Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

na 1280x1024 i detalach na low (efects density na high) i i tak ładnie wyglada bardzo (zwykle mam 20-25 fpsow) czasem spada do 15, ale to rts wiec wiecej mi nie trzeba, podejrzewam ze jakbym dodal jeszcze z kosteczke 512MB ramu to by bylo duzo lepiej

Bajki to nie tu...

U mnie w 1024x768, all LOW mam jakieś 40 fps average... Minimum 28. Wiem że mam lepszą grafę, ale to po 1 jest mniejsza rozdziałka, po 2 mam o wiele mocniejszego kompa... Także :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od siebie dodam ze gra graficznie zrobiona perfekcyjnie i testuje lepiej procesor niz wszystkie prime razem wziete :) prime sobie fika kilka h na x23800@3ghz 1.40-1.42v a z gra musialem zjechac o 20 mhz w dol bo zdarzaly sie restarty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam ze mam z gory ustawione opcje graficzne i za cholere nie moge ich zmienic ? Moge przestawic tylko jakos textur i modeli - reszta jest nieaktywna. Mam automtycznie zaznaczony przycisk USTAWIENIA WLASNE i nieda sie tego odznaczyc, przestawic ani nic innego. Test graficzny sie robi ale jedyne co daje to pokazuje ilosc fpsow. Gre mam w wersji PL z patchem 1.2 ( w wersji 1.0 to samo) Wie ktos co sie stalo ? moze moj sprzet nie pozwala na wysokie detale ale chcialbym sam zdecydowac co wlacze sobie a co nie a gra mi odmawia tego :(

Musisz włączyć cienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jestem już misję za wzgórzem 192 :] chyba St. Lo mam zdobyć :] gra jest dość trudna (przyznam się, gram na easy i strategiem to ja nie jestem... ) w niektórych momentach, boję się co się będzie działo na najwyższych poziomach trudności xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis z rana przeszedlem. Powiem tak: w tak swietnie dopracowana strategie nie gralem nigdy. Po prostu giera wciaga jak szalona. Misji jest 15 i w kazda gra sie wspaniale. Niekiedy zgadza sie jest trudna, lecz jesli raz nie wyjdzie to load i gramy w inny sposob. Do tego chodzi fabula. Naprawde dobry produkt. Jak dla mnie 5+/6 Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiero zaczynam grac (4 misja) i to jest najlepszy rts w jaki mialem przyjemnosc grac. Ustawilem wszystko na high a test wydajnosci pokazal min 25 fps , srednio 49, wiec gra sie komfortowo.

 

Jedyne co mnie dziwi ( nie wiem jak u was), zeby odpalic gre musialem ustawic pagefile.sys na 786 mb ( mailem 256), a najlepsze jest to, ze podczas gry caly system z rst'em zajmuje ok 1gb ramu i jeszcze plik wymiany spuchl do ok. 900mb :blink: To tak jak by nie korzystal z drugej kosci RAM. Komp mam sprawny i zaistalowany patch. Poza tym gierka smiga, mozna sie wczuc w klimat( ta obrona 3 mostow , miodzio), czekaj mnie dlugie godziny przyjemnosci :gitarzysta2:

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja majac 2 gb ram mam zwyczajowo swapa wylączonego ale tu bez swapa sie nie pogra :( Podobnie bylo w Titan Quest. czemu oni tak bez sensu pisza te gry ? Przeciez 2 gb ram powinno kazdej grze starczyc + jeszcze 256 na grafie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie dziwi ( nie wiem jak u was), zeby odpalic gre musialem ustawic pagefile.sys na 786 mb ( mailem 256), a najlepsze jest to, ze podczas gry caly system z rst'em zajmuje ok 1gb ramu i jeszcze plik wymiany spuchl do ok. 900mb :blink: To tak jak by nie korzystal z drugej kosci RAM. Komp mam sprawny i zaistalowany patch. Poza tym gierka smiga, mozna sie wczuc w klimat( ta obrona 3 mostow , miodzio), czekaj mnie dlugie godziny przyjemnosci :gitarzysta2:

sprawdzilem - plik exe >1GB w task menager, do tego >500MB video mem i jakies 160MB shared video mem. no ta gra lubi "zjesc". widac tez, ze przy duzych wybuchach framerate leci na leb na szyje. szkoda, ze fraps nie dziala, a moze i nawet lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nasze sprzęty to chyba coś z silnikiem...u mnie w sumie nie powinno dziwić przy max detalach...na Twoim sprzęcie to niepokojące jest :)

 

dodam że bez patcha jadę, zobaczę jak będzie po zainstalowaniu...ale to jutro bo póki co zawalony robotą jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie artów - w pełnej wersji z łatką 1.2 nie mam już niewidzialnych pojazdów i tym podobnych cudów; błędy w teksturach są po wybuchach, ale bardzo rzadko. Z Omegami nie kombinuję, bo zwykłe Catalysty mi wystarczą.

 

Tylko te cienie dalej takie poszarpane... czy może ktoś wyczytał jakieś nowe informacje odnośnie tego? Zabiorą się za to, czy to raczej sprawa nieuleczalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mysle ze to normalne, np. w bf2 cienie na med (na high chyba tez) sa poszarpane i pewnie jaksi inny tytul sie jeszcze znajdzie - nie ma sie co dziwic, przeciez jakby kazdy wojak/pojazd rzucal ladny cien to nie wiem kto by sobie w to pogral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania dawno skonczowa wiec mecze potyczki sobie ale dzis to bylo przegiecie :D

Mapa - taka z 3 mostami :D

Czas gry - niecale 3h

Sily 2x Niemcy (normal + JA) vs 2x Alianci (normal + hard)

 

przez 30 min nasza ofensywa ale alianci nas odparli. Potem zaczela sie wojna pozycyjna. jednak przelamaly chamy nasze linie obrony i musielismy sie wycofac i bronic baz (2x FLAK i niema mocnych B-) ) . Potem ok 2h obrony i walka o kazy metr ziemi. no i na koncu po zmobilizowaniu sil wpolnie udezylismy i wyparlismy ich za rzeke - a potem to juz byla maskra i nic z aliantow nie zostalo

 

Straty po ubu stronach :

piechota Niemcy - 562 Alianci 595

pojazdy Niemcy - 23 Alianci - 231 B-)

 

Mimo ze moj komp jest dosc leciwy to na tej mapie w 4 osoby radzil sobie calkiem dzielnie :D Co prawda jak sie zebralo piechoty i zaczela sie walka to fps bylo jak na lekarstwo ale za to nie bylo mielenia dyskiem itp :D a ustawienia wcale takie minimalne nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze powiedziec ze gierka jest calkiem ok jak na strategie - chodzi mi o to ze mozna sie kryc, rzucac granatami itp - nawet fajnie to zrobili ale wkurza mnie to ze nie mozna osobno kazdego wojaka zaznaczyc - wiem, w koncu to 'company' ale czesto za malym kawalkiem murka mozna by ukryc wszystkich, jednak system krycia jest troche skopany i jedni sie ukryja, drudzy sie wychyla a trzeci to juz nie wiedza co maja robic... ale ogolnie pozytywne wrazenia ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to 3 dni i po gierce. niestety jak skończyłem w takim czasie na poziomie normal to gierka tak 3 razy za krótka. mogli by udostepnić edytor, to pojawiło by się pewnie sporo kampanii. Sądze zę firma chce sobie dorobić i pojawią sie jakieś dodatki z nowymi kampaniami.

Ogólnie gierka jest fajna ale nie idealna. Brakuje mi bardziej rozbudowanych rozkazów.Bardzo często człowiek rozkazał by sie odddziałowi okopać, urządzić zasadzke itp. tutaj lipka niestety. Dodatkowo si nie jest jednak wybitne-na dłużdzdą mete irytujące jest to,zę moje czołki z upore,m maniaka strzelają nie ustawiajac sie pancerzem czołowym do celu :( Martwi też mała skuteczność miotaczy płomieni przeciwko pojazdom.

Bardzo fajne są te opcje rozwoju. Zarówno spadachroniarze jak i rangersi czy odział paNCERNY umozliwiły szybsze skończenie misji. szybki desancik na tyły wroga i zajmuje bez problemu wwazne punkty czy rowalam budynki wroga na tyłach. Jak dal mnie porażka to wsparcie z powietrza-co jak co ale w normandii wsparcie z powietrza było bardzo powszchne. tutaj praktycznuie trudno trafić w cokolwiek-o rozwaleniu np czołgów wroga mozna pomarzyc :( Bardzo mi sie to nie podoba...

Fajnie zę w ostatniej miosji mamy wsparcie 2 gracza symbolizujacego Polaków-muszę rpzyznać,ze nie było tak łatwo i 2 razy ratowali mniwe jadąc oddiałem czołgów na moją baze która była bliska ruiny

:wink:

 

Ogólnie fajnie było i cekam na dodatki. Jeszcze raz podkreśle-gra niestety barfdzo krótka-niby 15 misji ale tak naprawde to 2-3 dni grania na normal.Na łatwiejszych to pewnie w 1 dzień mozna skończyc-dlatego polecam normal albo nawet wyzsze poziomy trudności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie!

Dołączona grafika

 

3 sekundy szukania tego spolszczenia

 

testowałem z wersja gry 1.2 i działa bez zarzutu, dobrze wykonane

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...