Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj czerwony mini wlasnie przyjechal do mnie do roboty.. :) klasyk ale utrzymany swietnie :)

 

EDIT: dodam ze to audi r8 pokazuje sie jakos czesto na brodnie w warszawie... kumple z hondy civic 2 razy wypatrzyli to audi dzisiaj jak sobie smigalo :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dla mnie egzotyk ;D chyba 2 raz w zyciu widze stara wersje tego auta :D

Takie mini kręci się koło mojego wydziału ;) Tylko jest w trochę lepszym stanie i stylizowane na sportowe (w sensie wyścigowe - całe czerwone, dwa białe pasy od maski przez dach po tył i numery na drzwiach) autko. Cłakiem fajnie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wierzyłem własnym oczom, żałuje że nie miałem ze soba nic co umie robic zdjecia. Na odcinku może 1500m spotkałem:

- S8 D3 5.2L V10 + quattro :blink:

- Carrera S4, znana w okolicy

- Biały WRX 2007 - dla niektorych egzotyk, do tego w fajnym kolorze to napisałem ;)

- Civic Type-R VI gen 8O 8O 8O - widzial ktos to w PL?

- Legacy BD 2.0T AWD :ph34r: - kto sie orientuje wie o czym mowa :)

 

Dwa ostatnie stały obok siebie :blink:

 

 

W sobotę także miałem ciekawą sytuację. Na światłach stały obok siebie dwa identyczne czerwone Nissanki 200SX S13 - 1.8T oraz 2.4. Ja kierowałem tym pierwszym :P . Niestety, drugi skręcał w prawo a ja jechałem prosto... :P

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem sie z ojcem przejechać do Hinwil, żeby zobaczyć fabryke BMW Sauber, bo w miare blisko do niej mieszkamy. Niestety było zamkniete. Zobaczyłem tylko kilka kontenerów lotniczych zaadresowanych do monachium, ciężarówke zespołu i zaparkowane śliczne wypucowane Czerrrrwone Porsche 911S 964 na czarnych felgach. Na lewym fotelu leżała kurtka BMW Sauber a na prawym tajemniczo wyglądająca kartka a3 zwinięta w rulonik i owinięta gumką recepturką. Aż kusiło, żeby wziąć auto, a dokumenty sprzedać Mclarenowi. Drzwi były zamknięte, więc zajrzałem przez szybe do hallu gdzie stał bolid (06 albo 07), pomachałem do monitoringu i pojechali. ;-)

 

Po drodze widziałem:

Lamborghini Countach (szczena w dół of koz)

Ferrari F430 i F360 cabrio

Mazde RX-7 (FC)

lotusa Elise

peugota 205GTI (szkoda, że po obleśnym tuningu)

Audi R8 (powoli przestaję się za tym oglądać, bo tyle tu tego. ;-) )

i jeszcze kilka innych ciekawych, ale już zapomniałem.

 

Oprócz tego u mnie na mieście widziałem: Lancie delta Integrale, Srebrne Ferrari Scuderia, Merc Mclaren SLR, nowe M3, RS4, Maserati Quatroporte i 3000GT, kilka Jagów XK i zabytkowego Citroena (na oko lata 40-początek 50)

 

Takich aut jak Impreza WRX, Evo 7,8,9, S2000 czy nissan 350z już nawet nie wymieniam, bo to codzienność. Nudzą mi się powoli, a szkoda, bo pamietam swoją reakcję jak pierwszy raz zobaczyłem na żywo Evo 9 2 lata temu w mojej mieścinie w PL. To było jedyne uczucie ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak Ty to się nie liczysz :D Swoją drogą co do Evo to pomyśl sobie co ja musiałem czuć widząc w Polsce Veyrona czy Carrere Gt ;) Nie pamiętam czy to pisałem ale z ciekawszych to jeszcze: Gallardo pomarańczowe, A8 6.0 W12, Ferrari 328 (ale to w Czechach :) ), Citroeny 2CV w mojej mieścinie 2 są, czarne Ferrari 575 z czerwoną tapicerką i to chyba wszystko co widziałem ostatnimi czasy. Możliwe, że już niektóre z nich wymieniłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. I ferrari 575 też było... ;-) ;-) ;-) Heh. Jeśli chodzi o auta to tu faktycznie jest się za czym oglądać, ale jeśli chodzi o jazdę to makabra. Prawie nikt nie przekracza prędkości, Nie wiem co musza czuć biedni właściciele tych wszystkich porsche i ferrari, kiedy jadą po pięknej drodze z idealnymi zakrętami jadąc w sznureczku aut nie przekraczając 60km/h... ;-) (Przynajmniej niemieckie autobahny są w pobliżu), a korki bywają straszne- Za duża gęstość mieszkańców ilość aut. Poza tym czasem miażdżą widoki takie jak 60-letnia gruba brzydka baba w porsche 911 turbo, albo dwójka 70-letnich staruszków za kierownicą ślicznej nowiutkiej mazdy mx-5 jadących sobie powolutku z otwartym dachem i cieszących michy. :D aż się wzruszyłem jak to zobaczyłem. Takiej starości chcę. ;-) Mnie został jeszcze rok do prawka... Przydałoby się już zbierać na jakiegoś golfa dwójke albo fiata punto... :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamietam czy w Polsce widziałem Ferrari, ale miałem okazje byc w piatkowa noc w Paryżu: MASAKRA. Jutro dam zdjęcia dwóch pieknusich Ferrari. Jak kolesie odpalili maszynki i przegazowali to moja kobieta tylko do mnie powiedziała: "szkoda, że takie orgazmy nie masz ze mną w łóżku" :razz:

Postaram się na jutro foto

Pozdrawiam

 

EDIT literowki

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Audi, bodajże A4 (całkiem nowy model), ale najciekawsze miało światła z przodu, bo orpócz normalnych (zapewne długich) miało ułożoną falę z diód LED.

Dokładnie coś takiego: Dołączona grafika

 

 

Dla mnie to był pierwszy taki widok i w sumie całkiem fajnie to wygląda..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie fotka tej 86? :(

Moge ci powiedzieć gdzie na codzień stoi razem z drugą, czasem nawet byly trzy :P GG znasz ;) . Jest jeszcze jedno miejsce w Olsztynie gdzie można spotkać różne fajne rodzynki, typu WRX + Swift GTI do KJS + jakieś S13 w promieniu 50m :P . Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem z wycieczki do Pragi i muszę powiedzieć, ze motoryzacyjnie to my jesteśmy krajem 3go świata <_<

 

 

Cudeńka jakie spotkałem:

 

Pontiac Solstice

Dołączona grafika

 

Lamborghini Gallardo

Dołączona grafika

 

Bentley Continental GT - ich naliczyłem chyba z 6 :rolleyes:

Dołączona grafika

 

Ferrari F430

Dołączona grafika

 

Nowa Mazda 6

Dołączona grafika

 

Buggy

Dołączona grafika

 

 

I wszelkie rodzaje Mercy, Lexusów, BMW, Porsche nawet nie wrzucam :wink:

 

 

A w krk - Pontiac Vibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cah!r, tylko zwróć uwagę, że "tylko" Lambo i Bentley są na czeskich blachach (notabene w PL też można je spotkać-przy dobrym wietrze) :) Ferrari jest z Włoch, Pontiac z Kanady, a Mazda to auto testowe z Węgier. Przyjezdni nie podnoszą prestiżu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcący w czasie majówki rowerowej (BB-SALMOPOL-Wisła-BB) trafiłem chyba na siakiś mały zlot miłośników produktów made in USA. Niestety foto nie miałem bo i pogoda lipna to się mi brać nie chciało ale jak będę w stanie po dzisiejszej wyprawie dowlec się do szczyrku to dodam fotki. Z tego co pamiętam to był:

nowy Mustang - biały blachy z Wawy

CHEVROLET CAPRICE :razz:

Chevrolet Caprice Classic - chyba :unsure:

Chevrolet G20 i jeszcze dwa czy trzy vany ale nazw nie pamiętam niestety i do tego 2 zabytkowe ale nazw niestety też już nie kojarzę :oops:

 

Poza w/w po drodze z ciekawszych to mijałem CLSa, nowego Cifa TypeR, WRXa drugiej generacji, EVO IX i ..... ze 30 Syrenek w różnych odmianach (też siakiś rajd mieli przez Salmopol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie w Monte Carlo i napiszę co tam widziałem:

Maserati Quatroporte, GranTourismo, GranSport

Bentley Continental GT, GTC, Flying Spur, Azure

Rolls Roys Phantom, Silver Shadow

Ferrari F430, Enzo, F360, F40, 612, F355

jakaś strasznie dziwna Lancia Delta Integrale, jakby do rajdów przygotowana

Jaguar E-type, XKR, XK (nowy)

Mercedes SLR, SLR Cabrio (na lawecie), SL63 AMG, S65 AMG, S klasa Taxi :D

Różowe Mini Cooper Cabrio, z tym hello kitty na drzwiach po każdej stronie

Lamborghini Gallardo, Gallardo Superleggera, Murcielago

 

i tak o: Bentleyów, F430, merców S klasy, SL i Rolls'ów Shadow (różne roczniki) nie chciało mi sie nawet liczyć :) 2ch pierwszych było na prawdę sporo, sfotografowałem po ok. 5 i dałem sobie spokój, na oko z 15 F430, wszystkich betleyów w dziesiątkach można liczyć, przed samym kasynem stało 6 :) Tylko 2 SLR'y, 1 f360, f40, enzo, 612, f355, Grantourismo, Murcielago, E-type, Delta i mini, reszta w naprawdę dużych ilościach. Najbardziej rozbiły mnie taksówki S-klasy, Audi Q7 itp. ;) Jestem jedynie zawiedziony, że nie widziałem większej ilości mega unikatowych aut, miałem nadzieje spotkać jeszcze Carrere Gt, Maserati MC12, Koenigsegga czy chociażby Veyron'a ale się nie udało, z tego typu aut to tylko Enzo się udało. Porsche nie chciało mi się liczyć, bo jak to prosto wywnioskowałem w Monte Carlo Porsche jest najgorsze. Większości wózków mam foty. Do tego mam świadomość, że gdybym przybył tam w okresie letnim do tego wieczorem (a nie w południe jak mi było dane) to widziałbym jeszcze lepsze wózki :)

 

BTW. Enzo i F430 mają NIESAMOWITE brzmienie, Enzo słychać było dosłownie z 500 metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwisz się przecież Monako a tym bardziej Mone Carlo to raj podatkowy... w takim Monako w przeliczeniu na jednego rodowitego mieszkańca przypada pewnie z 10 kont bankowych jak nie więcej heheh, więc takie samochody jak i jachty warte miliony dolarów nie są tam niczym dziwnym.

 

 

 

Ode mnie taka wisienka:

 

w Austrii a zwłaszcza w Wiedniu furki tego pokroju to też normalka.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...