Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze nie bardzo wiecie co to jest ;)

 

Ariel Atom

http://www.youtube.com/watch?v=52rrpuvawTs - test topgear

- jak to sie rozpedza

http://www.youtube.com/watch?v=oRjOX--lW7w...feature=related - Ariel Atom vs Mitsubishi Evo

- Ariel Atom vs Z06 1/4 mile drag

 

dobra wiecej sobie sami znajdziecie ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca z purepc ;D bo do tej pory nazwa tego nie padla ;) Powiem tylko tyle ze nie pozalowal bym kasy na to.. osiagi zmiataja z powierzchni ziemi...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na jutro foto

Ach te moje poczucie czasu.

 

Zdjęcia z Paryża. Byłem tam w połowie lipca 2007 roku. Wtedy też fotki z nową C-klasą robiłyby wrażenie, a takto :wink:

 

Mercedes

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Mercedes"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

CL widziałem tylko z 3 razy w Polsce, dziwne, a takie ładne autko. Mało osób się zna :razz:

Porsche

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Porsche"

Zwracam uwagę na rejestrację:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Peugeot

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Peugeot"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Toyota

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Toyota"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piątkowa noc

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Piątkowa noc"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Lambo stało jeszcze cieplutkie, gdy staneło się z tyłu czuło się to buchające ciepło z silnika. Miód!

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Przy mnie odpalone i przegazowane... Erekcja na miescu (POWAGA!!!) :razz:

A to nie auto, ale emocję we mnie wzbudziło ogromne!

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Niespodzianka"
Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Francuski maszynista gdy zobaczył, że fotografujemy się z pociągiem zaprosił nas na chwilę do środka, moja dziewczynka za sterami TGV :wink:

To są auta, które IMO warto było sfotografować, wrażenia akustyczne i inne miodności (czytaj auta i inne moje zainteresowanie) zachowałem już tylko w pamięci :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x dzieki bez Ciebie serio nie wiedzialbym co to jest, pewnie dlatego wywarlo to na mnie takie wrazenie. WoW

narcyz nie no samochodzik Ariela nigdy nie zrobi takiego wrazenia jak widok dziadka go prowadzacego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x dzieki bez Ciebie serio nie wiedzialbym co to jest, pewnie dlatego wywarlo to na mnie takie wrazenie. WoW

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... podalem nazwe bo nie padla... wrzucilem filmiki po to by osoby ktore nie widzialy jak to jezdzi mogly sobie popatrzec... bo moim zdaniem jest na co... wiec o co kaman? Wyglada mi to tak jak bys mial zly dzien i sie po prostu czepial...

EOT z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jakie osoby tu sie wypowiadaja

Wiekszosc pewnie ten odcinek TG zna na pamiec....

Nie mowiac o osiagach samochodu itd

 

no toz prawie jakby wkleic tu DBR9 i nie napisac co to jest... Myslisz ze wiekszosc tez by nie wiedziala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z zagranicy też można, to proszę.

 

Toyota Tundra (nie wiedziałem, że Toyota robi coś większego niż Hilux).

Coś śrybrne, jakieś sugestie?

Chevrolet Corvette (rzadko spotykany, przez tydzień pobytu w US & A widziałem tylko dwa)

Ford Mustang GT (sporo tam tego śmiga)

BMW 335i coupe (pojemność jak na tamtejsze standardy balansuje na granicy "silniczka")

post-6941-1212947624_thumb.jpg

post-6941-1212947629_thumb.jpg

post-6941-1212947634_thumb.jpg

post-6941-1212947639_thumb.jpg

post-6941-1212947643_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to srybrne to mustang poprzedniej generacji

Ps.Po Szczecinie śmiga też czerwona Corvetta poprzednia wersja na jakis arabskich blachach, czyzby jakis szejk sie przeprowadzil? :-D

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem Vipera R/T10 i dzisiaj jak do szkoły na rowerku jechałem to mnie minął niebieski Caterham 7, ze szkoły jechałem w korku obok Maserati Quatroporte i Merca SL55, Poza tym ostatnio widziałem Ferarri 599 GTB Fiorano (Śliczne) i 612 Scalacośtam (mniej śliczne ;-) ) No ale ariela atoma ciągle nie widziałem... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu na grochowskiej w warszawie kolo reala (po drugiej stronie ulicy) stanalem sobie swoja "srebrna strzala" na chodniku w celu udania sie po gps-a do telefonu... odwracam glowe a 3 samochody dalej stalo sobie biale maseratti grand sport.. dokladnie takie :) Az mi sie łoczka zaswiecily...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedac w weekend w Warszawie widzialem tego Mini Coppera "Kombi", Bentleya (GT?) Cabrio[mam fotki jakies na telefonie :D, pozniej wrzuce jak bedzie cos widac hehe], Porsche Turbo i pare innych 911. Byl tez Mercedes, nie wiem dokladnie jaki, ale wydaje mi sie ze byl to SL 500, albo SLK z 84+- roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pare dni temu widzialem ladnego Golfa V R32. Brzmi super. Co jak co ale wozek egzotyczny. W koncu to limitowana seria :D . Fotki slabej jakosci bo telefonem i ciemno juz sie robilo.

U mnie w mieście jeździ taki perłowobiały, ale w sumie nidby nie pomyślałem żeby foto robić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...