Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojechalem z ojcem w trase do niemiec (Frankfurt) jako kierowca busa. Jak wiadomo niemcy sa bogaci to i samochody maja fajne i na autostradach mozna sie napatrzyc na rozne Porshe 911, BMW Z4 itd.

Ale tego dnia mialem szczescie i widzialem Maserati Quatroporte, pozniej wyprzedzilo mnie Porsche 911 GT3 RS (996), jeszcze za jakis czas wyprzedzilo mnie zolciotkie Ferrari F430(wspaniale brzmial). Wtedy uwazalem ten dzien za bardzo udany, tyle egzotykow jednego dnia to ja nie widzialem nigdy. Najlepsze jednak nadeszlo kolo 18tej na A4, z naprzeciwka jechalo szare Porsche Carrera GT, po prostu oslupialem, z szoku to chyba z pol godziny nie moglem wyjsc, szkoda ze jechal w przeciwna strone, wiec widzialem je tylko przez chwile, ale i tak szczesciaz ze mnie.

 

Kiedys w Wiedniu widzialem Bentleya Arnange'a, Ferrari 456GT i Ferrari 360 Modena.

 

Aha i raz widzialem we Wroclawiu (!!!) Lamborghini Murcielago, smiesznie wygladalo jadac po tych strasznie nierownych ulicach.

 

Chcialbym zebyscie pisali jakie superautka widzieliscie na wlasne oczy.

 

Edit: literowki

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak wychodze na szluga w robocie to takie cuda jezdzą ze nie ma sensu tego wypisywać (wawa -aleje jerozol.)

 

Temacik jest z deczka <_<

 

ewent. nie co widziałem, tylko czego fotke cyknołem.

 

...u mnie pod robotą, zjawiskowe co?? :lol: fote cykałem sam

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez mayk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście ludzie mają: Porssche 911 nowy model, Nissan 350Z tuning i Chrysler Crossfire tuning.

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że widziałem już na żywo Nissana Murano na jakiś czas przed premierą w europie. Kolo sobie z USA ściągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat 500, lambo Murcielago, kilkanascie Porshe, jakies Maseratti, Mazda rx8...W cywilizowanych państwach to nic nadzwyczajnego...

 

edit: stary mustang ;] pięknie odrestaurowany.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie widziałem kilka razy Ferrari 360 Modena, raz Enzo, Porsche GT3 i masę innych "porszawek", nowego Mustanga, kilka razy różne Corvetty. Nigdy nie widziałem, żadnego Lamborgini :wink:

 

Ale na takim F360 można zawiesić oko :) Czarne Enzo nie przypadło mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mi przyszło do głowy - zastanawialiście się, ile z tych Ferrari i Lambo to repliki? Murcielago, F50 i 360 doczekało się replik polskiej produkcji - wystarczy rzucić okiem na Allegro.

 

Edit:

Czarne BMW 850i widziałem w jeden z czerwcowych weekendów w okolicach rynku w Rzeszowie.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do F50 repliki z Allegro:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116589988#photo

 

 

przyjrzyjcie się np. masce, róźnicę widać od razu :wink:

 

http://hem.passagen.se/ccracing/f50.JPG

 

 

Prawdziwe F360 można odróźnić od repliki m.in. po zachowaniu podczas jazdy, starcie spod świateł, dźwięku silnika i... tablicach :wink:

 

A to replika Murcielago:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C921364

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy egzotyczny ale ostatnio widzialem Nissan Skyline R34 po lekkim tuningu optycznym i raczej dosc duzym technicznym bo jak ruszal spod swiatel to wyrwal niemilosiernie :D A i mial kierownice po prawej stronie :blink: . Tego BMW 850 dzisiaj widzialem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest enzo na warszawskich tablicach.

 

od siebie to widzialem triumph'a spitfire i czesto widuje rolls royce i pare innych egzotykow z muzeum motoryzacji w otrebusach.

 

i raz na al. jerozolimskich wyprzedzal mnie nissan 350z

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pigmej

Takie Fordy Mustangi bez lub po ostrym tuningu widuje codziennie, dwa razy sie z takim scigalismy jadac Audi A6 2.8 BiTurbo, oczywiscie niemcka mysl techniczna wygrala :D

Z ciekawszych autek jakie mialem okazje ogladac i nawet posiedziec w srodku to Shelby Cobra 427 oraz Corvetta z lat 1958-60.

Aha no i raz na parkingu widzialem forda Explorela przerobionego na osmio metrowa limuzyne :)

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Pewnie nic nowego nie napiszę, ale dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji oglądać to gość (a raczej jego firma) która posiada owe Enzo ma jeszcze kilka innych rupieci :)

 

Czyli reasumując jego zabawki :

 

Enzo

 

Dołączona grafika

 

SLR

 

Dołączona grafika

 

Turbo

 

Dołączona grafika

 

C klasa

 

Dołączona grafika

 

SL65

 

Dołączona grafika

 

Carrera GT

 

Dołączona grafika

 

S65 AMG

 

Dołączona grafika

 

7 aut, 7 dni ;)

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pigmej

Takie Fordy Mustangi bez lub po ostrym tuningu widuje codziennie, dwa razy sie z takim scigalismy jadac Audi A6 2.8 BiTurbo, oczywiscie niemcka mysl techniczna wygrala :D

Z ciekawszych autek jakie mialem okazje ogladac i nawet posiedziec w srodku to Shelby Cobra 427 oraz Corvetta z lat 1958-60.

Aha no i raz na parkingu widzialem forda Explorela przerobionego na osmio metrowa limuzyne :)

kurde to niezla musi byc to a6. ten mocniejszy mustang (4.6 v8) nie 4.0 v6 ma 4.9 s do 60 mph:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czasem trudno spamiętać wszystkie te bryki. Temat raczej powinien dotyczyć egzotyków na naszych drogach, bo za granicą widać wszystko co powstało.

Czasem wystarczy ruszyć się na jakiś zlot, żeby zobaczyć kilka ciekawych egzemplarzy.

 

BTW. Chyba tylko Polacy robią fotki cudzych samochodów za granicą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie w Rzeszowie widziałem Mustanga - mniej więcej takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1339418

Rocznik około 94-96 (nie pamiętam), także cabrio. Tamten jednak był biały.

 

No i jeszcze BMW Z3 w mojej wiosce - normalnie szok. Jechał dość powoli, aby zawieszenia nie rozwalić. Gdybyśmy jechali w tę samą stronę, to pewnie bym go wyprzedził na tych dziurach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czasem trudno spamiętać wszystkie te bryki. Temat raczej powinien dotyczyć egzotyków na naszych drogach, bo za granicą widać wszystko co powstało.

Czasem wystarczy ruszyć się na jakiś zlot, żeby zobaczyć kilka ciekawych egzemplarzy.

 

BTW. Chyba tylko Polacy robią fotki cudzych samochodów za granicą ;)

Wedlug mnie takie Enzo, SLR, Carrera GT, McLaren F1 itp. to rarytas na kazdych drogach, nie tylko polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w zyciu widzialem Ferrari Testarossa w Koblencji w Niemczech.

Takiego szoku do dzisiaj jeszcze nie przezylem.

Na dzien dzisiejszy jeszcze nie widzialem piekniejszego samochodu na zywo, a w wielu przypadkach nawet na obrazkach.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Obowiazkowo w kolorze rosa by ferrari.

 

A jak Wam sie samochod nie podoba to chociaz sobie to kliknijcie :P

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie takie Enzo, SLR, Carrera GT, McLaren F1 itp. to rarytas na kazdych drogach, nie tylko polskich.

Wystarczy do Indii jechać, wstyd jechać wypożyczonym jeepem bo co chwila wyprzedza Cię carrera albo aston.

 

Pamiętam jak kiedyś w Łodzi, pod Ibisem stał Bentley. Ludzie stali i zdjęcia robili...

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...