Skocz do zawartości
kuruś

Żużel...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak przeglądam nasze nowe subforum Sport w celu znalezienia jakiegoś info na temat żużlu, ale właśnie nic nie ma. Więc postanowiłem założyć temat. A co mnie na to pokusiło, a to, że dzisiaj jest jakiś Grand Prix Włoch i ojciec już obstawia TV taki maniak z niego razem ze sąsiadem. A mnie właśnie to jakoś tak nie kręci. Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat, a może w końcu kiedyś się wybiorę na taki żużel z kumplem, który jeździ cały czas.

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Żużel to podstawa. Dziś to samo Grand Prix będę oglądał, a jutro w realu na naszym pięknym stadionie. Ważny pojedynek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Już się zaczęło idę luknąć :wink:

What? Gdzie ty to oglądasz. Przecież na TVP1 to jest o 23.40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

No ładnie się ostatnio skończyło. Jesteśmy w barażach B) :D

 

Za tydzień w długi weekend dwa ważne spotkania :rolleyes: Nie moge się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie za bardzo zuzlem nie interesuje, ale mam ojca i dziadka maniakow zuzla :wink: Chociaz na treningi lubie chodzic, bo moja szkola jest zaraz kolo stadionu stali :D

 

sztandar z jakiej czesci Rzeszowa jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, co jest Panowie nikt z forum się żużlem nie interesuje?

ja tam panie jak tylko widze plakaty, że będzie meczyk w żużlu to siadam na rower i jadę w dzicz ... mieszkam 300 metrów od stadionu i łeb mi często pęka od hałasu i od smrodku etanolu .... ale generalnie bardzo fajny sport .. we Wro oglądałem swój pierwszy meczyk speedwaya a tutaj jeszcze nie :P a przecież mamy tutaj najdłuższy tor w Polsce ... i do tego z żużelkiem a nie jakieś żółte hovno :P wiecie gdzie to jest ?? :D

 

Poza tym przestałem się interesowac w ogóle jak nasz trener i zawodnik zarazem miał wypadek w zeszłym sezonie :( szkoda Wilka z Wilków :|

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanastyczny zuzel byl dzisiaj w Lesznie. Niestety nie moglem tam byc, ale po powtorce w tvp3 strasznie zaluje ze jednak nie poswiecilem sie i nie pojechalem na drugi koniec Polski. Niesamowity Kasprzak i te akcje Balinskiego ... ahhh cudo! No i najwazniejszy koncowy sukces czyli Druzynowy Puchar Swiata. Wszyscy narzekamy ze nie mamy IMŚ, ze tylko Gollob trzymal fason w SGP a tu sie okazuje ze kolejny DPŚ dla nas :]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sczesliwie zremisowaliscie ten mecz ;] ale z czego sie tak cieszyliscie? ze nie pregraliscie? czy z czego? bo gdyby zielonka wygrala jechalibyscie z tarnowem, a zielonka wcale slabsza od tarnowa nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...