Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

No więc właśnie. Skoro dane tą podawane z takim zaokrągleniem przyjmij do wiadomości, że różnica tej wielkości może w nich wystąpić w tym wypadku. Poza tym w żadnym miejscu nie twierdziłem, że na pewno tak będzie, ale że jest to możliwe (bo jest) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foty kiedyś strzelone ;)

 

buick riviera boattail - nie wiem w jakim jest stanie dziś ale foty strzelone grubo przed wakacjami. może dziś jest remontowany... ;) nawet w stanach za dużo tego nie przetrwało a widzieć to cudo w Polsce? bezcenne.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dodge Charger Dytona. :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford Mustang, a właściwie to Shelby GT500, od kilku tygodni stoi na parkingu przy Złotej/Twardej w Wawie:

Dołączona grafika

 

... a dla kontrastu czarny Dodge Challenger SRT8 <ślinotok>

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Do tego widziałem jeszcze ostatnio jakąś babkę w czarnym Maserati GranTurismo oraz zielonego Chevroleta, którego uchwycił na fotce Neo_x kilka stron wcześniej:) to uwypuklenie na masce w tym chevy jest chyba atrapą bo jest zaślepione od szyby, a powinno być otwarte oraz rozmiar opon na tylnej osi był raczej standardowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie tygodniowego pobytu w Krakowie ;)

 

Dołączona grafika

 

Kolejny taunus

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Absolutna perełka, jeden z 200 istniejących - SL 63 AMG Edition IWC :rolleyes:

Krótko: 6,3l V8, 525hp, 630 Nm, 0-100 km/h w 4.6s

Szerzej tutaj: http://www.desktopmachine.com/press/455/Me..._63_AMG//13146/

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na koniec dość nietypowy golf :lol:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://autofoto.pl/blogs/jestem_saby/archi...agnum-2009.aspx

Dzisiaj się przejechałem takim czymś. :ph34r: Poprostu miazga. Przy gazie do dechy zaparło mi dech w piersi. Miałem zdjęcie, ale akurat dziś mój wysłużony sony ericson wyzionął ducha. Auto jest poprostu niedorzeczne i masakruje pod każdym względem. "Światła parkingowe" o których mowa w artykule to neony zrobione z ledów a praktycznie wszystko co tylko możliwe w środku jest wykończone karbonem, i skórą a siedzenia alcantarą. 0o BTW kumpel go zarysował wjeżdżając do garażu a auto jest zastępcze, bo swoje oddali do tuningu w techarcie. :lol:

 

Dzisiaj na ulicy widziałem Shelby Cobrę. Ech czas stać się bogatym, bo żal mi tyłek ściska już powoli. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś Kobrę w Białymstoku albo wyrób bardzo-kobro-podobny. Raczej jednak bym się skłonił ku oryginałowi bo ryk silnika mnie urzekł ;) Ciekawe tylko jakim cudem to cacko ma homologację w Polsce. Zdjęcia niestety niet (telefonu wstydzę się używać). Z reszta i tak bym nie zdążył zrobić zdjęcia ;(

 

 

EDIT:

 

Chyba to była jednak replika http://www.kirkhammotorsports.com/models/index.html tak czy siak gablota robi wrażenie.

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...