Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

tak ram i nie w nim nic szczegóonego...rozumiem jak by śmigał Dodge Ram SRT-10 z silnikiem od vipera :D 8.3litra 500 coś koniów :D

mówisz masz

 

Anglia Torquay pazdziernik 2005

 

Dodge Ram SRT-10

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a tu Ford Mustang Fastback 1969 po gruntownej renowacji

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

miodzio B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie fotograf kupił sobie teraz Dodge'a RAM. Czarny kolor, alusy 20 cali, podwójna kabina + od ciach!a chromów. Widziałem jego serce - silnik diesla rodem z ciężarówki. A bydle takie szerokie, że nie zawsze mieści się w swoim pasie ruchu.

Taki, to idealnie nadaje się na polskie drogi. Z przodu proste kolumny MacPhersona, a z tyłu solidne resory piórowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten diesel to moze detroit diesel? :-)

Jak tak to jakby sie postaral to tira tym dodgem pociagnie ;-)

A ten mustang fasback to jest jakas wersja, bo podwojne swiatla i logo z boku atrapy sygnalizuja cos wiecej niz seria, chyba ze to sciema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to co dzisiaj prowadzilem zakwalifikujecie do egzotykow :) W sumie to na ulicy nie spotykasz tego czesto.

post-8730-1155919930_thumb.jpgpost-8730-1155920034_thumb.jpgpost-8730-1155920080_thumb.jpg

 

Dla tych co sie nie znaja: transporter opancerzony Rosomak. Wymiata.

Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam All...

 

Tak jak ktoś już wcześniej napisał że to co u nas jest rodzynkiem albo egzotyką, to w innych Państwach nie budzi juz większych emocji bo troszeczkę tego jeździ ewentualnie można częściej zobaczyć. Jednym z największych skupisk bardzo eleganckich, zarazem drogich, zarówno tych nowych jak i starych pojazdów obok Californii i Florydy, a także Lazurowego Wybrzeża jest Londyn. Tam w piątek lub sobotę w okolicach Piccadily Circus (Taki ścisły punkt samego centrum) albo w dzielnicy Soho od godz.20 do poźnych godzin nocnych można podziwiać tyle cukiereczków co w Polsce ...hmmm nie wiem czy w ciągu jednego roku zobaczymy.

takie samochody jak: Astony DB9, Vanquish, BMW serii 5,7 i Z3-4-8 a także X, Porsche Carrera i Cayenne spotyka się na codzień więc można wyobrazić sobie jakimi samochodami jeżdżą bogatsi.

 

 

Mniejsze i większe rodzynki motoryzacji jakie miałem możliwość spotkać:

Lamborghini Murcielago LP640 - Ten samochód robił wrażenie na każdym kto go mijał!!

McLaren F1 LM z 1997r.

Jaguar - bardzo podobny do wymienionego McLarena F1 ale niestety nie wiem co to za model.

Mercedes-Benz / Brabus SLR McLaren - ten samochód stał nawet na wystawie w sklepie Dunhilla

Aston Martin DB9 RS!

Ferrari F50

Ferrari Testarossa

Aston Martin Vanquish Zagato Edition

Aston Martin Vantage z 1978r.

Corvette Avalente

Bentley Arnage Drophead Coupe

Porsche Cayman i model o jakiś oznaczeniu Pan-American. Strasznie dziwny.

Rinspeed Chopster - Wymodelowane Porsche Cayenne (bardzo ładny styl)

Bentley Azure Convertible

Ferrari Enzo

Bugatti 16/4 Veyron

BMW M1 z początku lat '80

Bugatti 57C Cabriolet z 1939r.

Cadillac Eldorado Biarritz Cabrio

Cadillac CTS-V/GM-R

Chevrolet Camaro z 1969r. - Nie żadna podróbka tylko oryginalne części. Pojazd ten na jakiś pokazach otrzymał 2 lata temu nagrodę za najlepiej odrestaurowany egzemplarz.

Chevrolet Corvette L88 DX - 1967r.

Pantera GT

Lotus Elise 111R

Dodge Magnum

Dodge Viper w jakiejś wersji stylistycznej Hennessey

Ferrari 250 GT Bertone

Ferrari 860 Monza

Ferrari F355 GTS

Honda Civic (Już na polskim rynku)

Ferrari FXX - DIABEŁ na kółkach :)

Ferrari F50

Ferrari F430 Spider

Ferrari Mondial

Ferrari P4/5

Infiniti FX45

Ford Thunderbird

Lamborghini Countach

Lamborghini Diablo GTR

Lamborghini Diablo Cabrio

Lotus Exige

Maserati MC12

Maybach 57S

Nissan 350Z GT-S

Opel Astra VXR

Rolls-Royce Phantom

Vauxhall VX220

VW Jetta RG-T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na wakcjach w Szkocji w Edynburgu udalo mi sie zobaczyc Pagani Zonda, a wlasciwie tylko dupe :)

a tak to duzo tam jezdzi Mazd RX8, MX5 - dla nas mozna powiedziec troche egzotyczne :)

Jakies Porsha tez byly, ale nie pamietam jakie modele, w kazdym badz razie cos z tych nowszych.

Ferrari tez mi chyba przemknelo po oczach, niestety tez nie wiem jaki model :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze wiekszosc tych samochodow widziales na jakichs pokazach/zlotach? Fajna kolekcja, chyba wiekszosc supersamochodow widziales.

Samochody widziane przede wszystkim w Londynie bądź gdzieś na wyspach (spotkane na ulicy, nei na zlotach, pokazach). Tak, właśnie takie cudeńka można zobaczyć tam na ulicach :

Lamborghini Murcielago LP640 - Ten samochód robił wrażenie na każdym kto go mijał!!

McLaren F1 LM z 1997r.

Jaguar - bardzo podobny do wymienionego McLarena F1

Mercedes-Benz / Brabus SLR McLaren - ten samochód stał nawet na wystawie w sklepie Dunhilla

Ferrari F50

Ferrari Testarossa

Porsche Cayman i model o jakiś oznaczeniu Pan-American. Strasznie dziwny.

Rinspeed Chopster - Wymodelowane Porsche Cayenne

Chevrolet Camaro z 1969r.

Ferrari F430 Spider

Pantera GT

Dodge Magnum (podobno już w sprzedaży)

Dodge Viper w jakiejś wersji stylistycznej Hennessey

Lotus Elise 111R

Maybach 57S

Nissan 350Z GT-S

Opel Astra VXR

Vauxhall VX220

VW Jetta RG-T

Aston Martin Vanquish Zagato Edition

Bentley Arnage Drophead Coupe

 

Jedno mnie troszeczkę drażni. Większością tych naprawdę perełek jak F50, MB SLR, McLaren F1 jeżdżą arabowie... a nie naprzykład Europejczycy. No cóż... my nie mamy niestety tyle ropy i emiratów co oni :)

Pozostałe pojazdy miałem okazje zobaczyć na różnego rodzaju pokazach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w Lodzi w gminie Nowoslna szedlem po chleb, dresik wymieta koszulka nagle z tylu slysze jakis samochod zeszlem , a nich sobie jedzie, slysze ze podjezdza do mnie odwracam sie a to bylo Ferrari ale jaki model za cholere nie pamietam. Gosc sie pytal o droge do Lodzi :D, chyba ze 2 razy powtorzyl pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaguar - bardzo podobny do wymienionego McLarena F1

Może model XJ220:

 

http://www.pistonheads.com/milestones/xj220.htm

 

@^BerZerK^

No brawo, fajne cudo prowadziłeś ale pozwól że zapytam... układy czy pieniądze? :D

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pracodawca jezdzi cayenka S, jego zona infinity fx35, syn audi rs6 wiec autka takie sobie na parkingu przed firma spotkac cls 500, ml55 amg czy jakies inne porsche lub dodge ram srt10 to nie problem, raczej zwracam uwage na najbardziej obciachowa fure na parkingu niz na najfajniejsza i od kwartalu niezmiennie w moim prywatnym rankingu prowadzi citroen visa w polowie rudy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego troche:

 

Ogólnie robiłem zdjęcia tylko tym które mi się podobaja i tylko wtedy kiedy miałem możliwość. A tak było tam tego od $%$#%@ :lol:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeehh więc jednak kasa icon_smile3.gif

 

Ale sprzęt konkret, można pogratulować ;]

Nie, napisałem przecież że układ.

Mój szef zna szefa tam (w fabryce), a że wie że ja lubie: im większe zabawki tym lepiej to udało mi się zabrać.

 

W październiku jest szansa że popływam tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche 944 można już upolować w Polsce w większych miastach.

Mini dość często stoi w Rzeszowie, jak się idzie boczną drogą obok "Galerii".

 

Natomiast kawałek dalej na ulicy Jagielońskiej jeszcze pół roku temu stało czarne Porsche Carrera, rocznik coś koło '90. Przynajmniej z wyglądu to ten model. W środku bodajże orzechowa skóra była.

Idąc dalej, ulicą 3 Maja i skręcając w lewo przy wieży można było zobaczyć Hummera H2. Koloru nie pamiętam.

Na koniec, w wiosce obok mojej jest czarny PT Cruiser, a po Krośnie jeździ BMW Z3 - prowadzi go zazwyczaj piękna kobieta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, napisałem przecież że układ.

Mój szef zna szefa tam (w fabryce), a że wie że ja lubie: im większe zabawki tym lepiej to udało mi się zabrać.

 

W październiku jest szansa że popływam tym :)

Spokojnie, to był żart rodemz kabaretu który kiedyś oglądałem. Z chęcią bym się tym przewiózł albo jakimś WZT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...