Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Z serii Luksusowe auta rodziców kumpli sysaka w szwajclandii: ostatnio kumpel dał mi się przejechać Cayenne GTS. O jezusicku jakiego to ma buta. Uczucie jakbyś słoniowi wsadził w zad silnik odrzutowy i odkręcił na max. Do tego piękny dźwięk i komfort, ale jakoś wygląd wnętrza i zewnętrza do mnie nie przemawia. I w ogóle suvy są głupie:P Jechałem też z tym samym kumplem baby-Astonem czyli V8 Vantage, tym starym 4.3. Też nieziemskie auto i ma bardzo specyficzny klimat. W przeciwieństwie do Niemców czuć że jest efektem bardziej rzemieślniczej pracy. Widać dużo więcej wkładu człowieka niż powiedzmy w Porsche czy Audi i przez to ma ono dusze. Poza tym zawieszenie też dużo lepiej "gada" niż w zwykłych dupowozach. Czuć że auto jest pełną gębą sportowe. Ale z charakteru bardziej niż z Jamesem Bondem kojarzy mi się z wk***ym muskularnym kowalem z Warwickshire. I ten dźwięk :wub:

 

 

BTW. FOTKI ZE ZLOTU ZABYTKÓW

Mnie tam nie było i fotki cykali mój brat i tata, którzy troche olewają auta, więc nie wiem co tam przegapili, ale te zdjęcia i tak są zacne.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ reaktiv - to nie przypadkiem jeden z komisów na Modlińskiej ? Jesli tak to w miare nie dawno jeszcze fajna M3 e46 i evo 9 stały, w innym zaś chyba cały czas stoi białe evo 6 stoi :)

 

@ jc - pierwsza myśl jaka mi przebiegła przez czerep to jakiś Yugo podobny wytwór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ reaktiv - to nie przypadkiem jeden z komisów na Modlińskiej ? Jesli tak to w miare nie dawno jeszcze fajna M3 e46 i evo 9 stały, w innym zaś chyba cały czas stoi białe evo 6 stoi :)

Niestety nie wiem. Z Wawy nie jestem, wiec nie znam nazwy tej ulicy gdzie to bylo. Jedynie co moge powiedziec to to, ze komis jest przy Okeciu, "Miasteczko samochodowe okecie" sie zwie :]

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przechodziłem dzisiaj koło Ferrari to zauważyłem, że mają już 458. Na zdjęciach mnie nie urzekła, ale na żywo wygląda super. Dużo ostrzej i ładniej niż 430. I linia i detale się zgadzają. Cudowne auto! :wub:

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie it maj szit.

 

Godzina 22:46. Osiedle Radogoszcz, Łódź. Przy Aptece 24h zobaczyłem czerwonego Mercedesa SLS (!) na blachach WB XXXXX. Kierowca może miał z 30 pare lat + jakieś mały kajber na siedzeniu obok. Wożenie było elegancje bo gdzieś z 30 na godzinę jechał. Pytanie tylko skąd gość miał to auto? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie it maj szit.

 

Godzina 22:46. Osiedle Radogoszcz, Łódź. Przy Aptece 24h zobaczyłem czerwonego Mercedesa SLS (!) na blachach WB XXXXX. Kierowca może miał z 30 pare lat + jakieś mały kajber na siedzeniu obok. Wożenie było elegancje bo gdzieś z 30 na godzinę jechał. Pytanie tylko skąd gość miał to auto? ;]

 

No przecież one są już normalnie w sprzedaży, reklamy nawet lecą w TV.

Poza tym auto nie jest jakoś absurdalnie drogie (w sensie, że cena nie jest zawyżona w celu "uelitarnienia" modelu) i idę o zakład, że w tym roku sporo się ich na ulicach (przynajmniej warszawskich) pojawi. Wreszcie coś wyprze wszechobecne Porsche i Bentleye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio w tym temacie pisać bez fotki, ale nie mam aparatu w telefonie (zabytek)... nic nie poradzę:(

 

Okolice Ronda ONZ (Wawa), granatowe (?) Ferrari California, beżowy środek, koleś około 55 mocno siwiejący, na blachach WZ, czyli miejscowy.

Nie skalałbym tego auta polskimi drogami, oj nie. Swoją drogą kolor ssał - chyba to był ten kolor -> KLIK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież one są już normalnie w sprzedaży, reklamy nawet lecą w TV.

Poza tym auto nie jest jakoś absurdalnie drogie (w sensie, że cena nie jest zawyżona w celu "uelitarnienia" modelu) i idę o zakład, że w tym roku sporo się ich na ulicach (przynajmniej warszawskich) pojawi. Wreszcie coś wyprze wszechobecne Porsche i Bentleye.

 

Hmm, miałem wrażenie że dopiero pierwsze modele będą się pojawiać na drogach w okolicy czerwca dlatego byłem taki zdziwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;(

Dzisiaj idę pod Mariottem i widzę cudo. Oczywiście nie mam aparatu w telefonie, więc zdjęcia odpadały, ale po oględzinach poszedłem dalej i spotkałem 300-400m dalej brata - poprosiłem go aby cofnął się i pyknął fotkę dla "kolegów/koleżanek z purepc". Jak doszedł to już fury nie było. A co to było?

 

Mercedes SLS

 

Srebny

Na warszawskich blachach

Z-A-J-E-F-A-J-N-Y-!

Ładniejszy niż na fotach/filmach. Niziutki, no cud miód!

 

A swoją drogą, że najłatwiej upolować autka koło ronda onz. Kilka dni temu pisałem o Ferrari, następnego dnia R8. Zazdroszczę ludkom, którzy codziennie tamtedy przejeżdzają. Ja jestem tam tylko od święta:(

 

EDIT Dzisiaj czyli 15.04 Ferrari F430, śródmieście w kierunku... ronda onz. Czerwone, na jakich blachach nie zdążyłem dojrzeć.

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...