Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

czerniakowska też ? ja to widuje dokłądnie chyba to samo belwederska/spacerowa

 

 

 

PS: ostatnio znowu widziałem jakiegoś RR czarnego, bez fotki bo tylko śmignął... na puławskiej na wysokosci auchan :)

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ten pierwszy to stary Jaguar XJ, widziałem przy Placu Zbawiciela. A te Audi to nie wiem, jechało po Ochocie ale no nie wiem co za model. Może Wy wiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz cos do lanosa?

:blink: A jak cos ma do tego cudu mysli motoryzacyjnej, to co- pobijesz go? :lol:

 

By nie mijac sie tak zupelnie z tematem, to ostatnio jadac sobie A4 w kierunku Katowic (odpychalem sie w miare zdrowo, wg. gps 204km/h) w ciagu chwili w tylnym lusterku pojawil sie jakis niski ksztalt. Nawet nie probowalem przyspieszac, tylko grzecznie zjechalem na prawy pas i przez kilka sekund mialem okazje podziwiac sliczny tyleczek R8. Swoja droga, na jakich gumach jechal facet to nie mam pojecia, raczej nie na letnich- inaczej pewnie minal bym go za chwile lezacego w rowie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu Audi R8 smigalo przedemna po brodnie. Twardo jechalem za nim bo chcialem sobie popatrzec. Jednak jak wjechal na torunska to moj potworny 1.4 75 konia wymiekl ;)

Wczesniej takze pisalem tutaj o slicznym musclecar... pokazywali go wczoraj na tvn turbo. Byl to Mustang... 400 koni, uzywany na codzien przez nowego wlasciciela (ktory go niedawno zakupil... blachy sie po prostu zmienily chodz w programie tez wspominali ze niedawno go kupil od wczesniejszego wlasciciela ktory go wyremontowal od podstaw). Wyciagnalem foto z koma.

post-122-1196338152_thumb.jpg

post-122-1196338167_thumb.jpg

post-122-1196338176_thumb.jpg

 

I do tego foto audi z google:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory.. myslalem o mustangu (bo ostatnio typek rpzyjechal do mnie do roboty wersja GT) a mowilem o Camaro ;)

 

edit: ooo tak.. widzialem te 400 koni.. szkoda tylko ze w tv jak maske podniesli ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche ze szwajcarii:

Maybach (ten krótszy) muszę powiedzieć że brzydal z niego. ;-)

Alfa Brera

Audi RS4 nowe i stare.

RS6 też nowe i stare

Audi R8

Audi A5

Aston DB9

Aston Vantage V8

Lotus Elise

Lotus Esprit V8 (!)

Bentley Continental GT

Toyota Supra

Honda NSX

Hondy S2000

Integra Type-r

Civici Type-r (ek9 i te 6 gen)

Renault Clio V6 (to monstrum z silnikiem z tyłu)

VW Golfy R32 (5-tki i 4-ki)

dużo ładnych M3 E46 (niestety kierowcy zazwyczaj wyglądali jakoś tak metroseksualnie, albo byli panami w wieku mocno średnim. ;-) nie mam pojęcia skąd taka zależność )

Ładne M3 E36

BMW Z4 M

BMW M5 (e39 i ta nowa)

BMW Alpina B5

Corvete Z06

Corvete Stingray 67

Fiat 500 (stary)

Caterham 7

Nowe mondeo

Nowa laguna (jezu jakie to brzydkie!)

Jaguar e-type

Jaguary XKR

Jag XK

Mozliwe ze XJ220 widzialem ale nie jestem pewien

Stare 6

Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3 RS (pomarańczowy :* )

Porsche 911 GT2

Merce AMG wszelkiej maści

Merc CL

Merce SL

Merc McLaren SLR

Cayman

Lancer EVO VI (moje marzenie)

EVO VII VIII i IX

Mitsu 3000GT

Wszystkie mozliwe wersje i modele imprezy (ponoc mowia tu na to farmer-ferrari ;-) )

Ferrari: 348, 355, 360, 430, 599, Enzo i wszystkie nowe Maserati (Salon 50m od domu pomimo tego, że miasto to dziura w której mieszka 25k ludzi. I pomyśleć że w wawie dopiero mają otwierać... ;-) )

Nowa Impreza (prawie płakałem)

Kilka klasycznych muscle carów

Lambo Galardo

Rolce Royce Limo (nie wiem jaki model)

 

Jak bylem w garazu budynku w ktorym jest moje mieszanie w pewno sobotnie popołudnie to sta\ł tam mercedes 420SL z lat 70 i 911 Carrera 4 (964)

 

Poza tym mało nie przezylem tragedii kiedy w spleśniałym szkolnym fordzie transicie na prostej drodze bez wiekszego powodu (no moze poza tym, ze nie bylo oszczedzane ani konserwowane) przy 60-70 kmh urwało sie cos od zawieszenia i nadwozie spadło na lewe przednie koło. Na szczęscie mimo zimnego łokcia trener (40- letnie dziecko ;-) ) opanował auto. Mogło być niefajnie, bo po lewej stronie była skarpa i spory stok.

 

Z ciekawych aut to jechałem tu: Mercem C-klasą, tym przedostatnim modelem S-klasy (taxi :lol: ) i... Subaru Imprezą GT SW (GC, czyli pierwszy model) Zawsze kochałem to auto, ale teraz jestem tego pewien. Dźwięk silnika, prowadzenie i skrzynia biegów są genialne (ale niczego innego się nie spodziewałem ;-) ) za to auto zaskoczyło mnie komfortem. Auto nalezy do trenera. Jak zaczalem sie nim podniecac i wypytywac o nie to sie zdziwil i powiedzial i spytal czy jestem pewien czy to auto jest dobre, bo on o nim wie tylko tyle ze jest czerwone. Potem się okazało, że wybrała je jego żona. Ech Ci brytyjczycy... :lol: Tak BTW to juz mysle o tym gdzie bede pracowal, bo za rok stuknie 18 i będzie prawko, a ja chcę tego potwora mieć. Chyba ze skoncze z e30, 200sx albo jakims swiftem gti czy inną hondą. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ze staruszkiem podjechalismy do myjni obmyc sluzbowa pande (bardzije pasuje tutaj nazwa taboret) ojciec chwili z nim cos pogadal a pan z myjni zarzucil propozycja czy zeby ojciec przejechal sie lancerem evo IX czekajacym na mycie, wzielismy kluczyki i chwile posmigalismy po placyku, w przeciwienstwie do pandy to gumy sie wrecz pala i ta moc jeszcze, masakra auto przepiekne jak staruszek wsiadl do pandy po myciu to sie przez chwile zastanawial o co beiga ze auto ledwo co 40 na 2 biegu robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio widzialem camaro takie jak to w transformerach w ktore zmienial sie Bumblebee(to stare), ale to sie nie liczy bo nie mam fotki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja widziałem pięknego BIAŁEGO Nissana 350Z w Raszynie. IMHO zdecydownie ładniejszy niż pomarańczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvette ale chyba nie ta najnowsza - nie było czasu się lepiej przyjrzeć

2871968[/snapback]

A ja widziałem pięknego BIAŁEGO Nissana 350Z w Raszynie. IMHO zdecydownie ładniejszy niż pomarańczowy.
Sa i tacy ktorzy dalej klepia nic nie wnoszace posty.

Co z tego ze widziales, ja tez widzialem bialego zajebiscie zrobionego ale poluje na niego i jak zrobie zdjecie to moze tu wrzuce. Inaczej szara nuda, a nie egzotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa i tacy ktorzy dalej klepia nic nie wnoszace posty.

Co z tego ze widziales, ja tez widzialem bialego zajebiscie zrobionego ale poluje na niego i jak zrobie zdjecie to moze tu wrzuce. Inaczej szara nuda, a nie egzotyki.

ale grzesiu moze sobie stan licznika postow podreperowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze ze sa ludzie ktorzy rozumieja na czym powenien polegac ten topic.

Fajna furka! dzieki za foto

 

Sa i tacy ktorzy dalej klepia nic nie wnoszace posty.

Co z tego ze widziales, ja tez widzialem bialego zajebiscie zrobionego ale poluje na niego i jak zrobie zdjecie to moze tu wrzuce. Inaczej szara nuda, a nie egzotyki.

 

Wiesz, temacik założyłem ja i nie wrzuciłem żadnego zdjęcia z samochodów, które widziałem, także nie pouczaj nikogo co do idei topicu, którego nie założyłeś. Nie zawsze można zrobić zdjęcie, a można napisać w tym temacie. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze ze sa ludzie ktorzy rozumieja na czym powenien polegac ten topic.

Fajna furka! dzieki za foto

Sa i tacy ktorzy dalej klepia nic nie wnoszace posty.

Co z tego ze widziales, ja tez widzialem bialego zajebiscie zrobionego ale poluje na niego i jak zrobie zdjecie to moze tu wrzuce. Inaczej szara nuda, a nie egzotyki.

Przestań "bleblać"... ;-)

 

Ja dzisiaj widziałem pięknego czerwonego lotusa elise z dwoma białymi paskami. Niewiem czy to jakaś specjalna wersja, czy może custom, ale był piękny. :rolleyes:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie jakies auto reklamowe?

swoja droga tamtendy do pracy leze jak fura nie jade i nie widzialem go ;) musze sie rozejrzec :D

 

EDIT

le jest pomylilem temat z wies tunningiem hhaha

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...