Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy/egzotyczny sposób parkowania... ;)

norma. poszukaj stronki jakkutas :D choć w sumie nie wiem czy jeszcze istnieje.

 

bogate bobki mają to do siebie że parkują jak chcą, i gdzie chcą. jak owa stronka nie istnieje to forum samochodyswiata temat w offtopie parkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na zakopiańskiej jechałem kawałek za żółtym gallardo spider, ostatnio za czerwoną corvettą Z-06. Obydwa boskie i bosko brzmią, aż radio ściszyłem :)

Szef Magillo ma bodaj C-05 :). Stoi bardzo często właśnie pod Magillo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norma. poszukaj stronki jakkutas :D choć w sumie nie wiem czy jeszcze istnieje.

 

bogate bobki mają to do siebie że parkują jak chcą, i gdzie chcą. jak owa stronka nie istnieje to forum samochodyswiata temat w offtopie parkowanie.

jakkutas.pl ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce - Pszczyna

Czas - sobota 26.09.2009 godz. ok. 16:00

Obiekt - Ferrari F430 czerwone

Podjechał i odjechał za szybko aby mu pstryknąć fotkę telefonem :/

A wyglądało mniej więcej tak

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neee brat, to nie jest F430. Trafiłeś na 430 scuderia szczęściarzu!

 

Mi też się dzisiaj pofarciło w drodze ze szkoły i zobaczyłem piękną wyhuhaną Carrerę RS 2.7:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Widziałem, że kręci się koło niej właściciel, który właśnie kupował odkurzacz. ;-) Typowy petrolhead. Starszy, wąsaty, zapuszczone włosy, flanelowa koszula i jak rozpoznałem co to za fura i zacząłem go wypytywać o nią, to od razu mu się oczka zaświeciły i wypluł połowę danych technicznych jednym tchem. ;-) Facet ma tą ślicznotkę, a i tak marzy mu się RSR 2.8 których podobno zrobili tylko 49 sztuk i nie mają homologacji drogowej. Ech wziąć takie cacko na wycieczkę po alpejskiej serpentynie, to by było spełnienie wszystkich moich marzeń z dzieciństwa i to z nawiązką... :rolleyes:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z prawdziwych ostatnich porsche :)

 

Co do tematu...

Jaguar jakich troche widac u nas... jest tylko jedno ale.. ten znaczek R po prawo ;) Dla mniej znajacych sie... 5 litrow, V8, 510 koni i pol banki zl ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale paskuda buee

no nie jest piekne... ale troszke dziwne ze u nas smiga taka sztuka (tak jak kiedys udalo mi sie cyknac foto miesiac? przed premiera scirocco w polsce pod gazeta wyborcza). To musi byc jakas testowka lub cos w tym stylu bo z tego co kojarze to nie sa one jeszcze zbyt popularne u nas w AZ w 4 salonach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie jest piekne... ale troszke dziwne ze u nas smiga taka sztuka (tak jak kiedys udalo mi sie cyknac foto miesiac? przed premiera scirocco w polsce pod gazeta wyborcza). To musi byc jakas testowka lub cos w tym stylu bo z tego co kojarze to nie sa one jeszcze zbyt popularne u nas w AZ w 4 salonach ;)

Pięciu. Nowy otwierany jest właśnie w Katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra skarbenki... a teraz pytanie tygodnia.... co to jest? Dodam tylko tyle ze jakis czas temu krazyla informacja ze do polski zaczynaja wjezdzac chinskie samochody ... jezeli mozna to nazwac samochodami ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari siem zepsiuło... temu Panu :D (patrz: ostatnie zdjecie)

Kierowca holownika mial pewnie ubaw. ;)

 

A tu zdjecie z parkinku spod osrodka szkolenia kierowcow w bytomiu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Nie wiem co to dokladnie jest ale rols jak w morde strzelil. :D

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzw: kiepska kopia passata. Tyle ze 2 razy tansza. Topowa wersja kosztuje cos kolo 50 tys zl... podstawa 40tys. A u nas za 40 tys to sobie mozna corse czy clio kupic ktore rozmiarami nie dorownaja temu wynalazkowi... jak i wyposazeniem

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na autobahnie widziałem niebieskiego Veyrona. Masakra jakie wrażenie robi ten samochód. I ten spojler podnoszący sie przy hamowaniu ;p

A tak po za tym to najnowsza Corvette i Maseratti cabrio gran sport czy jakoś tak (w TDU było takie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło pkp była wystawa (nie wiem jaka), może to nie egzotyk ale klasyk może tak

sorry za jakość, ale fota strzelana w autobusie :/

Dołączona grafika

Edytowane przez Komixx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod silesia city center w katowicach czerwone carrera 911 cabrio (albo cos podobnego, cholerne porsche wszystkie wygladaja tak samo). Niestety pora dnia nie pozwolila na zrobienie zdjecia telefonem, za ciemno. :(

Na parkingu wypatrzylem tez stare 3000GT, duzo tego po ulicach nie jezdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...