Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie zgadłeś, w ostatni weekend była impreza pod nazwa GT Polonia 2008. Obydowa się co roku w ostatni weekend czerwca, no i można spotkać takie pojazdy jak wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś w Gdańsku w Oliwie widziałem TRZY ferrari, bodajże 360, ale głowy nie dam. Czerwone wszystkie i jakiejś naklejki miały, obok siebie wszystkie, nie wiem czy to nie repliki jakieś, ale jak dały gazu z pod świateł to silnik ryczał :> ktos je widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzinke temu... przy cafe gt dokladniej przy urzedzie gminy warszawa targowek stalo SLICZNE, CZERWONE, ferrari testarossa

 

Dokladnie takie:

Dołączona grafika

 

Az sobie kierownice obslinilem w samochodzie.... a co lepsze.. kumpel ktory czesto tam bywa mowi ze tam bardzo czesto stoi to autko.... akurat dzisiaj nie wzialem telefonu z aparatem... ale bede w urzedzie za pare dni to foto sie zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wzialem dzisiaj telefonu z aparatem... bo takiego nie mam ;)

ale: bedac u kumpla na myjni podjechal typ FSO POLONEZ 83' 23tys. przebiegu

swiezo kupiony, jeszcze resztki foli spod siedzen wyrywal. jechal do rzeczoznawcy po zolte blachy

IMO perelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dopisac ze ta ferrarka byla na wloskich blachach.... nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu facetow sie ogladalo za tym samochodem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dopisac ze ta ferrarka byla na wloskich blachach.... nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu facetow sie ogladalo za tym samochodem ;]

Testarossa ładne autko ale dla mnie idealem jest F355 :D. MUSZE je kiedys miec ;). Ja ostatnio w Toruniu widzialem bardzo ladne, zadbane porsche 911 z lat 80'... piekny byl. A z tylu lacze takie, ze przyprawialy o zawrot glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś w Gdańsku w Oliwie widziałem TRZY ferrari, bodajże 360, ale głowy nie dam. Czerwone wszystkie i jakiejś naklejki miały, obok siebie wszystkie, nie wiem czy to nie repliki jakieś, ale jak dały gazu z pod świateł to silnik ryczał :> ktos je widział?

Dwa czy trzy dni temu były w Jastrani. Niestety widziałem tylko sylwetkę i słyszałem silniczki, byłem za daleko i za krótko abym zdąrzył strzelić foto.

Migneł mi również Bentley Continental, widział ktoś czy miałem omamy to cudo na wybrzeżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechałem jako kierowca, Accordem Type-R JDM (nawet kiera po poganskiej stronie :D ), Chryslerem Crossfire (co za gniot :blink: ), a takze mniej egzotyczna choc nadal ciekawa Astra II Coupe Bertone 2.2 ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takze mniej egzotyczna choc nadal ciekawa Astra II Coupe Bertone 2.2 ;)

auto fajne, ale silnik z doopy i podobno bardzo awaryjny. jedyny i sluszny to 2.0T ;) fajne 4 osobowe auto z normalnym kufrem, tylko zlodzieje 2 drzwi ukradli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie dzisiaj piany na ustach dostalem... na brodnie.. przy wysockiego stal Jaguar E-type (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Widac ze zaniedbany byl... wygladalo to tak jak by go co dopiero kupil i chcial sie brac za jego robote.. lakier strasznie wyplowialy... dzisiaj popoludniu bede mial foto bo kumpel robil.. ja akurat prowadzilem :) Stal z otwarta maska.. nawet nie wyobrazacie sobie jaki to ma wielki silnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, te jaguary to w wilanowie juz na pęczki...wszystkie czarne xD (może dlatego ze tam jest salon jaguara)

 

i ost na sadybie widziałem na PL blaszkach merca mclaren, mam foto w telefonie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie dzisiaj piany na ustach dostalem... na brodnie.. przy wysockiego stal Jaguar E-type (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Widac ze zaniedbany byl... wygladalo to tak jak by go co dopiero kupil i chcial sie brac za jego robote.. lakier strasznie wyplowialy... dzisiaj popoludniu bede mial foto bo kumpel robil.. ja akurat prowadzilem :) Stal z otwarta maska.. nawet nie wyobrazacie sobie jaki to ma wielki silnik :)

 

Kilka stron wczesniej dawalem foto, z tego co pamietam takze silnika, jezeli sie myle to pozniej wrzuce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sroda pod wieczor, na Sobieskiego przy skrzyzowaniu z Bonifacego, doskonale utrzymany, bezowy Buick Skylark rocznik 1953. Piekne auto :)

Niestety siedzialem za kierownica i nie mialem jak strzelic foty :(

 

Druga rzecz, tego samego dnia, moze nie jest egzotyczna, ale po raz pierwszy dowiedzialem sie o istnieniu takiego auta jak je zobaczylem, mianowicie: Peugeot 807.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na trasie gdanskiej w kierunku warszawy (okolice lomianek) wyprzedzilem porsche carrera moja yamaszka ^^ Rejestracia przykula moja uwage na dluzsza chwile... mianowicie bylo to W3 NEO :)

 

EDIT: ooo nawet foto znalazlem w google po wpisaniu blach ^^

 

Dołączona grafika

 

jak by foto zniknelo to tu wrzucilem mirror ;)

http://img410.imageshack.us/img410/5533/w3neobc2.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy widok to Jeep Grand Cherokee SRT8 6.1l V8 Hemi 420KM kierowca tego potworka nie oszczedzal bynajmniej na paliwie ;)

Fajnie w tym ryczy silnik, jednak jest to jedna z niewielu zalet tego samochodu :razz: . Pojezdzilem owym bolidem w manualu oraz automacie, jak i wersja z silnikiem CRD i poza dwoma TV w najbogatszej wersji i naprawde świetnymi czujnikami parkowania (+ kamera z tylu ;) ) nic fajnego w tym samochodzie nie ma :rolleyes:

 

Pare fotek ode mnie:

 

Dołączona grafika

Ciekawe towarzystwo: MR2 + Astra OPC + Civic Type-R

 

Dołączona grafika

Audi S5

 

Dołączona grafika

Lotus

 

Dołączona grafika

E30 M3

 

Dołączona grafika

ITR... tym cackiem mialem okazje sie przejechac, niestety nie dane mi bylo skorzystac z calego zakresu obrotów :( . Szkoda ze autko w srednim stanie :/

 

Dołączona grafika

E92 M3... jak wcisnalem prawy pedał do konca... ehh chyba nie musze mówić jakiego banana na gębie mialem przez reszte dnia :D

 

Dołączona grafika

W124 na sterydach :)

 

Dołączona grafika

:D

 

Dołączona grafika

:blink:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, że to nie jest czasem "pełne" M3? Chyba normalne E92 z pakietem M? Tak czy siak piękne autko :D

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, że to nie jest czasem "pełne" M3? Chyba normalne E92 z pakietem M? Tak czy siak piękne autko :D

To jest M3 z pieknym v8 pod maska, E92 z M pakietem nawet bym nie pokazywał :razz: Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...