Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

corvetta, mustang (wlasnie taki z fotki), lancer evo 9 (10), starsza subaru impreza wrx sti (nie to ala lacetti\lanos).. to autka na ktore choruje.. w takiej kolejnosci w jakiej podalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego forda Capri (?) to kolega miał takiego pare lat, jednak sprzedał bo za dużo w niego wkładał ;) Ale auto miał zadbane i do blacharki nie było się można przyczepić. Teraz nie wiem gdzie sobie bryka, parę dni jak sprzedał jeździło jeszcze po Nidzicy, później jakoś już go nie zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale apropo mustanga :rolleyes:

 

nie wiecie ile w USA kosztuje takie cudo ??

 

160 000$ - click link ebay.com

 

Za ta sume to kupisz Dodge Chargera i Challengera z 68-70 roku, ktore sa o niebo lepsze :]

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Neo. Nie śmieją się z Ciebie ludzie jak jeździsz z obiektywem w szybie i cykasz fotki autą które co chwila Cie mijają? Jeszcze jakiś wypadek spowodujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Neo. Nie śmieją się z Ciebie ludzie jak jeździsz z obiektywem w szybie i cykasz fotki autą które co chwila Cie mijają? Jeszcze jakiś wypadek spowodujesz...

Pewnie go za jakiego tajniaka z fotoradarem lub czym podobnym biorą he he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Neo. Nie śmieją się z Ciebie ludzie jak jeździsz z obiektywem w szybie i cykasz fotki autą które co chwila Cie mijają? Jeszcze jakiś wypadek spowodujesz...

Nie.. foto robie telefonem ktory mam zawsze pod reka. Zreszta zwroc uwage ze wiekszosc.. jak nie wszystkie fotki sa robione kiedy stalem na swiatlach albo po prostu zatrzymywalem sie na poboczu bo np ktos z firmy do mnie dzwonil i musialem cos sobie zapisac na kartce :) a jednoczesnie nie idzie gadac przez telefon, pisac i jechac... z jednej reki braknie :) To ze trafilem akurat na fajniejsze autko za szyba to czysty przypadek.. przeciez to nie sa moje samochody ;DDDD Te wszystkie foto byly robione w okresie kilku miesiecy a nie 3 czy 4 dni :)

 

EDIT: sory.. przejrzalem dokaladnie fotki jeszcze raz.. na wszystkich fotkach stalem.. procz tego "motocykla" z dachem obok ktorego jechalem dluzszy czas bo srodkowy pas jakis zakorkowany z lekka byl. Na innych fotkach albo mialem czerwone swiatlo.. czekalem na przejezdzie kolejowym na podniesienie szlabanu... albo skrecalem i czekalem... to z tym audi to wlasnie typowa sytuacja jak z firmy sie dobijali na moj telefon bym zapisal sobie numery katalogowe rzeczy ktore mialem odebrac w hurtowni :)

 

Pewnie go za jakiego tajniaka z fotoradarem lub czym podobnym biorą he he he.

Zeby mi jeszcze za to placili ;DDDDD Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma chęć i czas to w salonie "Samochody luksusowe" przy ul. Sobieskiego 102A od dwóch dni stoi...

 

 

... żółte Lamborghini Gallardo :D

 

 

Stoi zwrócone przodem do szyby wystawowej :)

 

 

Audi R8 na moim osiedlu:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Skawinie pod Krakowem Cadillac CTS, zjawiskowe autko. Niestety nie zdążyłem mu fotki cyknąć.

CTS-V to by bylo dopiero zjawiskowe autko ;)

 

Cadillac CTS-V czyli 556KM

 

(..) Ogromną moc przenoszoną na tylne koła czerpie z 6,2 litrowego silnika V8 LSA z mechanicznym doładowaniem.

 

Moc 556KM jednostka osiaga przy 6100 obr/min. Równie imponujący jest jej maksymalny moment obrotowy wynoszący 747 Nm! (..)

Dołączona grafika

 

Wydaje mi sie,ze w serialu The Beast - Patrick Szłejzi takim jezdzi :)

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...