Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

upolowałem nowe rs6 w lublinie, jak zrzucę będzie foto. piękny

 

Wczoraj nowiutką RS6 Avant widziałem między dworcem gdańskim a arkadią, taaaaak pozapi#$dalał że :oops:

 

Do tego Aston Martin Vanquish, specjalnie zawracaliśmy na skrzyżowaniu, żeby obejrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Aston Martin Vanquish, specjalnie zawracaliśmy na skrzyżowaniu, żeby obejrzeć

Jak lubisz astony to naprzeciw bramy głównej kampusu uw często stoi db9 volante. Szkoda że wiecznie brudny.

Edytowane przez goldenSo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota (30.10.2010), Dębica- Rolls Royce, prawdopodobnie Silver Shadow.

Był dość daleko, stąd "prawdopodobnie". Sylwetka nie pozostawiała wątpliwości, że to na 100% RR, a najbardziej w poszukiwaniach podpasował mi właśnie Silver Shadow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w drodze do pracy w Bytomiu wymijałem się na skrzyżowaniu z czerwonym Ferrari F430, zauważyłem je już jak dojeżdżał do świateł ale nie udało mi się go złapać na zdjęciu.

Kolega widział to samo Ferrari parę dni wcześniej na Rudzie Sląskiej. Współczuję jeździć takim autem po naszych drogach.

Ale dźwięk silnika jak ruszył spod świateł po prostu niszczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blee. Miałem ochotę dać minusa, za to zdjęcie, ale w porę zorientowałem się, że powinna go dostać firma Porsche a nie Ty. Do momentu w którym zobaczyłem to auto, nie miałem pojęcia, że limuzyna może być tak brzydka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że nie pojechałeś mi po i tak niskiej reputacji ;)

 

A dzisiaj prawie w tym samym miejscu, co to Porsche, stał Scion xA, o którym już chyba tu wspominałem. Jednak pogoda nie jest najlepsza i nie chciało mi się przy nim zatrzymywać i robić zdjęcia. W necie można znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając wspomnienia z wakacji przypomniałem sobie o takim czymś:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, merc SL i Ferrari w jednym stali domu, jakaś mocno wyludniała wioska w okolicach Baski Vody w Chorwacji

Dokładnych modeli nie jestem w stanie rozpoznać więc jakby ktoś wiedział co to za F... to proszę o info, bo było zaje...fajne:)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że często dostawczym albo ciągnikiem siodłowym idzie wjechać w wąskie osiedlowe uliczki to nie widzę problemu żeby Hummer ( wersja H1 szczególnie ) poruszał się po normalnej drodze .

 

Wersja wojskowa ma 2,1 m szerokości , 2,2 ma wersja H1 , poniżej 2,1 m szerokości ma wersja H2 .

 

Ciągniki siodłowe mają od 2,7-3 m szerokości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zacząłem studiować inżynierię sportów samochodowych w UK i Vauxhall dał mojemu uniwersytetowi 2 przedprodukcyjne VX220, które mieli zezłomować i będziemy sobie w nich grzebać z kumplami. Moja grupa dostała srebrnego, który nie ma silnika. Naprawdę fajne wózki tylko szkoda, że takie styrane, ale spróbujemy naszego przywrócić do życia i sprawić że będzie błyszczał jak nigdy + do tego klatka, kubły, szelki i 2.8l v6 turbo z insignii zamiast oryginalnego 150konnego 2.2 i ruszamy na podbój trackday'ów. :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając wspomnienia z wakacji przypomniałem sobie o takim czymś:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, merc SL i Ferrari w jednym stali domu, jakaś mocno wyludniała wioska w okolicach Baski Vody w Chorwacji

Dokładnych modeli nie jestem w stanie rozpoznać więc jakby ktoś wiedział co to za F... to proszę o info, bo było zaje...fajne:)

 

Ech... Makarska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wawa, okolice Ratusza.

 

Pod światła podjeżdża M3 E92, w białej perle, z czarnym, carbonowym dachem. Szybko wyrwałem słuchawki z uszu i czekałem, aż ruszy, by posłuchać cudownego po prostu ryku 4 litrowego V8 na podwójnym wydechu <3

 

I dalej, przyp!@#dolił po garach, aż mi się zrobiły miękkie nogi.

 

Piękny dzień ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem w centrum Warszawy (skrzyżowanie Emilii Plater i Alei Jerozolimskich) RR Phantoma Drophead Coupe na niemieckich blachach. Imponujący, maska wygląda świetnie. Niestety nie było czasu żeby zrobic fotke, miał zielone:/

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phaeton przejechał kiedyś przez wioskę, akurat do pracy jechałem, słitaśnej fotki brak. Celnie ktoś tu wcześniej napisał, że wygląda jak taki duży Passat. Orgazmu na kołach nijak nie przypomina.

 

Foto robione kalkulatorem przez pończochę:

Dołączona grafika

Na początku myślałem, że to Mazda Miata, ale skrzela i znaczek na boku wyprostowały ten pogląd. Chyba najmniejsze kubaturowo BMW jakie widziałem.

 

---linia cięcia---

Dzięki Puma, skutki czytania w pośpiechu bywają potworne.

RR (nie wiem czy akurat Phantoma, nie znam się) widziałem dwa razy, ale oba w Paryżu.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...