Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

to nie fabryka a właściciele takich samochodów je oklejają folią, zaleta jest taka, że przy odsprzedaży lakier takiego samochodu wygląda jak nowy po ściągnięciu tej folii.

co do porsche no cóż najpraktyczniejszy samochód spośród sportów, serwis w Polsce więc się sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z przodu jest biała a z tyłu zółta rejestracja? A skoro już jesteśmy przy czerwonych samochodach na żółtych blachach, to wrzucę "takie tam" upolowane na wyjeździe ;) :

 

Dołączona grafika

 

co do porsche no cóż najpraktyczniejszy samochód spośród sportów, serwis w Polsce więc się sprzedaje.

 

Do tego przystępna cena nawet jak na polską kieszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem dzisiaj Ferrari FF. Zdjęcia nie mam, bo przejeżdżało przed moim domem. Nawet nie zdążyłem zauważyć czy ładne, bo zbierałem szczenkę z podłogi zaskoczony, że to już jest w sprzedaży.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z Chorwacji to jakieś tam R8, Continentale GT, Ferrari i trochę merców AMG, ale to wszystko nic specjalnego. Za to Merc SL Black kilkaset metrów od miejsca gdzie mieszkałem to już inna bajka :mrgreen: Co za bydle! Żałuję tylko, że mi aparat w komórce padł, bo wygląda niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam podczas przejazdzki rowerem :) Wkolo stalo mnostwo Prosiakow, Bentlejow i innych "pospolitych" aut, wiec skupilem sie na 458, a 911 robilem z litosci juz odjezdzajac wiec sie lekko rozmazalo ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz ferrari czy amg za granicą to to tak nie bawi bo tego jest mnóstwo, w przeciwieństwie do naszej ojczyzny, gdzie rzadko sie spotyka fajne fury.

 

Z ostatnich przygód:

 

458 Italia pod mostem Gdańskim, czerwone jak piekło, felgi chyba 21' O_O

Bentley Continental - ktoś przyjechał pod uczelnie, ale chyba nie student :D

Do ślubu w okolicach placu Wilsona ktoś pojechał BMW M5 E60, ze zmienionym wydechem z tego co podejrzewam.

Audi R8 V10 GT (!) mam 20km od domu, tak samo Aston Martin DB9. Ciekawostka - BMW M6 z chipem nawet nie ma co podchodzić do tego R8. Zarówno z rolki jak i z zatrzymanego Audi odjeżdza.

BMW X6 jakich wiele, ale znaczek 50i bardzo mnie ucieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to (z postu jonasa) wygląda na Cabbie (brytyjska taksówka) przerobioną na rolls royce'a cloud

http://www.ukstudentlife.com/Travel/Transport/Taxi/TaxiCab.jpg

Chodzi mi o proporcje auta.

 

 

Może też być jakiś chiński wynalazek, oni lubią tak podrabiać auta, ale znowu tego by nie można było zarejestrować jako zabytek.

Edytowane przez host

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Niemiec

Aquapark w Pluskach?

 

Wczoraj po kortowskim kampusie śmigneły mi: Dodge Challenger i Ford Mustang, a wracając z 3City Aston, chyba DB9 taki morski na wysokości Elbląga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno miałem zdjęcia wrzucić, ale jakoś nie mogłem się zabrać za to.

W sierpniu byłem na zlocie ferrari. W prawdzie nie znalazłem 288 GTO F50 ani enzo, ale były 599GTO, stuningowane 458 Italia i co najważniejsze 2 piękne egzemplarze F40. Zapachu we wnętrzu nie da się opisać. Czuć olejem silnikowym i czystą mocą. :blurp: Żadne nowsze ani starsze auto nigdy w życiu nie wywarło na mnie takiego wrażenia.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na parkingu porsche z namiotem zamiast dachu ;-)

Dołączona grafika

Punto esse esse. Nie wiem czemu ale uwielbiam to auto.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Foka RS 500 egzemplarz 344/500

Dołączona grafika

I ktoś z poczuciem humoru przyjechał odwiedzić zlot czymś innym.

Dołączona grafika

Z kolei w miesiącu kiedy ceny franka były astronomiczne (chyba też jakoś sierpień)jeden z moich sąsiadów zafundował sobie prezent za tanie euro. Zazdroszczę. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...