Jump to content
kuruś

Żużel...

Recommended Posts

Witam!

Tak przeglądam nasze nowe subforum Sport w celu znalezienia jakiegoś info na temat żużlu, ale właśnie nic nie ma. Więc postanowiłem założyć temat. A co mnie na to pokusiło, a to, że dzisiaj jest jakiś Grand Prix Włoch i ojciec już obstawia TV taki maniak z niego razem ze sąsiadem. A mnie właśnie to jakoś tak nie kręci. Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat, a może w końcu kiedyś się wybiorę na taki żużel z kumplem, który jeździ cały czas.

Zapraszam do dyskusji!

hehe żużel to jest coś :D :D :D

ale widwidzę, że tym forum małe zainteresowanie tym sportem

może dlatego że większość się obawia pseudokibiców i po prostu dla swojego dobre nie chodzi na żużel?

Edited by -=virus=-

Ja sie za bardzo zuzlem nie interesuje, ale mam ojca i dziadka maniakow zuzla :wink: Chociaz na treningi lubie chodzic, bo moja szkola jest zaraz kolo stadionu stali :D

sztandar z jakiej czesci Rzeszowa jestes?

No, co jest Panowie nikt z forum się żużlem nie interesuje?

ja tam panie jak tylko widze plakaty, że będzie meczyk w żużlu to siadam na rower i jadę w dzicz ... mieszkam 300 metrów od stadionu i łeb mi często pęka od hałasu i od smrodku etanolu .... ale generalnie bardzo fajny sport .. we Wro oglądałem swój pierwszy meczyk speedwaya a tutaj jeszcze nie :P a przecież mamy tutaj najdłuższy tor w Polsce ... i do tego z żużelkiem a nie jakieś żółte hovno :P wiecie gdzie to jest ?? :D

Poza tym przestałem się interesowac w ogóle jak nasz trener i zawodnik zarazem miał wypadek w zeszłym sezonie :( szkoda Wilka z Wilków :|

Edited by PC_Speaker

Fanastyczny zuzel byl dzisiaj w Lesznie. Niestety nie moglem tam byc, ale po powtorce w tvp3 strasznie zaluje ze jednak nie poswiecilem sie i nie pojechalem na drugi koniec Polski. Niesamowity Kasprzak i te akcje Balinskiego ... ahhh cudo! No i najwazniejszy koncowy sukces czyli Druzynowy Puchar Swiata. Wszyscy narzekamy ze nie mamy IMŚ, ze tylko Gollob trzymal fason w SGP a tu sie okazuje ze kolejny DPŚ dla nas :]

Edited by dzej

ostatni bieg z dzisiaj polonia vs myszki miki

MOC!!!!!!1 xD

takiego wybuchu radości nie było nawet jak u nas Tomek zdobywał GP

zapraszamy motomyszy na baraze xDDDD

sczesliwie zremisowaliscie ten mecz ;] ale z czego sie tak cieszyliscie? ze nie pregraliscie? czy z czego? bo gdyby zielonka wygrala jechalibyscie z tarnowem, a zielonka wcale slabsza od tarnowa nie jest.