Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Albo by to bardziej pasowalo do tematu wiejskiego tuningu i po prostu doklejonym znaczkiem M ;)

Audi S5 juz widzialem kilkakrotnie... piekny jest... tylko troszke brzydszy od r8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postanowilem zfotografowac to oto piękne porsche :D gdyz w moim 17-tysiecznym miasteczku w dobie samych złomów to byla prawdziwa atrakcja :P

Dołączona grafika

a wlasnie kupilem sobie pringlesy w markecie i mi tuba wypadla z reki jak to podjezdzalo na parking :( polowa chipsow sie wysypala ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tele trzeba bylo powiedziec wlascicielowi, zeby ci odkupil za kare :P mysle, ze nie bylby to dla niego wielki problem ;]

 

Albo by to bardziej pasowalo do tematu wiejskiego tuningu i po prostu doklejonym znaczkiem M ;)

Audi S5 juz widzialem kilkakrotnie... piekny jest... tylko troszke brzydszy od r8 ;)

nie wiem czy to byla ironia co do wiejskiego tuningu, ale wszystkie bmw z pakietem m-line maja te znaczki "m". zreszta o to w tym chodzi i nie widze w tym nic wiejskiego.

z tego co kojarze to latwo odroznic serie "m" od m-line po tym, iż znaczki w m-line posiadaja tylko literke M, natomiast serie m zawsze maja znaczki M3, M5 tudziez M6

 

@Masell

nie przejmuj sie, 3L V6 tez fajnie mruczy :]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie bmw z pakietem m-line maja te znaczki "m".

Tego nie wiem, ale wymienię, co świadczy o tym, że to nie M3 :wink:

 

1. M3 ma na klapie emblemat "M3" a nie samo "M".

2. Nawet gdyby "3" jakoś się odkleiło to samo "M" jest za duże i w złym miejscu.

3. Pojedyncza rura wydechowa.

4. Normalny zderzak a nie M-Power.

 

Jednak, jeśli wóz ma pakiet M to w środku kierownica, zegary i drążek zmiany biegów są z logo M-Power. Można się pomylić :wink: No i jeśli to było 330i albo 335i to również jest czym poszaleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na allegro power w Gdyni i powiem że nowa subaryna wrx sti wygladała bladziutko przy 2x ferrari f430 (cabrio i non cabrio), porsche gt2, jakimś 2gim porsche oraz 3x lamborghini :) te tarcze hamulcowe miała takie malutkie :D a ktoś mnie oświeci czy się myle że te lamborghini to były 2 gallardo (cabrio i non cabrio) i murcielago? bo wiem że murcielago lp640 ma taką wielką rure wydechową, a to nie miało, ale delikatnie się różniło od gallardo.

 

a co do tych przejażdżek to wg mnie słabo to było :P Gdynia zakorkowana niemiłosiernie, jedyne co to małe przyśpieszenie z hamowaniem kolo wyjazdu. A za kółkiem dziadki :D i do tego kręcili kierownicą w miejscu :/

 

ale tak czy siak nie mogłem się napatrzeć na takie piekne fury :>

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis fajny dzien :> widzialem na w Gdansku Chevy corvette stingray (model ok.1969r) - czarny, po prostu miodzio :D oprocz tego wczoraj czerwone audi rs4 na Slowackiego, a dzis niebieskie rs4 cabrio, a zaraz za zakretem corvette z06 :> coraz ciekawej sie w Gdansku robi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zamieszanie :D . Szczerze mowiac, dopiero teraz zwrocilem uwage na ten zderzak ;) . Specjalnie zagladalem pod maske i tam bylo piekne V8, dokladnie tak samo wygladało jak na zdjeciach M3 z google. Do tego ten samochód nie jechał jak 200-300 konne wozidło, tylko "nieco" szybciej. Szkoda ze nie mam juz mozliwosci sie dowiedziec od wlasciciela co to tak naprawde bylo. Nie wykluczam tez tuningu optycznego M3@3xx :)

 

Na dziś takie coś:

 

Lotus Exige S240 :blink: Cale 4.0s do 100kmph :D . Nawet jakoś przyśpiesza ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

W "szkiełku" widac tylko silnik i kompletnie nic wiecej, busem sie latwiej cofa :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Kto zgadnie co to jest ;) ?

 

Dołączona grafika

300C w wersji SRT8 supercharged, czyli...

 

Dołączona grafika

... 6.1 litra pojemnosci :blink: . Niestety, spięte z automatem, wiec nie mozna bylo sprawdzic co to naprawde potrafi :( . Bulgot silnika na jałowych i piękne wycie od 2k rpm w góre bezcenne, impreza wrx przy tym pracuje jak kosiarka :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zagladalem pod maske i tam bylo piekne V8, dokladnie tak samo wygladało jak na zdjeciach M3 z google. Do tego ten samochód nie jechał jak 200-300 konne wozidło, tylko "nieco" szybciej. Szkoda ze nie mam juz mozliwosci sie dowiedziec od wlasciciela co to tak naprawde bylo. Nie wykluczam tez tuningu optycznego M3@3xx :)

Bez urazy, ale teraz to już śmieszny jesteś. Samochód na zdjęciu ma lakier niebieski "Montego" a M3 nie występuje w tym kolorze, w M3 dostępny jest tylko niebieski "Le Mans" i wygląda on "nieco" inaczej. Możesz powiedzieć, że to tylko zdjęcie i źle widać. OK, ale ja wiem jak te lakiery wyglądają i jest tak, jak napisałem wyżej. Zderzak... Pal licho zderzak. Wydech! V8 i taka rureczka? No i ten tekst, że samochód nie szedł jak 300 konne auto :lol2: 335i ma 5,5s do 100km/h a M3 4,8s - chcesz powiedzieć, że wyczuwasz różnicę? Pomijam sens przeobrażania M3 w 3xx :lol2: Powtarzam, bez urazy, ale mógłbyś zachować się jak facet i przyznać do błędu. Edytowane przez maroon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale teraz to już śmieszny jesteś. Samochód na zdjęciu ma lakier niebieski "Montego" a M3 nie występuje w tym kolorze, w M3 dostępny jest tylko niebieski "Le Mans" i wygląda on "nieco" inaczej. Możesz powiedzieć, że to tylko zdjęcie i źle widać. OK, ale ja wiem jak te lakiery wyglądają i jest tak, jak napisałem wyżej. Zderzak... Pal licho zderzak. Wydech! V8 i taka rureczka? No i ten tekst, że samochód nie szedł jak 300 konne auto :lol2: 335i ma 5,5s do 100km/h a M3 4,8s - chcesz powiedzieć, że wyczuwasz różnicę? Pomijam sens przeobrażania M3 w 3xx :lol2: Powtarzam, bez urazy, ale mógłbyś zachować się jak facet i przyznać do błędu.

:blink: :blink: :blink:

 

Ok przyznaje sie do bledu. To BMW powyzej to nie M3, tylko E92 z silnikiem takiem samym jak w M3 :rolleyes:

 

A co do konwersji M3 @ 3xx to w Polsce jezdzilo do niedawna M3 @316 + korek od lpg, tylko w starszej budzie.

 

Jak masz jezsze jakies pytania, uwagi badz watpliwosci to zapraszam na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to baaardzo ładne autko :)

Ładne, ładne, tylko tak egzotyczne i niespotykane, jak kot dachowiec :wink:

 

O, zauważyłem jeszcze jeden kwiatek.

 

Fajnie w tym ryczy silnik, jednak jest to jedna z niewielu zalet tego samochodu :razz: . Pojezdzilem owym bolidem w manualu oraz automacie

Bardzo ciekawe to, co piszesz. Wychodzi na to, że jechałeś jedynym na świecie SRT8 z manualną skrzynią :lol2:

 

Widzę, kolego MaSell, że lubisz opowiadać bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, zauważyłem jeszcze jeden kwiatek.

 

Bardzo ciekawe to, co piszesz. Wychodzi na to, że jechałeś jedynym na świecie SRT8 z manualną skrzynią :lol2:

 

Widzę, kolego MaSell, że lubisz opowiadać bajki.

W Jeep Grand Cherokee SRT8 jest bodajże możliwość włączeniu trybu manualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno w nocy na rowerze śmigałem na dróżce rowerowej i w odległości około 15 m odemnie przejechało Porsche GT2 z wydechem przelotowym (o średnicy "małej" rury kanalizacyjnej xD), jak dodał gazu, to mnie ogłuszyło. A wczoraj jakiegoś Rols-Royce widziałem (jeszcze ze "starą" statuetką, więc chyba lata 50-te)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jeep Grand Cherokee SRT8 jest bodajże możliwość włączeniu trybu manualnego.

Tak, jednak zmiana biegów odbywa się na zasadzie +, -. Koło manualu to nawet nie stało. Poza tym "w manualu" = "z manualną skrzynią".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe to, co piszesz. Wychodzi na to, że jechałeś jedynym na świecie SRT8 z manualną skrzynią :lol2:

Ogolnie 300C w automacie i manualu, a nie 300C SRT8 w automacie i manualu. Tak BTW to widzialem dziś 300C w wersji taxi, sprobuje na dniach załatwić jakies foto :lol2:

 

Co do mozliwosci zmiany biegow na zasadzie +-, to nawet w Corsach czy Merivach takie rzeczy robią :razz:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie 300C w automacie i manualu, a nie 300C SRT8 w automacie i manualu.

Tego, to rozumiem wszyscy mieli się już domyślić. I tego, że chodzi o 300C, bo kolega wyżej pisał o Grand Cherokee. Ale jeśli tak, to w porządku, nie było tematu.

 

Co do mozliwosci zmiany biegow na zasadzie +-, to nawet w Corsach czy Merivach takie rzeczy robią :razz:

Dobrze, ale co z tego? Nie pisałem o sekwencyjnej zmianie biegów jako o jakiejś innowacji, tylko jako o możliwości ręcznej zmiany biegów, która przy prawdziwej, ręcznej skrzyni biegów wypada blado :rolleyes: Edytowane przez maroon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...