Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Musze pozgrywac zdjecia z aparatu bo przez tydzien nacykalem kupe fotek.... zaluje tylko ze nie zdarzylem sfotografowac nowego rolls-royce phantom (?) i corvetty przygotowanej do driftu kiedy fotografowali ja pod mostem siekierkowskim (pomaranczowa z wielkim skrzydlem, czarne, wielkie fele... widac ze robiony pod wyscigi, obklejona przez sponsorow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie egzotyk, ale fajne autko stoi u mnie pod blokiem ;)

 

Dołączona grafika

 

EDIT: Dojechały jeszcze razem 3 identyczne Q7... Yyyy robi toto wrażenie hehe ;)

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus Esprit z lat 80

Aston Martin DBS (podnieciłem się!)

BMW M6

Śliczna grafitowa M3 e46 z czarnymi felgami

M3 e92 cabrio (w środku siedział wypacykowany koleś w wieku mocno średnim i wcierał sobie krem do rąk stojąc w korku :lol: )

Ferrari 348 GTB

Ładna czerwona Corvete C6

Ferrari 599 (też się podnieciłem ;-) )

Ferrari 612

Maserati Quatroporte (najnowszy model po lifcie)

Caterham 7

Lotus Elise

 

Jestem pewien że coś jeszcze zajebiaszczego widziałem, ale już zapomniałem. :(

 

O dziwo w Szwajcarii prawie nie ma Lambo. Ferrari tu spotykałem częściej niż Lambo Astony i inne supercary razem wzięte. Przez cały mój pobyt widziałem jedno galardo jedno diablo i jednego countasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie ktos sie buja lambo. nie wiem czy gallardo czy murcielago, ale podejrzewam ze to drugie. musze sie z nim kiedys spotkac ;] nawet w gazecie o tym czytalem, kumpel zreszta go widzial, napisal mi eska, ze zajebisty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...82ee91b541.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...7c19c6409e.html

 

tym lambo? :>

Nie miałem jeszcze okazji, ale współczuję jazdy po Rejtana xDDD

Porsche obok widziałem parę razy, podobnie jak inne- czerwone, białe, czy srebrne cabrio "prawie sąsiada" (który notabene ma szrot i niedawno miał rozbitą z06, a trochę później carrera S ze skasowanym przodem... aż żal).

Swoją drogą, co widziałem przez te wakacje w obrębie raptem czterech powiatów:

-dwa różne continentale GT (jeden z Dębicy, drugi należący bodajże do właściciela Lamborghini).

-wymienione wcześniej porsche, plus boxter, cayman S i 911

-trzy sztuki z06, lecące chyba na jakiś zlot (jedna cabrio)

-przepięknego lancera evo 6 (jak na obrazku)

-kilka sztuk humvee. Ktoś powie- to nie egzotyka. Dla mnie owszem. Szczególnie jeżeli na dachu jest wieżyczka z karabinem i jak koło ciebie przejeżdża dudniąc bieżnikiem, czujesz się jak w Iraku

-niezliczone rzesze 350z (ofc R1 DRIFT też ;] ). W samej Dębicy są co najmniej dwa, w tym kabriolet.

-m3, bmw6 cabrio, przepiękne bmw 8

-rs4 (chce ktoś kupić?), s4, s6

- jakieś mazdy rx8, miaty, etc...

Ciężko to wszystko spamiętać.

 

Btw, Dzej, nie orientujesz się przypadkiem, co to za żółto-zielono-szrotowy 200 sx jeździ po Rzeszowie? Wygląd odstrasza, ale dźwięk jaki wydaje to auto, każe się zastanowić czy to naprawdę szrot. Jeżeli jest po jakichś modach, to jest to najbardziej cichociemne auto, jakie widziałem xDDD

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem super egzotyka w Niemcach ;) BMW Z1, nawet uwieczniłem na focie (kom.)

To dawaj fote :D. Pamietam jak bylem maly mialem taki model burago z chowanymi drzwiami itd.

 

Ja niedawno z Niemiec wrocilem i widzialem tam m.in. BMW 1er Coupe - ladne i tez malo tego jezdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o :o :o

Jechalem 30 min temu pulawska w warszawie na motocyklu... w pewnej chwili slysze dzwiek pojazdu znacznie glosniejszy od mojego motocykla na ktorym siedzialem, po drugiej stronie jezdni (w przeciwnym kierunku).. odwracam glowe a tam sliczne, czerwone ferrari 360 :o :o :o :o :o Takie sliczne jak to ktore Zientarski zamienil na sterte zelastwa... sa tam swiatla co 100 metrow i z kazdych ruszal jak z wyrzutni dla mysliwcow montowanych na lotniskowcach... glosny niemilosiernie.. ale dzwieku astona martina db9 nie pobije chyba nic... normalnie az mnie korcilo zeby zawrocic...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Lambo na Dubaiskich blachach. Myśle że coraz więcej będzie takich auto z tych stron. Coraz więcej polskich biznesmenów przenosi swoje interesy do tego raju, a i ceny aut tam wygladaja bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...