Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś udostępnić plik (u mnie akurat taka ścieżka):

 

F:\Steam\steamapps\common\company of heroes\Engine\Locale\English\RelicCOH.English.ucs

 

kupiłem gierkę na Steam (tu mój profil żeby nie było: http://steamcommunity.com/id/stranded/games) no i nie jest po polsku niestety, a znalazłem plik spolszczenia do wersji 2.2 chyba a gra na Steamie (jest razem z dodatkiem, tyle żeby w niego grać trzeba go zakupić, ale na dysku już fizycznie jest) 2.301

 

mógłby ktoś z w pełni spatchowanej polskiej wersji podesłać mi ten plik? chyba u was to będzie RelicCOH.Polish.ucs

 

z góry dzięki ;) blantmena pytałem ale najwyraźniej śpi.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpi a w pracy siedział. Wysłałem już :)

 

---------

 

Teraz ja z prośbą - może mi ktoś podesłać save z ukończonymi wszystkimi misjami z podstawki CoH + wszystkie medale ? Formata miałem i nie zabezpieczyłem sobie save'ów :(

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie moge pobrac pliku przed aktualizacją gry z 2.4 na 2.5 , jest jakiś plik co ma 1.35MB , niby do G-DATA skanuje , a program COH wywala mi że nie może pobrać pliku.

 

Zaninstalowałem już patch 2.5 i nadal chce ten plik z 1.35MB - z tego co dotyczałem w sieci jest to plik aktualizacyjny program do ściagania RELIC , nigdzie go w sieci nie moge znaleść , może ktoś już zaktualizował i ma jego kopie na dysku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostepne sa 3, powiedzmy kampanie. jedna na czolgu Tygrys, raptem 3 misje na tej samej mapie. dalej cos z nazistami, 3 misje. obrona punktow blablabla, oslanianie odwrotu wojsk i koniec. wszystko w tej samej wiosce. zmieniaja sie tylko cele. 3 to jankesi i zapewne nie wiecej niz 3 misje na tej samej mapie. ja wiem, ze to dodatek. ale poprzedni byl lepszy.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dziś kupiłem sobie CoH po zainstalowaniu było wszystko OK gierka się normalnie włączyła nie zdążyłem nawet zagrać bo zacząłem pachtować grę. Więc po długim "pachtowaniu" (zrobiłem sobie przerwę po patchu 2301-2400) odpalam grę a tu mi multi wyskakuje jak wejść na singla ? help plz ;/

post-170540-1244921725_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam to aby Ci ten komunikat nie wyskakiwal musisz miec plyte w napedzie, jesli juz sie zalogujesz to plyte mozesz wyjac. a wejscie do singla nawet wiaze sie z logowaniem (o ile chcesz grac bez plyty w napedzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna.. ale doluje to że gdy w koncu znalazlem fajna strategie to ma ona male mozliwosci.. no moze nie ogolne

ale chodzi mi o jednostki, za malo roznych ulepszen i bajerów ktore nakręcają... :///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się strategią MEN OF WAR. Ja swoje COH+1 dodatek mam już od dawna w szafie. Niestety nawet mody nie uratowały jak dla mnie tej gry + problemy z multi (nie wiem jak teraz ale kiedyś dosyć trudno było się z kimś połączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje save'a do Company of Heroes ponieważ musiałem zformatować komputer i zapomniałem to skopiować na pendrive mógłby ktoś dać link? Będe wdzięczny z góry thx :D

 

P.S. Szukałem w google ale nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, bo jakoś cicho, a już od dłuższego czasu można pobawić się w testera nowej wersji COH z podtytułem "Online", gdzie - dla tych co nigdy nie mieli do czynienia z tym tytułem - dostępna jest kampania z pierwszej części COH plus oczywiście tytułowy tryb online. Instalka troszkę waży, bo ~7GB, ale myślę, że warto, bo końcu jest za free, a w dodatku wciąga STRASZNIE!

 

P.S.

Wpadłem w dwa bagna: World of Tanks, a teraz w COH:Online. :)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema. Odkurzyłem sobie płytkę z polską wersją CoH, wgrywam w kolejności patche 1.00->1.70 zainstalowany, ale już 1.70->1.71 nie chce się wgrać, bo krzyczy, że złą wersja (plik exe jest w 1.70).

wtf?

Patche ściągane z gram.pl

 

---

 

Na stronie producenta jest patch 1.0->2.xx którego nie ma na gram.pl i zawiera już wszystki łatki razem wzięte. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem gry Kompania Braci Złota Edycja, czyli mam podstawkę wraz z dwoma dodatkami.

 

Moje problemy w użytkowaniu tej gry dotyczą kilku kwestii

 

 

 

Pierwsza z nich jest samo logowanie. Dość czeto muszę podawać od nowa login wraz z hasłem, czasem nawet wkładać dodatkowo płytę z grą, aby potwierdzić oryginalność gry. Jest bardzo irytujące, gdyż oczywiście zaznaczam zawsze zapamiętaj moje ustawienia oraz wychodzę z gry nie przez menadżera zadań, tylko z głównego menu gry klikają opcje WYJDŹ z GRY.

 

Drugi natomiast dotyczy samych serwerów. Otóż mam odblokowane porty w routerze oraz wyłączoną zaporę i antywiurusa, a co ciekawe czasem nie mogę się podłączyć do żadnego serwera ani samemu takowy tworzyć, gdyż gracze, którzy próbują dołączyć do mojego serwera otrzymują komunikat błąd routera. Co najgorsze po pewnym czasie w końcu wraca do normy. Nie ma żadnej reguły, po po prostu dzieje się to losowo i to mnie bardzo wkurczacza.

 

Moja wersja gry to 2602

System W7 Home x64

 

Dodam jeszcze, że grałem w tą grę przed rokiem na tym komputerze w dodatku bez odblokowanych portów i nie miewałem tych problemów, tym bardziej jestem zdziwiony tymi nagłymi komplikacjami

 

Posiadam stabilne stałe łącze i jestem podłączony przez ethernet z routerem

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...