Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedzialem gdzie to wrzucic

 

http://www.kupbon.pl/cala-polska/inne/2222,za-bon-na-niezapomniana-przejazdzke-ferrari-porsche-czy-lamborghini-usiadz-za-kierownica-super-szybkiego-auta-i-poczuj-przyplyw-.html#.T_89dpGmH6k

 

jeszcze lekko ponad godzina zostala

ja juz jeden wykupilem Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu pojade pewnie, jakbyco to z KRK mozemy wziac 2 osoby jeszcze, zrzutka oczywiscie na paliwo - krk - waw - krk wyjdzie 200zł wiec jesli beda 4 osoby to po 50zł kazdy daje.

 

Druga kwestia, w przyszlosci chce kupic gallardo wiec przyda sie mały test drive Dołączona grafika

 

 

Edit//

15.07.2012

20:00

 

czerwone ferrari ff pod klasztorem w Mogile

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Warsaw Motorsport Academy, to:

http://forumprawne.o...ie-z-umowy.html

Jak widać już od kilku miesięcy nie ma z nimi kontaktu, więc zakładam, że te zakupy grupowe to była tylko ostatnia próba wyłudzenia pieniędzy.

 

Btw. co to za auto?

http://i46.tinypic.com/34qwzgm.jpg

Edytowane przez Modd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Modd

Chyba Jaguar XF:

post-12105-0-19328100-1345073839_thumb.jpg

 

Ostatnio znowu widziałem Ferrari FF. Tym razem kierownik chyba miał trochę więcej paliwa w baku, bo dość mocno przygazował Dołączona grafika Dźwięk jak i odejście ma bardzo fajne ten samochodzik Dołączona grafika

Jeszcze jechałem przez pół Krakowa za gościem w Subarce STI. Chyba dopiero co kupił, bo na każdych światłach wkręcał na obroty i w[ciach!]iał okolicznych kierowców, w tym mnie w moim ekonomicznym civicu 1.5 Dołączona grafika Dźwięk nie do podrobienia i jeszcze to turbo mmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Warsaw Motorsport Academy, to:

http://forumprawne.o...ie-z-umowy.html

Jak widać już od kilku miesięcy nie ma z nimi kontaktu, więc zakładam, że te zakupy grupowe to była tylko ostatnia próba wyłudzenia pieniędzy.

 

od kilku miesiecy to nie bo 1,5 tyg temu dzwonilem o rezerwacje Dołączona grafika i bez problemu sie dodzwonilem

 

Inna kwestia ze jazdy ponoc mialybyc od wtorku i ludzie całowali klamke dlatego zakupy grupowe wstrzymały wypłaty za jazdy (zgodnie ze stroną wynajmow)

 

Na infolinie dzwonilem i kasa bedzie zwracana.

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji niedawnego Rajdu Rzeszowskiego:

 

Saab 96 Sport

Dołączona grafika

 

Audi Quattro Jozefa Béreša.

Dołączona grafika

Polecam jeszcze posłuchać sobie na YT jak to syczy i prycha - są filmy. Aż się człowiekowi ciepło robi.

 

Corvette

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

I mały bonusik Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez m4r
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szedłem dzisiaj do kina w Silesii w Katowicach z dziewczyna, po drodze do jednego z wejść stało Ferrari F430, powiedziałem "o, patrz, ferrari", aż jej oddech na chwilę zatrzymało, ah te kobiety. :)

Pomijam już fakt, że pan (lub pani) stał(a) połowa auta na miejscu dla niepełnosprawnych a połową na miejscu dla taksówek, rozumiem, że za kierownicą umysłowo chory a po drugiej za dyszkę można było wsiąść.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu co można spotkać na własnym osiedlu :

 

Camaro i Firebird lub Transam z lat 90 ( albo wersja z lat 80 - tył i boki podobne do słynnego KITT-a ) .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Na jednym ze zdjęć z Camaro , obok widać inne klasyczne autko z USA , które tam parkuje codziennie .

 

Do tego w ostatnich dniach parę razy widziałem jakiegoś sportowego Nissana a kiedyś dziwne BMW Xx - wtedy nie wiedziałem co to za auto poza tym że wyglądało na tunningowane X5 , teraz wiem że to chyba X6 w wersji od Lumma Design aka X530 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem że nie w Polsce, ale nawet w Szwajcarii jakiekolwiek lambo to rzadkość. Mieszkam tu 5 lat, porsche widzę codziennie kilka, ferrari kilka na tydzień a lambo kilka odkąd się wprowadziłem, więc zawsze cieszę się jak dziecko jak je widzę:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem lambo, model nie wiem jaki, bo nie znam się, a poza tym mijaliśmy się na drodze, ale był to raczej jeden z ostatnich modeli, coś jak ten dwa posty wyżej, tyle, że pomarańczowy.

 

Miejsce spotkania to droga między Kluczborkiem a Opolem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio we Włoszech i widziałem mnóstwo porsche, kilka ferrari i lambo, jednego aston martina, chyba db9.

 

Kurde, ten temat był fajny do momentu jak takie posty nie zaczęły stanowić jego 90% zawartości...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...