Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie za podobienstwo do W40K: Dawn of War CoH znalazlo sobie u mnie miejsce nigdy nie grywam w nic co sie dzieje w WWII ale jakos to mnie wciaglo na amen. BTW czekam na Dark Crusade PL :D.

 

Co do plynnosci to pierwsze odpalenie gry bylo na sterach 84.21 i w tescie na low mialem average 8fps po zmianie sterow na 91.31 dalej mam 8fps tylko why? wszystko smiga jak pan bog przykazal tylko ta giera robi problemy.

Patch 1.2 oczywiscie jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

.:Solid_Snake:. raczej watpie (ram) bo na x700 mobile 128mb w detalach edium-high gram w 1280x800 ale mam 2g ramu, a z ego co wiem gra lubi sobie wciagac "troche" ramu.

Zreszta czego nie zassasz dema? Troche wazy ale warto sie przekonac na wlasnej skorze. Moim zdaniem warto nawet dlozyc ramu dla tej gry bo jest bardzo miodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem misje w St.Lo.Była troche jadka ale M4 z katjuszami zdobył dla mnie medal.Jakoś nim dojechałem i non stop ostrzał w medalową pozycje.

Teraz nowe wyzwanie czyli zdobycie wzgórza 192 a na medal mam zdbyć w 40 min...huh zapowiada się cięzka przeprawa.

I LOVE THIS GAME...wracam na front.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem misje w St.Lo.Była troche jadka ale M4 z katjuszami zdobył dla mnie medal.Jakoś nim dojechałem i non stop ostrzał w medalową pozycje.

Teraz nowe wyzwanie czyli zdobycie wzgórza 192 a na medal mam zdbyć w 40 min...huh zapowiada się cięzka przeprawa.

I LOVE THIS GAME...wracam na front.

w 50 minut :]

 

mi zabrakło 15 minut, moim zdaniem ciężko jest przejść ta misję w 50 minut :/ jest od cholery niemieckich czołgów i jerzdzą grupami po 3. problemem u mnie był permanentny brak amunicji, masz w pyte ludzi i paliwa, ale amunicji minimalnie.

nie kupuj zwykłej piechoty, lepiej brać rangersów, maja bazooki i są calkiem całkiem kontra czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, przeinstalowalem drivery, odpalilem gre, test i wszystko działa elegancko. Zmieniłem ustawienia i znow test i kolejna zwiecha jak wczesniej. No co sie kur..a dzieje?! Patch dodalem, nic nie daje. WTF?! Aha i czy ktos moze mi wytlumaczyc czemu program zaleca ustawienia, przy ktorych test wypada ZLE?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak macie, ze na drugiej mapie robi sie wrecz koorewski slideshow, mimo ze na omaha gra chodzila plynnie? :mad: :mad: :mad: Oczywiscie chodzi mi o ustawienia high-med, bo na low to chodzi cacy.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 50 minut :]

 

mi zabrakło 15 minut, moim zdaniem ciężko jest przejść ta misję w 50 minut :/ jest od cholery niemieckich czołgów i jerzdzą grupami po 3. problemem u mnie był permanentny brak amunicji, masz w pyte ludzi i paliwa, ale amunicji minimalnie.

nie kupuj zwykłej piechoty, lepiej brać rangersów, maja bazooki i są calkiem całkiem kontra czołgi.

 

 

Gram na hard i jest 40 minut.Może zależne jest od poziomu trudności.

Jak pisałeś faktycznie jest z "lekka" rzeznia.Wieczorem siąde i rozegram raz jeszcze...na medal? :wink:

 

PARATROOPS ! OOOOHAAA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak macie, ze na drugiej mapie robi sie wrecz koorewski slideshow, mimo ze na omaha gra chodzila plynnie? :mad: :mad: :mad: Oczywiscie chodzi mi o ustawienia high-med, bo na low to chodzi cacy.

Po podłożeniu min na drodze i wjechaniu na to konwoju troche klatkuje ale nie jest tak źle. Najlepsze są te cieżarówki a raczej niemcy wylatujący z nich po zderzeniu raz mi jeden wleciał w działo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłożeniu min na drodze i wjechaniu na to konwoju troche klatkuje ale nie jest tak źle. Najlepsze są te cieżarówki a raczej niemcy wylatujący z nich po zderzeniu raz mi jeden wleciał w działo ;]

jaka masz VGA?

jakie ustawienia grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawienia med high i ogolnie gra smiga dobrze ale jak wyzej napisalem w drugiej misji nie jest za ciekawie bo akcja dzieje sie w nocy i w porownaniu z reszta misji to framerate wypada blado. Wiec jezeli na podobnych ustawieniach masz tam slideshow (chodzi mi o laptopa) to nie ma sie co dziwic, bo u mnie tez nie jest wspaniale...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawienia med high i ogolnie gra smiga dobrze ale jak wyzej napisalem w drugiej misji nie jest za ciekawie bo akcja dzieje sie w nocy i w porownaniu z reszta misji to framerate wypada blado. Wiec jezeli na podobnych ustawieniach masz tam slideshow (chodzi mi o laptopa) to nie ma sie co dziwic, bo u mnie tez nie jest wspaniale...

nie nie, tu sie pytam o desktopa akurat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawienia med high i ogolnie gra smiga dobrze ale jak wyzej napisalem w drugiej misji nie jest za ciekawie bo akcja dzieje sie w nocy i w porownaniu z reszta misji to framerate wypada blado. Wiec jezeli na podobnych ustawieniach masz tam slideshow (chodzi mi o laptopa) to nie ma sie co dziwic, bo u mnie tez nie jest wspaniale...

 

jakim cudem zwalaniala ci 2 misja skoro u mnie wszystko prawie na high oprucz fizyki oraz postaci bylo ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie... zaraz jak ladujemy na mapie to trzeba jedno dzialo przeciwlotnicze rozwalic, jak ono pruje w gore i ja je zaczynam atakowac to nie mozna powiedziec ze gra chodzi plynnie... a tak poza tym to chodzi w miare ok ale widocznie gorzej od reszty misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do plynnosci to pierwsze odpalenie gry bylo na sterach 84.21 i w tescie na low mialem average 8fps po zmianie sterow na 91.31 dalej mam 8fps tylko why? wszystko smiga jak pan bog przykazal tylko ta giera robi problemy.

Patch 1.2 oczywiscie jest ;]

Dziwne bo mi większość na med i kilka(chyba 3 opcje ale nie pamietam :P) na high ( cienie tylko of) gra śmiga elegancko w teście mialem avg:21Fps . Dodam jeszcze że gram na razie tylko w demo bo jeszcze u nas w sklepach nie ma pełnej <_<

Tobie jako ze masz lepszego proca i patcha 1.2 gra powinna wrecz śmigac ;]

 

PS. Stery mam 91.31

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to nie wiem. Moze te starsze radki maja jakies problemy z ustawieniem cieni bo z tego co ludzie pisza to wygladaja one kwadratowo i ogolnie czesto tutaj o cienie sie ludzie pytali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki, dla wszystkich, którzy testują zabawki w trzydemarkach i wydaje im się, że są w 100% stabilne. Odpaliłem z ciekawości Performance Test i co jakiś czas zaliczałem zwisy.

 

+0,025 na proca załatwiło sprawę. Ciekawe, a SP2004, Prime, itp. itd. biegały po kilkadziesiąt godzin bez błędów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem wczesniej o tym .ze ta gra lepiej testuje proca niz wszystkie prime,superpi,s&m razem wziete . jak jeszcze gralem na x2@3ghz , tak samo musialem podbic napiecie i to o 0,05 zeby wszystko smigalo bez zwiech....

 

wie ktos cos moze o jakis nowych kampaniach itp ? prawie nic nie gram -ale to mnie wciagnelo i chetnie pogralbym w wolnych chwilach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze prime obciaza w danym momemcie tylko proca ;) a gra obciaza wszystko co jest najwazniejsze w kompie czyli: grafa, proc, pamiec. cienki zasilacz->napiecia leca w dol podczas takiego obciazenia i spadek napiecia na procu gotowy ;)

System testuje dla siebie, więc robię to dokładnie. Przeważnie leci wszystko, co mam w danej chwili pod ręką (SP2004 + rthdribl v.1.2 + MemTest 3.4), więc to raczej nie to. Tak czy inaczej warto odpalić gierkę żeby pomęczyć kompa, taki bardziej wymagający Cannon Fodder z możliwością budowy jednostek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...