Skocz do zawartości
wojtek4994

Tania Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę w końcu uwolnić się od zintegrowanej grafiki, ale ze względu na ograniczone, a właściwie brak funduszy jestem zmuszony kupić kartę do 200-250 zł. Co polecacie? Myślę poważnie o Radeonie X550 256 MB 128-bit, ponieważ jest niedroga, a także używa jej mój kumpel i jest zadowolony. Co wy na to? Czy może jakiś GeForce w tej cenie jest dobry? Czekam na propozycje. Pozdro

 

EDIT: a tak przy okazji to czy zasilacz za <100 zł da mi pewność, że mój komp będzie pracował normalnie? Bo podejrzewam, że po zakupie karty mój ch$%^ wie jaki zasilacz nie będzie wystarczający :/ może jeszcze trochę pociągnie, ale jak już mu dołożę drugie 512 MB RAM to chyba nie da rady :P więc do rzeczy: jak to jest na prawdę z tymi zasilaczami? ile trzeba wydać i co kupić żeby mieć spokój? oczywiście chodzi mi o realne ceny a nie o Tagany 900 W za prawie 1,5k :D

Edytowane przez wojtek4994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup 7300gs, tutaj masz za 239zł, najlepszy z pośród w/w

http://www.allegro.pl/item117781464_gainwa...sklep_w_wa.html - aktywne chłodzenie, ale niższe taktowania ramu

http://www.allegro.pl/item118277667_gigaby...niej_nowy_.html - paswyne, lepsze taktowania

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie 3 ostatnich ludzi co napisali takie cudne posty za jaja bym powiesil

NIE WIESZ NIE DORADZAJ

73gs to PADAKA

jest około dwukrotnie słabsza od mojego 9500pro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie za jaja powiesic moze wynika to z ich niewiedzy bo 7300GS pomylilo im sie z 7600gs bo jak brat 7300 to tylko 7300GT GALAXY ale to nie ten przedzial ja oczywiscie popieram lukmeka tylko nie wiem po co takie x700 256ramu ewentualnie poszukac uzywanej x800gto moze sie trafi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Nie bierz 7300GS bo to padaka ma pamieci 64 bit i wogóle, ja już to bierz tego X700Xt, smakowicie wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...