Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa tym bardziej nie jest

Dla ciebie moze i nie, ale dla kogos innego juz tak, np. dla mnie.

 

Dobra koniec offtopa.

 

A tak na on topic, to wczoraj srebrne Porsche 911 smiglo obok mnie, ale one to juz sie przejadly :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komisie w Piasecznie stoi nowy Dodge Charger, nic w sumie specjalnego, gdyby nie to ze to kombi :|

Kto normalny robi z Chargera kombi? lol Nie ma to jak oszpecic juz i tak brzydkie auto ;D

 

@luqash

 

A tego akurat nie wiedzialem :D. Przejezdzalem obok komisu i tylko z daleka Chargerowski przod widzialem :]

 

Ale i tak jest brzydkie xD

 

Stoi tez tam chyba BMW 850 CSi, ale nie jestem pewien czy to te. Z przodu wygladalo tak samo :D

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Chevrolet 2500, cholernie wielki :o

Najprawdopodbniej to byl Chevrolet Suburban.

 

Ja ostatnio mialem przyjemnosc jechac Chargerem takim jak ten:

Dołączona grafika

 

Niestety to byla wersja z silnikiem V6 a nie Hemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez to nie zadna sztuka dawac tu foty zza granicy.... tez mam foty z wybajerzonymi autami z UK, ale tam one sa codziennoscia....

 

Od kiedy ten tmat tyczy sie wylacznie aut zobaczonych w Polsce? Bo ja nie widze w temacie "Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie w Polsce"

 

Takie Enzo czy Zonda to nie sa jakos czestym widokiem nawet za granica. A nie wspomnie juz chocby o samochodach z serii limitowanej(McLaren F1 GT itp) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Wawa, bentley continental gt, czarny, niebieski, zielony, z różnymi numerami, często widać na puławskiej i marszałkowskiej, tak samo jak mustangi nowe, 2 stoją pod moją szkołą nawet O_o i dodatkowo tez Caddilac Escalade jakiś ala black raper, pierwszy raz w zyciu widziałem takie felgi olbrzymie O_O chromowane

 

a tu perełka xD

Dołączona grafika

 

oraz 350z

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na salonie w genewie. ;-) fotki wrzucę jak znajdę stronkę gdzie można kilkoma kliknięciami utworzyć galerię z 300 zdjęć. Anyway siedziałem w evoX, hondzie S2000, macałem Gt-R a r35 i brabusa bulit(tt?) wpuścili mnie na zamkniętą wystawę brabusa :D Poza tym Zondy, lambo, bentleye, rolce-royce'y, ford GT-40, wszystkie merce AMG, maybach Veyron, DB-S, Alfa 8C (cabrio też), lexus IS-F, dużo ciekawych conceptów, nowe scirocco, Passata CC, nowego (ble) superba 5 drzwiowe BMW M3, M3 Cabrio, obleśne X6, morgany, WRX STI (subaru miało brzydkie stare hostessy, co wybitnie podkreśliło styl tych aut), KTM X-bow, Saleen S7, Koenigsegg (także edition z karbonową karoserią) Maserati Gran Turismo-s, Quatroporte z limitowanej edycji z cudownym wnętrzem rodem z mebelków z jakiegoś pałacu, COrvete Z06 i ZR1 punto abarth SS i 500-tka abarth, Spyker, Infiniti g37, renault laguna coupe concept (piękna!) Honda FCX na wodór tata nano :D nurkujący rinspeed scuba i kupa innych zapierających dech aut których nie sposób spamiętać. Jednak są jakieś plusy z mieszkania w tym gejowskim kraju. ;-)

 

Poza tym siedziałem w chińskim aucie marki BYD. :D Śmierdziało w środku jak najtańsze chińskie trampki a wnętrze było spasowane 5x gorzej niż najgorsze w miarę nowoczesne wnętrze jakie widziałem do tej pory. Fabrycznie nowe auto wyglądało w środku jakby się miało rozpaść a pachniało jakby chciało, żebyś miał raka. To już kie i hundaie to przy tym luksus absolutny. :D

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Krakowie jechałem sobie chwilkę obok czerwonej Mazdy RX-8 ;>

a srodku podstarzała pani o blond włosach ? ;]

 

ja ostatnio z egzotyków widziałem zielonego poloneza coupe :blink:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel wylapal wczoraj w warszawie w tunelu pod mostem swietokrzyskim audi r8.. postanowil je dogonic honda civic 1.5 ponad 100 konia... bezskutecznie... po tym filmiku widac jakie to ma odejscie... tzw: to audi ;)... dodam ze filmik od lat 18 ze wzgledu na slownictwo i krecone telefonem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...