Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Jedna z 499 Scuderii Spider 16M zrobionych z okazji 16 zwycięstwa Ferrari w klasyfikacji konstruktorów F1 w 2008. Średio widać na zdjęciu ale lakier to biała perła. Zbierałem szczenkę z podłogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 z 499- nie narzekaj. :P I to prywatna fura czyjaś, bo codziennie tam przechodzę i nigdy nie stała. Ostatnio jeszcze na mieście widziałem "zwykłą" 430 Scuderię, jak bez przedniego zderzaka poginała w stronę serwisu.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem okazje zaobserwowac dosc zadkie zjawisko na naszych drogach... prawie 3 mln zl w 3 pojazdach jadacych jeden za drugim...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstancin, tam tak często jest ;)

 

Widzę, że u kolegi szybka do wymiany ;)

 

Ano konstancin.. ale 599 jeszcze w warszawie nie widzialem na drodze ;) Swoja droga... srebrny kolor nie pasuje do tego samochodu...

Oj tam jaka szybka ;) Kamyk pocalowal ja ostatnio... ja tylko bylem pasazerem :P

 

Konstancin... własnie wróciłem z wilanowa z fotką aston martin dbs na polskich blaszkach, znajde kabel od tel to zapodam, w chyliczkach łatwo trafić na am db9 i gtra

 

Gtr-a tez juz wstawialem tutaj... ale ultime gtr-a dziewulskiego ;D

Ogolnie tych nissanow juz kilka widzialem w warszawie... widok zacny.. dzwiek jeszcze lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis okolo 22 jade od Sadyby Best Mall i na tyle co do trasy siekierkowskiej (niecale 3 przystanki autobusowe) pojechalo: czarny Viper, Corvette, bialy GT-R, Supra, pare Imprez, pare BMW, jakies robione japonczyki starsze wiekiem etc. Na bank jakas zorganizowana akcja, bo raczej nie uprawiali ecodrivingu. I akurat na swiatlach pierwszy stanal bialy Nissan i...ogien!!! Zdjec nie robilem, nawet nie wiedzialbym w ktora strone skierowac obiektyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podziemnym parkingu Sadyby Best Mall są nocami w tygodniu zloty włascicieli drogich maszyn, próżno tam szukać starych tuningowanych bmw... łatwo o vipera, astona, EVO, STI etc... ludzie z wilanowa i konstancina tam balują, troche filmików w necie jest z tego (YT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mnie ostatnio przewiózł 500-konnym SL55 AMG. Auto marzenie. Poprosiłem go, żeby ruszył spod świateł w trybie maximum attack to myślałem, że mi łeb urwie. :lol: Auto jest super zrobione. Wrzucił felgi 20, pneumatyczne zawieszenie, coby był ładnie nisko, a w razie potrzeby dał się podnieść. I koleżka ma zakład lakierniczy, więc pomalował go sobie lakierem jaki jest na Mercedesie SLR 722 przy okazji wywalając oznaczenia z maski i klapy bagażnika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Z kolei ten sam kumpel pobił chyba nas wszystkich tutaj, bo ma znajomego, który ma Veyrona Sang Blue, których na całym świecie jest aż... 1. Urządzili mały wyścig i Veyron objeżdżał tego SL-a jak chciał. A jak pare razy docisnął tego veyrona i wrócił do SL-a to się czuł jakby jeździł jakimś cinquecento.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parkują bo maja pełne gacie przy mijaniu sie pół metra od innych pojazdów i nie chcą żeby im jakis debil w nastoletnim oplu z zazdrości nie zrobił wgniecenia drzwiami. I mowie to całkiem serio. Oczywiście część z nich to buce udających nie wiadomo kogo.

 

edit

Na fotce wyżej jest jeszcze jeden dość rzadko spotykany samochód, mianowicie A1 ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Stał sobie na parkingu przy Hungaroring, a strażnik był na tyle miły, że pozwolił fotografować. Tor był zamknięty dla publiki, a szkoda, bo było słychać silniki kilku innych mercedesów, mieszające się z piskiem zdzieranych w zakrętach opon.

 

Gdybym chciał (a raczej zdążył) zrobić zdjęcie każdego auta, które widziałem przez ostatnie 4 dni, byłoby tutaj kilka różnych Porsche, Ferrari, Maserati, Audi S/RS 4,6,8, całe stado CLK (w tym kilka AMG), itepe. Oprócz tego perełka - RR phantom I, który jechał spokojnie po ulicy w zwykły dzień roboczy.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święcenie Aut w Podkowie Leśnej - 3 maja 2011. Aut było od pyty, jak z resztą co roku. Za dużo by ogarnąć i trzaskać foto, wolałem oglądać B-)

Jeżeli ktoś kojarzy co to za autka, zwłaszcza Opel to powiedzcie - google jeszcze nie miałem czasu zatrudniać...

1

2

3

4

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...