Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

A mój dziadek, identycznego kremowego oryginała rocznik 78', tylko że wyeksploatowanego jak na niedzielnego kierowcę przystało .... sprzedał za 150 ;( aż się serce kraje, błagałem, żeby mi zostawił ale nie chciał brać tego poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 000zł

cena minimalna nie została osiągnieta...

 

 

oO to ile on za to chce?

 

Szczerze, nie kumam co sprawia, ze ktos chce dac ponad 20 000zl za 30 letniego malacza... ani to fajne, ani to ladne, ani to klasyczne czy rzadkie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie kumam co sprawia, ze ktos chce dac ponad 20 000zl za 30 letniego malacza... ani to fajne, ani to ladne, ani to klasyczne czy rzadkie.

 

Podsumowałeś kiedyś swoje hobby ? :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowałeś kiedyś swoje hobby ? :)

 

 

Trudno jest podsumowac cos, czego nie ma :)

 

Nie no, kumam, ze moze sie trafic jakis kolekcjoner, ale kurde no, maluch? Jakbym zbieral stare auta, to taki grat(dla mnie, jak ktos uwaza inaczej to jego sprawa :) ) by mi do niczego nie byl by potrzebny, bo po za rocznikiem, nie ma w nim nic co by sprawialo OH i AH na sam widok. Szczerze mowiac, gdyby ktos mi nie napisal, ze to 1980, to bym nawet nie wiedzial :D

 

No, ale nie robmy OT :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj reaktiv az musze skomentowac Twoje zachowanie! Tyszanin nie potrafiacy uszanowac malucha z FSM z 1980? Wstyd i hanba! :D Ty jestes gotow zaplacic 100tys lub wiecej (gdybys mial) za jakiegos hamerykanskiego Dodge'a z 69, a dziwisz sie ze ktos chce kupic auto w stanie idealnym, ktore w roku swojej produkcji bylo marzeniem naszych rodzicow i niektorzy czekali na nie latami? Nie rozumiem jak mozesz tego nie rozumiec ;)

 

Kupil bym gdyby nie ta cena..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z `71! :D

 

Wiesz, moich rodzicow w sumie to nie, bo ojciec mial o ile dobrze pamietam Warszawe a pozniej Fiata 125p ;D

 

Ja to bym mogl dac te 20 000, ale za Fiata 131 Abarth, a nie malacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy jak widać nie zrozumiesz, chciałbym też zauważyć, że to nie jest zwykły 126p a oryginał ze znikomym przebiegiem i folią na fotelach, za 20 lat ten samochód będzie wart 3x tyle co teraz.

 

Nie masz żadnego hobby, współczuje Ci.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie potrzebuje zbierac znaczkow, kolekcjonowac resorakow, lowic ryb co sobote, czy kolekcjonowac samochodow. :( Biedny ja, bo nie skupiam sie na rzeczy by moc ja nazwac "hobby" :(

 

A co do zrozumienia, jestem wstanie zrozumiec kolekcjonera, ktory po prostu chce miec auto by mu stalo w hangarze z 1000 innymi. Nie rozumiem i nie chce zrozumiec zachwytu nad tym przecietnym malaczem. Pokaz to szerszemu gronu z innych krajow, ciekawe czy beda zachwyceni polskim malaczem, bo jest z 1980 roku, tak jak niektorzy Polacy tu, czy na wykopie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli auto tworzy historie i jest jednym z najwazniejszych aut w danym kraju to nie wazne co o nim mysla Niemcy, Hiszpanie czy Nigeryjczycy. Malacz zmotoryzowal Polske i to my sie bedziemy nim zachwycac, Ty nie musisz, bo pewnie nalezysz do zakamuflowanej opcji niemieckiej :P Tak jak napisal slavOK, za parenascie lat bedzie wart o wiele wiecej, moze nie jest to tak dobra inwestycja jak Ferrari z 1980, ale i tak jest zajebisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D No Power, przeca my ze Slaska, to prawie jak niemcy.

 

To, ze za kolejne 30 lat bedzie wart wiecej to chyba normalne(o ile bedzie utrzymany tak jak teraz).

 

Mniejsza z tym, ja sie nim zachwycac nie bede, bo nie ma on dla mnie zadnej wartosci, czy to sentymentalnej, czy innej :)

 

 

Przydaloby sie wkleic jakies foty czy cos, bo dostaniem % za offa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem i nie chce zrozumiec zachwytu nad tym przecietnym malaczem.

To nie jest przeciętny malacz, du verflucht schlesisch Dummkopf :> Ale jak nie chcesz zrozumieć, to cóż poradzić, tłumaczeń poniecham.

 

 

Słitaśnej fotki brak, ale czasem widuję we wsi to. Początkowo myślałem, że jakiś japoniec i niewiele się pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Nie, ale większość rozumie, dlaczego są tacy, którzy licytują.

 

+1

 

 

 

Jaguar XJ220... jedyne auto z gum Kaczor Donald które trafiło do seryjnej produkcji... okradłbym bank dla takiego samochodu.

 

Prawdziwy dreamcar... z resztą co to robi z Zondą...

 

http://www.youtube.com/watch?v=TMyr4zV-ZAI

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy zatrzymani w skradzionych samochodach za 1,5 miliona euro!

 

"W poniedziałek, 9 maja 2011 roku, niemiecka policja po pościgu zatrzymała dwóch Polaków, którzy wraz z trzecim wspólnikiem (najprawdopodobniej także Polakiem) dzień wcześniej ukradli w Szwajcarii samochody o wartości około 1,5 miliona euro. I to nie byle jakie: Bugatti Veyron Grand Sport Sang Bleu, Ferrari 599 GTB oraz BMW serii 7."

 

:lol:

 

Historii ciąg dalszy

Polish Bugatti Thief Gets Tax Bill Of € 370,000 - GTSPIRIT.COM

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak oni zamierzaja to z niego sciagnac?

 

Skoro koles zapewne trafi do paki na pare lat, to niby jak im to zaplaci? Druga rzecz ktora mnie ciekawi, nawet jakby np. dostal w zawiasach, mieszkal w Polsce, to jak oni by sciagneli z niego kase?

 

No nic, koles mial przynajmniej spora frajde przez pare godzin :D

 

 

A tak swoja droga, wczoraj widzialem Pontiaca Fiero,

 

Cos jak ten:

 

Dołączona grafika

 

fajnie bulgotal ; d

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem z Rembertowa do Wesołej ulicą Cyrulików i kawałek za torami stał Dodge Challenger '70 lub '71, kolor fioletowy:) stał na poboczu z podniesioną maską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...