Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

BMW M6 Warszawa, Puławska

http://img184.imageshack.us/img184/5454/20080110dh2.jpg

Honda jakaś dziwna O_o, model z Japoni chyba, Wawa Puławska

http://img259.imageshack.us/img259/8627/20080115ze0.jpg

Amerykański Ford EXPEDITIOn, większy ten suv od dostawczaka przed nim O_O

http://img401.imageshack.us/img401/5350/20080111002kp9.jpg

Do tego jeszcze nówka RR Phantom na mokotowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przy wrocławskim rynku zaparkowało sobie czarniutkie Lamborghini Gallardo. Oczywiście w miejscu gdzie parkowanie jest zabronione, ale wiadomo że "krawężniki" elity nie ruszają.

 

Hehe widok był co najmniej śmieszny bo lada moment zebrała się kupa dzieciarni z gilami w nosie, która pstrykała sobie "kozackie" fotki. Oczywiście nie była to replika [;

 

 

Fotki nie mam. Ale pewnie dużo ich już na naszej-klasie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja patrze sobie dzisiaj przez okno i zobaczyłem..... :unsure:

(FOTKA R8)

Pamietam, jak w zeszlym roku postawili Audi pod hotelem Polonia w Wawie to z non stop z 5 mezczyzn stalo i slinilo sie ogladajac to cacko (wsrod nich, oczywiscie ja) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 23 w centrum Warszawy dojrzalem przedluuuuuzanego Hammera-limuzyne. Zdjec niestety brak. Nie dojrzalem takze na jakich tablicach byl. To auto jest jakiegos prywaciarza, czy jakas firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja przebijam wszystkich i wszystko Przechodziłem sobie koło salonu ferrari. Partrzę na czerwone 430 i widzę, że ma 2 szare paski na masce i w tym momencie wszystko stało się jasne. Zakochałem się! ;-)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem srebrnego Nissana 350z na Sienkiewicza w Kielcach :) Często tam stoi więc pewnie ktoś widział

Stary, on tam stoi co najmniej 5 dni w tygodniu... Poza tym taki samochód spotkać to już prawie na porządku dziennym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam istnienie we Wrocławiu Bugatti Veyrona ;) Czarny, robi niesamowite wrażenie.. Stał w korku, ale nie mogłem zwrócić aby za nim postać.. :/

Z Wikipedii: Na polskich drogach spotkać można ten samochód zarejestrowany we Wrocławiu. Właściciel ze względu na mało ustabilizowaną sytuację polityczną, nie chce się ujawniać [1].

 

Hehs.. no tak ;]

Ale że Polak posiada taki samochód - to respect ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...