Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przypadkiem zdjęcia nie były robione na Grinzingu?, jeśli tak, to polecam polsko - austryjacką knajpę, robią świetne żeberka z grilla w miodzie. Generalnie, bardzo fajna dzielnica i ładnie położona. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego merca widuje regularnie w warszawie :> http://img233.imageshack.us/my.php?image=dsc00021gr2.jpg tylko czarnego

Ja widziałem jak byłem w Berlinie takiego tylko czarnego, przechodziłem przez pasy a on stał zaraz na przeciwko i gościu tzn goście (trzech turków chyba :) ) nieźle szpanowało wozili się nim po jednej z ulic i dawali ciągle po piskach, dźwięk silnika masakrował. A tak to dziennie widzę mercedesa cls i bmw x5 sąsiadów i jeszcze czasami wpadnie do nich ich córka mercedesem clk cabrio 200 kompresorem :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego merca widuje regularnie w warszawie :> http://img233.imageshack.us/my.php?image=dsc00021gr2.jpg tylko czarnego

to ten co juz dawałęm fotki, regularnie takich kilka zobaczysz w okolicach sadyby xD

 

PS: będąc w wiedniu kiedyś pierwszy raz zobaczyłem ferrari i rols royca , a tak wszystko co nazywamy egzotykiem stoi tam pod hotelami :)

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Tego klocka mozna kupic przykladowo w Niemczech i nazywa sie Dodge Nitro (jesli dobrze pamietam). Ciekawe czemu u nas nie mozna tego dostac... No tak... przeciez mieszkamy w Polsce xD.

 

EDiT:

 

Oo ekskjuz mi... Zajrzalem na www.dodge.pl i niby tam model nitro jest. Hmm... jeszcze niedawno nie byl dostepny...

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety fotek ale ostatnio widziałem Veyrona na wyjeździe z Wrocka w kierunku bielan, na początku myślałem ze to jakaś atrapa :lol: a tu real :blink: obok akurat salon Audi a w nim R8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mnie nie zbijecie za to. Znalazłem taki o to egzotyczny samochód.

 

post-126028-1194211854_thumb.jpgpost-126028-1194211874_thumb.jpg

 

1989 F Reg FIAT 126 BIS

15,000 mil przebiegu. Ł995. Ktoś reflektuje? ;)

 

Kiedyś się bardzo zdziwiłem jak na autostradzie minął nas czerwony Polonez z kierownicą po prawej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proszę bardzo, ha !

 

NAJNOWSZE SUBARU IMPREZA WRX, właścicielem chłopaczyna z mojego wydziału:

http://img140.imageshack.us/img140/839/zdjcie14lw0.jpg

 

NAJNOWSZY DODGE VIPER, właściciele inny chłopaczyna z wydziału :( :

http://img100.imageshack.us/img100/8235/zdjcie15pt8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod łajzarskim sie nie liczy :P

 

dzisiaj skrzyżowanie Jana Pawła i Solidarności, nowe GT3 białe 8) aż mi ślinka pociekła, telefon umarł :( a cyfraka nie miałem ze sobą, bo akumulatorki sie ładowały na jutrzejsze wykłady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAJNOWSZE SUBARU IMPREZA WRX, właścicielem chłopaczyna z mojego wydziału:

http://img140.imageshack.us/img140/839/zdjcie14lw0.jpg

dostal je za friko czy jest jakis dziwny?? w tym czyms brakuje tylko diesla i bedzie to kwintesencja dobijania kultowego auta :|

 

 

BTW. naucz sie robic ostre zdjecia, bo oddaja one duzo wiecej szczegolow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. naucz sie robic ostre zdjecia, bo oddaja one duzo wiecej szczegolow ;)

mówi mi tak jeszcze, zrób ostre zdjęcie nokią 9500, lol xD obiektu oddalonego spory kawałek przez szybe xD

 

ps: i to na zoomie cyfrowym xD

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że mercedes idzie w ciekawym kierunku. Po (IMO wizualnie kiepskich) CLS i R jest już dobrze, nowa C-klasa, S-klasa prezentują się świetnie.

Co do R-klasy to potwierdzam , ale z CLS'em to chyba byl jakis zart albo Ci sie modele pomylily ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniezno-bialy cayman :)

centrum Poznania...boski!

młody chłopak za kierownica, a obok pani w srednim wieku, jak sadze mama :)

Albo chłopak to amator starszych pań, a pani to utrzymanka. Ostatnio bardzo popularny model życia. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do R-klasy to potwierdzam , ale z CLS'em to chyba byl jakis zart albo Ci sie modele pomylily ? :P

R jest tragiczna.

CLS cóż po prostu czepiam się ;) - w 90% jest ok, ale opadający tył sprawia że auto wygląda jak banan. Od miejsca w którym tylni słupek łączy się z bagażnikiem (a boczne przetłoczenie schodzi w dół) auto jest do wymiany. Może szczegół, ale dla mnie psuje całość, jak zepsuta oliwka we wstrząśniętym_nie_mieszanym_martini. ;]

CL jest już dopieszczony tak jak tego oczekuję po aucie tej klasy.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...