Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj w konstancinie za to spotkalem ferrarke 430 spider... i kolejne camaro.. tyle ze tym razem czerwone i uwiecznilem je na zdjeciu :) Wstawie foto jak bede mial chwile bo pare zdjec sie uzbieralo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend wypatrzyłem takie coś pod teatrem

 

[Ferrari F355]

 

Ehh oddalbym wszystko co mam (lacznie z nerka :D) z ten samochod - moje marzenie. Zadne inne ferrari tylko to :P.

 

Sorry za spam, nie moglem sie powstrzymac ;)

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj biale audi r8 na lubelskich numerach pocinajace warszawska, na zdjeciach mi sie jakos bardziej podoba i myslalem ze to dluzsze jest o_O zrobilbym jedno ale troche ciezko jest robic nadjezdzającemu z naprzeciwka

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nich wielkimi, złotymi oczami, stworzenie rozwinęło szerokie, złociste, nietoperze skrzydła i tak trwało nieruchome, każąc się podziwiać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oprócz tych skrzydeł wszystko się zgadza.

To ciemnoczerwone, co stoi obok, nie należy do mnie. Ale kontrast na żywo jest przeogromny jak ludzka głupota :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Widziany kilka min temu :)

 

Jeszcze w lublinie dostrzegłem czerwonego Dodge Challengera, lecz fotka jest bardzo słabej jakości. Pięknie poszedł bokiem od świateł zostawiając trochę gumy na asfalcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uzbierało fotek więc się podzielę:

Dołączona grafika

Nie wiem co to za alfa ale była piękna

Dołączona grafika

Po kolei: 599GTB, 430 Scuderia, 430 Scuderia, Maseratti Gran Turismo S. Przed nimi była jeszcze California, ale pojechała prawie jak przyszedłem

Dołączona grafika

Triumph Spitfire, Caterham 7, AC Cobra

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piękna 512 Testarossa na sprzedaż :wub:

 

Oprócz tego ostatnio będąc w autobusie w przeciągu 3 minut widziałem Alfę 8C, Porsche "szkaradę" Panamerę i Merca SLR.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangstalimuzine :) Citroen Traction Avant 11BL z 1954 roku i najlepsze, że nie był restaurowany i jest praktycznie w 100% orginał, do tego na codzień porusza się po Szczecinie Dołączona grafika

jest tez DS '60 i takze można go spotkać na mieście Dołączona grafika

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby ten ? ;) 

 

Fajne cacko. :) 

Tak sie sklada ze to jest ten troche brzydszy :-) (ale i tak wart grzechu) najpiekniejsze byly roczniki 1970 i 1971, ten na zdjeciu jest z lat 1972-74. Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze to jest ten troche brzydszy :-) (ale i tak wart grzechu) najpiekniejsze byly roczniki 1970 i 1971, ten na zdjeciu jest z lat 1972-74.

Chodzi mi o to, że ten z fotki jest konkretnie z Lublina (fotka na lubelskim Statoilu), więc to dokładnie tego zapewne widział M-Power. ;) 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak czesto widujesz malucha czy trabanta na naszych drogach? Wbrew pozorom sa to coraz zadsze samochody. Pomysl sobie tak ze kup teraz malucha w b.dobrym stanie za 1000zl... i potrzymaj go z 10 lat... a zdziwisz sie jak wartosc jego wzrosnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje tego, że ich wartość i egzotyczność z każdym rokiem rośnie, ale w moim Łobzięcinie Maluchy jeszcze jeżdżą, a i w Szczecinie można je spotkać. A pod budynkiem JMW Polibudy kiedyś stawał taki fajnie odpicowany Trabant kombi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, niektore samochody sfotografowane przez Neo_x sa mniej egzotyczne, jednak co poniektorym, nawet nie chcialoby sie wyciagac komorki z kieszeni, zeby ustrzelic co ciekawsze okazy. Miedzy innymi dzieki takim osobom jak Neo_x - ten topic nie umiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru miesięcy mam wrażenie że Neo nie robi zdjęć tylko rowerom i autobusom MPK bo wszystko inne jest uwieczniane przez niego ; )

Fakt, niektore samochody sfotografowane przez Neo_x sa mniej egzotyczne, jednak co poniektorym, nawet nie chcialoby sie wyciagac komorki z kieszeni, zeby ustrzelic co ciekawsze okazy. Miedzy innymi dzieki takim osobom jak Neo_x - ten topic nie umiera.

Telefon sobie zawsze lezy na póleczce w samochodzie i czeka na okazje ;) Jednak widze ze od srody temat zacznie umierac w takim razie poniewaz razygnuje z zawodu kierowcy... i zostaje chwilowo bezrobotnym do poki nie znajde czegos innego :) No chyba ze znowu bedzie to kierowca ale na innych warunkach ;)

 

AAAAA... zapomnial bym tak przy okazji ;)

Sliczny merolek... w sobote bylismy w domu dziecka w kaliskach (80 km od wawy).. tzw motocyklisci. Kolega ma znajomego ktory wlasnie posiada taka odrestaurowana maszynke i przyjechal nia wozic dzieciaki. Chwile poczulem sie jak hrabia jak zostalem wozony tym na tylnym siedzeniu. Uczucie zajefajne... jazda takim autkiem to naprawde klasa. Na zakretach tak sie pochyla ze klamkami obciera o asfalt ale jazda po prostej bajka. Autko z bodajrze 63 roku. silnik 1.8 diesel... spalanie rzedu 6-7 litrow. Zmiana biegow przy kierownicy. Wersja amerykanska. Oryginalne radio... troche drewna na desce rozdzielczej. Sprowadzony 2 lata temu ze stanow. Bagaznik takiej wielkosci ze spokojnie bylo by tam mozna wygodnie polozyc 2 osoby. Z godzine gadalismy z kolega z tym typkiem.. zreszta bardzo sympatycznym i chcacym dzielic sie swoja pasja :) Po godzinie rozmowa przeszla na temat o motocyklach ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj nie bardzo wiedzialem jak zaaragowac.. i czy wrzucic to w wiestuning czy tutaj... najlepsze bylo to ze na szybie z tylu byla kartka SPRZEDAM

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak czesto widujesz malucha czy trabanta na naszych drogach? Wbrew pozorom sa to coraz zadsze samochody. Pomysl sobie tak ze kup teraz malucha w b.dobrym stanie za 1000zl... i potrzymaj go z 10 lat... a zdziwisz sie jak wartosc jego wzrosnie...

Są maluchy i maluchy - jeśli mowa o egzemplarzu z początków produkcji (a już najlepiej na włoskich częściach), to masz rację. Jeśli zaś myślisz o wersji FL albo nie daj Buddo rdzewiejących elegantach, to można się srodze pomylić, inwestując w taką sztukę.

 

Nawiasem mówiąc nigdy nie rozumiałem, choć podziwiam, zamiłowanie do przechowywania po garażach i stodołach motoryzacyjnych białych kruków. Ani tym nie pojeździ, ani nie pokaże, ot domowe muzeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...