Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając z wycieczki do Hiszpani w drodze powrotnej przez Francję, tamt Lazurem dalej, po drodze zatrzymując się oczywiście w Monako.... Raj dla oczu, zaobserwowane:

- 1x TVR Sagaris

- 1x Porsche GT3 CUP 996

- 1x Porsche 997 Turbo

- Xx Ferrari 360 Modena

- 1x Ferrari 575M

- 3x Ferrari F430 (1 cabrio)

- 2x Mercedes SLR McLaren

- 3x Aston Martin (modeli nie rozróżniłem)

- 1x Ferrari 612

- 1x Rols Phantom (fakt, bydle)

- 1x Ferrari DinoGT

- 1x Corvette Stingrey (69' bodajże)

- wszelkiej maści Mercedesy (głównie S, CLS, 1x ML 63AMG najnowszy etc).

- parę sztuk Maserati

- 1x Ferrari 355 cabrio

itd. itd....

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@asatek

gumball ;)

 

 

podobnie jak sanmarino :)

Byłem, tutaj już mnie tego jest. Monaco przy kasynie to bajka :oops:

 

Zapraszam do Cannes w czasie festiwalu...

Byłem, jednak nie w trakcie festiwalu ;) . Jak na tamte warunki imho średnio z wozami

 

 

Wieczorem w Saint Tropez można zobaczyć takie furki, że :unsure: . Bardzo duże wrażenie na mnie zrobiło także Gallardo na tle Stadionu Olimpijskiego w Rzymie... normalnie obśliniłem szybe :wink: . Długo mógłbym wymieniać co widziałem i dotykałem, bo Europę wzdłuż i w szerz zwiedziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... porsche cayenne/ 911 we wrocu od groma, czarny hummer H2 na rynku, dodge ram, Aston Martin DB9 we wrocu na nowym dworze na blachach z dzierzoniowa, 120hp corsa 1.4, wersja B z silnikiem po przejsciach made by meyer itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie byli dziś na F1 Roadshow...

 

Clio F1 i Megane Sport F1

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Siakiś tam concept :wink:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

2x Clio R3 i Megane Trophy

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Drift Car

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Bolid F3 (?)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

No i w końcu po 2h czekania - F1

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Miejsce do robienia fotek trochę kiepskie, no ale coś tam widać... Za to pod względem dźwięku - cud, miód i orzeszki po prostu. Po wyjściu z tego zakrętu 90* tuż przede mną przerzucał biegi 1->2, tuż za mną 2->3, więc ryk silnika na pełnych obrotach. Wrażenie niesamowite, warto było tam koczować... :D

 

 

PS. W drodze powrotnej na dokładkę przed pobliską "trendy" restauracją czarne A8 W12. No ale tam to norma, tak samo jak seledynowy Continental GT Cabrio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzial ktos moze w Warszawie cos takiego jak tu: http://www.klubvmax.pl/galerie/1974_volksw...thing-24/9.html ?? Mam wrazenie, ze mignelo mi w oczach przy Krolewskiej, ale schowal sie za Metropolitanem i tyle go widzialem. Jezdzi takie autko po stolicy czy to tylko ja mam zwidy i halucynacje? Bo przyznam, ze przez chwile myslalem, ze moze to jakis skladak taki oryginalny... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A widzial ktos moze w Warszawie cos takiego jak tu: http://www.klubvmax.pl/galerie/1974_volksw...thing-24/9.html ?? Mam wrazenie, ze mignelo mi w oczach przy Krolewskiej, ale schowal sie za Metropolitanem i tyle go widzialem. Jezdzi takie autko po stolicy czy to tylko ja mam zwidy i halucynacje? Bo przyznam, ze przez chwile myslalem, ze moze to jakis skladak taki oryginalny... :oops:

Niestety nie, dzisiaj widziałem starą serie 6 od BMW, piękna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten najnowszy model forda mustanga, na ul. wałbrzyskiej, Wawa

 

musze przyznać ze te samochody widze kilkakrotnie, fotki zrobiłem tylko hummerom i bentleyowi, reszcie to wolałem sobie wiochy nie robić bo ktoś w tym autku siedział zazwyczaj, wszystkie są na polskich numerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze zaprezentuje co ostatnio udalo mi sie ustrzelic na autostradzie ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Ogolnie mija mnie strasznie duzo egzotykow tylko nie ma jak im fotki strzelic niestety ;) Na Ferrari to juz praktycznie ziewam... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem R8 w Farszafce w zeszłym tygodniu, szkoda że tak krótko :lol: Chyba kierowca sprawdzał osiągi spod świateł. Wygląda piknie, tylko że dźwięk silnika wcale nie jest jakiś rewelacyjny...

Kolor stalowy, z jakimiś naklejakmi- może to te salonowe jeszcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pare lat temu widziałem bodaj w Duisburgu(nie pamiętam dokładnie) w siedzibie brabusa Bugatti EB110,pamiętam że też długo nie mogłem oderwać się od niego,piękne auto i to w tamtych czasach :blink: ,no i kiedyś natknąłem się w Schwedt w centrum handlowym na jakąś wystawe ferrari,były różne modele,stare bolidy F1 i niesamowicie niski i spartański F40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh..... szkoda że nie miałem wczoraj przy sobie aparatu. O 1:00 na Foksal przy samym Nowym Świecie stał Mercedes SLR. Piekny, srebrny lakier i odbijające się światła neonów. Kurcze fotki byłyby niezłe. :/

Edit: Dziś o 3:00 rano przed "lansiarskim" Cynamonem stało czarne Ferrari 360 Modena Spider.

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też je widziałem dwa dni temu przed jedną knajpą na Niepodległości. Robi wrażenie, trzeba przyznać :rolleyes:

 

Natomiast poniżej kilka strzałów z Hamburga sprzed tygodnia:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne to niebieskie auto, ktoś je skaleczył okrutnie :|

Fakt, ale to autko raczej na pokaz robione. I ta naklejka z boku (NFS Carbon) hehe. Auto takie jak gra. ;)

Piekne natomiast jest to Corrado. Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to 4 paseczki wyciętke w nadkolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...