Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek, Rzeszów - Krakowska, KTM x-bow, czarny.

Niedziela, Rzeszów, - Porsche, po kolei, w odstępach ~10 minutowych- 911 białe, 911 czarne, 911 turbo szare. Qrna, więcej tego, niż dużych fiatów. Ropczyce- 928 zadbane (lol). O Astonach, Jaguarach, Bentleyach i Cayenne, etc nie chce mi się pisać, bo już mi spowszedniały. Większym rarytasem jest dla mnie w tej chwili mazda 3 MPS, których spotkałem do tej pory w Rz... jedną.

Komis (?) w Przybyszówce - mijam codziennie bodaj Chevy Impala (czerwony) :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kto kupuje takie samochody musi mieć ostro nasrane pod kopułą albo chce nim jeździć do końca życia bo nie wyobrażam sobie jak sprzedać później taki wynalazek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ten kto kupuje takie samochody musi mieć ostro nasrane pod kopułą albo chce nim jeździć do końca życia bo nie wyobrażam sobie jak sprzedać później taki wynalazek :lol:

 

Scion xA 1.5 L 4 SPRZEDAMGO 1.5 Benzyna 2005r.

 

1.5l automat :| i to wszystko za cenę normalnego samochodu z tamtych lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co złego jest w 1.5 automat ;) ?

 

już nie chodzi o ten automat tylko o jakiekolwiek części do tego wynalazku :lol: o lampach czy częściach blacharskich już nie wspominając, trza mieć nierówno by jeszcze to ze stanów ściągać hehehe.

 

btw fajne coupe od sciona heheheh:

Dołączona grafika

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy kilka dni temu na stacji paliw tankuję moją kobyłę.

Podjechała czarna fura taka jak z II Wojny Światowej wylazł z niej facet przebrany za niemieckiego oficera z tamtej epoki.

Zatankował zapłacił i odjechał.

Coś jak Herman Goering na zwiadzie.

Nie wiem co to było za auto bo byłem pod wrazeniem.Moze Mercedes,Citroen lub VW.

Może kręcili jakiś film w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :D , 15 minut temu, Białystok, u mnie na parkingu :P Ni cholery nie mam pojęcia czego to przeróbka :P

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A może ktoś z Białego wie co to za mutant ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam słowa które wyraziłoby jak brzydkie jest to auto. Wygląda conajmniej jakby niepełnosprawny drwal z zapędami arystokratycznymi zbudował je najtańszym kosztem po pijaku. :lol: W ogóle schowaj to w spojlerze, bo komuś oczy wypalisz. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta skorupa stała 1-2 lata temu na allegro, widać znalazł się jakiś desperat ;>

 

 

A to dzisiaj złapane:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Świetnie się komponuje z "samochodami" z otoczenia (:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta fura stoi pod euforia od przynajmniej pol roku. kilka razy widzialem ja z bilecikiem ze strefy za wycieraczka. czasami ktos ja gdzies przetoczy, ale byl okres, ze stala dwa miechy w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam szczęście do nissanów... Jakieś 2 tygodnie temu czarny Skyline R35 na Puławskiej w Wawie, a wczoraj mijałem białego (a może srebrnego...) R32 lub R33 chyba w Garbowie na trasie Lublin-Wawa, jechał na lawecie bo miał trochę rozbity/rozebrany przód... zdjęć brak...<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...