Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

no taaaa.... 70tys to wcale nie duzo jak na kogos kto zarabia 2 tys zl... ;) To jest normalnie moj samochod marzen :) Wszystkie lambo, porsche, bugatti itp to syf przy tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież one wcale nie są takie drogie, tylko trudno znaleźć jakiegoś na sprzedaż ;) . Swego czasu na Allegro poszedł taki za 70k.

nie jest tak źle... można znaleźć kilka ofert :wink:

klik

 

ale zgadzam się bryka jest odjazdowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tajemniczego samochodu, z tajemniczą kobietą :razz: , jest to Toyota Celica szóstej generacji po wieś tuningu.

nie nazwal bym tego wies tuningiem... kupe dobrej roboty zrobione jest i nawet z brzydkiego auta powstalo cos.... hmmm no wlasnie co?... moze "cos mniej brzydkiego" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tychach w okolicach paprocan Dodge Challenger nowy. (oczywiscie pomaranczowy, brakowalo mu tylko 01 i konfederatki;-) )Na bielskich blachach.

 

Rozlozyl mnie na kawalki :-)

Jak na razie jedyny egzemplarz tego modelu jaki miałem okazję zobaczyć, już widziałem go kilka razy kręcącego się wieczorem w południowych częściach B-B, dziś rano wyjeżdżam spod bramy do pracy a on mi przed nosem śmignął majestatycznie, dżwięk V8-ki nie do opisania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu koło mojego bloku parkował przez 2 dni czarny Hummer , chyba H2 ale nie dam głowy .

 

Potem przez kolejne dwa dni stał przy garażach nieopodal .

 

Jak ktoś jest z Gliwic , konkretnie dzielnicy Szobiszowice to pewno wie gdzie jest obecnie Biedronka na Kolberga ( boczna Tarnogórskiej ) , kiedyś na jej miejscu była baza transportowa Transbud .

 

Z tyły bazy są garaże , tam parkował potem .

 

Sam samochód był chyba w wersji reprezentacyjnej , miał reklamę firmy stanford lub coś w tym stylu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare dni temu wieczorem... bentley.. jak zykle takie autko cykniete w wilanowie

Dołączona grafika

 

 

nowy hyundai coupe... sliczne autko... pierwszy raz widze u nas na drogach....

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnożą się te Bentleye w Wawie jak grzyby ;) .

Czarny B. Continental stoi codziennie (albo prawie codziennie, wszak nie każdego dnia bywam w biurze) na Złotej (między Lumenem i Złotą 44). Co ciekawe, jest to chyba samochód służbowy^^ (o czym świadczyłaby dyskretna reklama z tyłu). W tym samym miejscu regularnie można zobaczyć Carrerę S, 4S, Audi RS8 (tak się nazywa ta konkurencja 911?), rzadziej Ferrari 599 i Lambo Gallardo. O drogich mercach typu CL500 czy CL68 (które swoją drogą są przepiękne, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz) albo BMach serii M nawet nie wspominam. A i kilka miesięcy temu (jak jeszcze było ciepło) widziałem też Jaga E-Type ale był w tak zarąbistym stanie, że nie wierzę w jego oryginalność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Wawie

Mazda RX-8 ANNIVERSARY LIMITED EDITION

AMG SL63

Mitsubishi Lancer EVO X GSR - tu zdziwo bo ten samochod chyba caly czas przeznaczony jest na rynej japonski :|

Jakies nowe terenowe BMW o kosmicznym ksztalcie i wieeeelkich hamulcach, pojecia nie mam jaki to model :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dzisiaj kolejnego bentleya zlapalem na fotce... tym razem niebieski.. oczywiscie standardowo okolice wilanow\konstancin... aha.. dzisiaj wyprzedzil mnie na powsinskiej nieieski viper w cabrio... oczywiscie "wyprzedzil" z taka predkoscia ze nie zdarzylem telefonu zlapac by foto cyknac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pojechałem sobie z dziewczyną do "panoramy" na czerniakowskiej w Warszawie... patrze a tam salon samochodowy aut luksusowych O_O

 

Zdjec nierobiłem bo dziewczyna mówiła ze wiocha xD

 

Ale stały między innymi: (i stoją nadal)

 

-Audi S5

-Lamborghini Galardo

-Ferrari Modena + te starsze

-Corvette c6

-Hummerek

-Maserati Quatro porte i jakieś coupe

-sportowe jakieś mercedesy i inne tego typu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ten w tle, pomaranczowy, slabo widac bo duza odleglosc i robione z telefonu. Nie wiem dokladnie co to za jaki.

 

Dołączona grafika

 

Volvo, ale modelu nie znam :P

 

Dołączona grafika

 

I fajne stare BMW :]

 

 

Byl jeszcze jakis stary amerykaniec, cos z lat 70, nie zdazylem sie mu przyjrzec, ale dzwiek silnika powalal. No i jeszcze Lotus, stary ale nie jestem pewien co do modelu, chyba Europa. Ogolnie w tym miescie(Ensched w Holandii) sporo starych aut jezdzilo.

 

A w wawie Corvette i Ferrari, chyba 360.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...