Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na drodze z Bytomia do Piekar Śląskich widziałem trzy transportery opancerzone - możliwe że Rosomaki , do tego 2 osobowe auta - eskorta , pilot czy co innego ?

 

Osobówki były cywilne z jednym kogutem na dachu w kolorze zółtym .

 

A kiedyś na Drogowej Trasie Średnicowej w okolicy przystanku Chorzów Racławicka widziałem SKOT-a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Stoi sobie od paru dni kilkadziesiąt metrów od mojego domu. Jakiś Pontiac, niestety modelu nie znam, choć przypomina GTO pierwszej generacji.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez wujek_edzio
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzis stoje sobie w kolejce do wymiany oponek, nagle slysze jakis bulgoczacy dzwiek, obracam glowe a tem piekny, czerwony Dodge Charger R/T `70 <3 Jak dodal gazu to normalnie muza w mych uszach :D

 

Niestety brak fotki. Pierwszy raz na zywo widzialem moje marzenie, az ciekaw jestem skad byl, bo nigdy wczesniej nie widzialem Chargera u mnie w miescie, az bym zaplacil, zeby mnie przewiozl : d

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ustrzelony w Galerii Kazimierz w Krakowie. Piekna sprawa, czarny mat, kola w rozmiarze 305/25/20 swiecace sie jak psu jajca, do tego V12 (Sl600) i gustowna.... kalka na kierownicy jak w Daewoo Lublinie :lol:

Dołączona grafika

Fajne mial tablice, adekwatne do modelu :rolleyes:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe auto przecież :lol:

 

A ja parę dni temu widziałem Suprę.

Wiem, że czarna.

Wiem, że nie seria.

Wiem też, że ma p@#$cie lepsze niż Porsche 997 turbo, bo widziałem jakiś czas temu owo Porshe wyprzedzające sznurek aut w stylu "od 50 (wysepki FTW) do IFD*".

Supra też zrobiła "od 50 (te same wysepki, tylko w drugą stronę) do ITD*" i po paru sekundach najzwyczajniej w świecie zniknęła mi z pola widzenia.

 

*IFD = Ile Fabryka Dała.

*IFD = Ile Tuner Dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli faktycznie nie jest chory, to mandat powinien byc, ale wkurza mnie podejscie ze skoro inwalida to powinien jezdic tico czy innym fiatem

 

Właściciel samochodu jest często sprytnym czarnuchem, który ma matkę-staruszkę, półślepą babkę albo innego dotkniętego paraluszem krewnego i to "na niego" wyrabia kartkę z niebieskim znaczkiem, bo kierowca wiozący inwalidę również ma pełne prawo stawać na wyznaczonych miejscach.

Czy owa babka naprawdę z nim wszędzie jeździ, to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja... Jonas akurat tutaj prze<span style='color: red;'>[ciach!]</span>e. Ostatnio zawiozlem babcie na rehab jej samochodem z jej plakietka. Przychodze bez babci i mandacik mi probuja wcisnac :lol2:

 

To ja powiedzialem grzecznie, czekamy az wroci z rehabilitacji za 4h :lol: I wiesz co, czekali :lol: :lol: :lol: Tyle ze z babcia nie zartowalem, mina bezcenna SM :damage_wall:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...