po wyjściu z dema które trwało kolejne 5 minut tak zamuliło windowsem, że jeszcze coś takiego nie zdarzyło się w mojej karierze, ale muszę powiedzieć, że pełna wersja będzie zajebiozka :twisted2:

Nie lubię RTSów, ale klimat tej gry to to co mnie kręci.

Demo zawiera dwie mapy, pierwsza to znana wszystkim i kochana OMAHA BEACH, druga to obrona mieściny CARENTAN znanej np z Call Of Duty B)

Przed każdą misją towarzyszy nam dwa filmiki, jeden z bajkową malowaną grafiką, drugi to render na silniku gry, ogólnie renderki będą nam towarzyszyć podczas grania, jako przerywniki itp, co do grafiki to spokojnie można ją umieścić gdzieś pomiędzy COD1 a COD2 - rewelacja, po zbliżeniu widać najmniejsze szczegóły, po oddaleniu widoku mapa prezentuję się fenomenalnie!

Muszę dodać, że sama gra niesamowicie swapuje, właściwie na granicy mojej wytrzymałości - na pewno do czasu full wersji zostanie to poprawione.

Ogólnie misję pierwszą ukończyłem, do drugiej nie miałem już siły tak swapowało :|

Na pewno sięgnę po pełną wersję mimo tego, że RTSy omijam szerokim łukiem, a na zachęte kilka screenów:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu pojawil sie single :) nie mialem jeszcze okazji w to demo pograc, caly czas "mecze" multi. glownie w nim chodzi o utrzymanie punktow "zaopatrzenia", a przy rozciagnietym froncie nie jest to latwe. w multi dosc czesto pojawiaja sie "balans patche" , ale imho strona niemiecka nadal ma zbyt duza przewage ;) . bardzo fajnie rozwiazane sa upgradey jednostek oraz przypadly mi do gustu duze mozliwosci piechoty.

co do wymagan - jakos nie zauwazylem, aby byly one szczegolnie wysokie, no ale co ja moge w tej kwestii powiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo się ten temat rozwija, a gra jest naprawdę świetna. Z drugiej strony rozumiem - demo swoje waży :|

 

Gra jest po prostu "miodzio". Już z 8 razy broniłem Carentan, tak mi się to podoba. Za każdym razem staram się gdzie indziej ulokować swoje jednostki, czasem wytrzymują dłużej - czasem krócej. Udało się komuś przez kwadrans wytrzymać nad brzegiem rzeki i tam utrzymywać linię frontu? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie interesowalem sie gra , ale po przeczytaniu paru komentarzy tutaj i na innych forach , sciagnalem gierke i musze powiedziec , ze naprawde zapowiada sie super . Tylko jedna rzecz jest denerwujaca , demo-beta chodzilo zalosnie ;/ oby bylo tak jak tworcy zapewniali , ze w finalnej wersji optymalizacja zostanie poprawiona i to znaczaco ! :)

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleh .. sciagnieta mam ta bete .. palnolem tutorial ... wszystko fajno i wogule .. ale cholera... 1gb ramu to minimum i raczej optymalizacja jakas bys sie przydala - mam nadzieje ze to zrobia w pelnej wersji gry ... to i 1gb ramu sie znajdzie zeby porypac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, instalujemy, na początku miłe zaskoczenie dotyczące wymagań:

Dołączona grafika

 

zagrałem i muszę powiedzieć, że o ile wymagania dot. karty graficznej pozostały bez zmian, o tyle wreszcie przestało skakać i mielić dyskiem

ogólnie wymagania poszły w dół, ale moja grafika w najwyższych detalach i natywnej 1280x800 po prostu nie wyrabia :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

bardzo fajna gra, nie wiem czy pamietacie taka gre stara z-steel soldiers, CoH opiera sie na tych samych zasadach z punktami na mapie i punktacja za ich posiadanie - doslownie toczka w toczke Z.

U mnie na 2gb ramu nie ma swapowania zadnego ale x700 nie pozwala mi na high detale, tzn niektore mam na hifg ale niektore na medium.

W skidmirsh juz nie ma problemu ale podczas kampani jest taki hardcore ze ledwo co widac czasami :-) W koncu ladnie wybuchy zrobione.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tu było info o Edycji Specjalnej, ale dopiero po napisaniu zauważyłem, że już w 1st poście jest :P]

Ehh, gdybym miał trochę zbędnego grosza...

 

Ostatnio ciągle bawię się z kompem w skirmisha. Wypróbowuję każdą strategię po obu stronach. Mało to obiektywne, ale na razie po kilku bitwach po stronie Osi dobrze gra mi się stosując taktykę terroru, a po stronie Aliantów stosując taktykę wsparcia lotniczego. Akurat stosując te poszło mi bardzo gładko z przeciwnikiem, ale to właśnie jest mało obiektywne gdyż zanim nazbieram punktów to już po części widać czy w miarę dobrze zacząłem i czy przeciwnik zdążył już się też dobrze rozbudować czy nie. Staram się stosować taką samą taktykę ekspansji na początku za każdym razem (engineers + szybkie zajmowanie kolejnych punktów, później rozbudowa bazy). A w USA już sobie grają w fulla...

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...