Skocz do zawartości
kurczak80

Enermax Liberty 400w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy w cenie 295 zł dostane coś lepszego od tego zasilacza http://www.allegro.pl/item116187899__enerm..._eps_sata_.html

Interesuje mnie cisza i moc na przyszłość bo mój szef był najgłośniejszy z całego zestawu z sygnaturki.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo podoba mi się to że ma odpinane kable i jest przyszłościowy bo wtyk zasilający 12v 8 pinowy i 2x pciexpress.Musz sie szybko skontaktować z Zenfistem czy coś obniży bo mam zaufanie do ich sklepu a mają go za 309zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zasilacz. Radzi sobie bez problemu ze sprzętem z siga.

Jeśli chodzi o jego głośność, to jej praktycznie nie ma. Sam możesz regulować ją, bo kabel od wentylatora podpina się pod płytę główną lub potencjometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój się sprawuje świetnie. Świetnie trzymna napięcia.

 

A jesli chodzi o cenę, to w Siriusie dostałem go za 300zł. Tyle że nie ma go na stronie, musiałem zapytac gościa w sklepie. Ale może i na necie byś sie czegoś dowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra enermax zamówiony i przelew zrobiony w zenfist.pl troszke drożej ale jutro już zostanie wysłany a śpieszy mi sie troszke bo swojego szefa wysyłam do nowego właściciela we wtorek.

Żebyś się nie zdziwił... dobra już nic nie mówie, bo będzie że wypominam komuś... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił... dobra już nic nie mówie, bo będzie że wypominam komuś... :lol:

Kurcze musi jutro wyjśc bo cienko będzie ze mną mam zapewnienie samego Zenfista licze na nich.Każdemu może się cos zdarzyć ale sklep ma bardzo dobrą opinie zresztą fandera 120mm zamawiałem to od razu wysłali i nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...