Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem przyjemność zobaczyć MASERATI GHIBLI II , tylko w ciemnym kolorze.

Najlepsze z tego jest, że rejestracja z mojego powiatu, więc mam szansę go jeszcze zobaczyć.

Jedno z moich aut marzeń.

 

O taki lakier i tapicerka:

http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ160255534329

Edytowane przez pomiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem przyjemność zobaczyć MASERATI GHIBLI II , tylko w ciemnym kolorze.

Najlepsze z tego jest, że rejestracja z mojego powiatu, więc mam szansę go jeszcze zobaczyć.

Jedno z moich aut marzeń.

 

O taki lakier i tapicerka:

http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ160255534329

lol tez to wczoraj widziałem i miałem pytać co to za maserati... ;-)

poza tym widziałem jakąś lancie, która była masakrycznie brzydka i wyglądała jak zrobiona na bazie Alfy Romeo GTV z lat 90. Do tego caterham super seven i weissman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem widzialem dosc nietypowe autko... bylo bardzo nisko zawieszone.. doslownie na milimetry... zolty.. wylo jak by mial z 600 koni... i nie mam zielonego pojecia co to bylo... cos pod ksztalt autek robionych pod lemans... cos tego stylu:

Dołączona grafika

ale to nie to... okolice batorego kolo klubu bolek...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One sie ponoć fajnie palą. Jasona Plato (kierowce WTCC i prowadzącego program 5th gear) poparzył chyba jakiś monstrualny wyciek płynu chłodzącego czy coś w tym stylu.

 

A ja dzisiaj siedziałem w Mercu SL500, Carrerze 4S cabrio 997, 911 turbo 997 z pakietem aero od rinspeeda Audi A4 Cabrio (wiało nudą po tym co wcześniej) i BMW z4 które odziwo zrobiło na mnie największe wrażenie mimo że tego auta wcześniej nie lubiłem. Wrażenie ze środka- bezcenne ;-) mogłem jeszcze siedzieć w mercu CL600 ale nie jestem godzien więc nie wszedłem. ;-) A wszystkie te wypasy za sprawą... lokalnego komisu samochodowego, w którym kumpel chce kupić z4. Ech ta szwajcaria... Szkoda że jestem tylko biednym polaczkiem bo aż łeb urywa od oglądania się za brykami. :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW z4 które odziwo zrobiło na mnie największe wrażenie mimo że tego auta wcześniej nie lubiłem.

Wrazenie w tym samochodzie robi dłuuuuga maska w porownianiu do reszty samochodu, jak chcesz zaparkowac w dosc ciasnym miejscu ;) . No i fajny jest efekt przy mocniejszym wcisnieciu gazu, jak tylnie kola delikatnie sie uslizguja praktycznie pod tobą :)

 

Dziś miałem okazje sie przejechać maserati 3200gt i brak mi słow :blink: . Jakikolwiek inny samochód nie zrobil na mnie takiego wrazenia, a kilkoma ciekawymi autami sie juz poruszalem. Zaryzykuje stwierdzenie, ze owe V8 z dwoma turbinami gra nawet lepiej niż legendarne muscle cary :huh: a do tego ta zielono - pomaranczowa tapicerka i automat pracujacy jak w 20letnim aucie :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu:

Dołączona grafika

Heh teraz zauwazyłem, ze w tle schował się Mustang GT '06 ;)

 

Wczoraj: Dodge Charger (czarny z białymi pasami a'la viper), a dzisiaj Chevrolet Tahoe (też czarny).

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare sprzetow ktore zobaczylem na torze wyscigopwym Brno przy okazji wyscigow FIA GT, oczywiscie prezentuje cywilne samochody a nie wyscigowki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Napis nad prawa rura mnie ubawil ;-)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wiecej zdjec z tej imprezy tutaj:

http://www.flickr.com/photos/hansik69/sets...57607304802340/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po krakowie smigalo biale gallardo podczas krecenia programu dla tvnturbo z prowadzeniem Kornackiego ;) Ogolnie mocniejsze wcisniecie gazu... zmiana biegu na wyzszy i kamerzysta tak szarpalo ze prawie przez szybe wypadal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w granicy 13 po placu bankowym pod pomnikiem smigal sobie chrysler 300c.... niby nic szczegolnego gdyby nie to ze to byla wersja przedluzana robiona na limuzyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj wielkie oczy zrobilem... wczoraj po powsinskiej w kierunku ogrodu botanicznego.. dokladnie przy ITI na swiatelkach skrecalo w lewo szare lamborghini gallardo spider... niestety foto nie ma bo z lezka w oczach krzyczac NIEEEEE, nie zdarzylem wlaczyc aparatu po jego wyjeciu z futeralu... o dziwo na polskich blachach :) Oprocz tego kolo restauracji oh sushi na powsinskiej parkuje sobie na posesji bentley continental... zlapany juz nie raz przeze mnie.. takze na fotkach ;) qrde musze sie wreszcie ogarnac i wziac aparat z samochodu bo wiecznie zapominam.. a juz ladnych pare fotek sie uzbieralo...

 

EDIT: juz kilka razy widzialem po warszawie smigajace passaty CC :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Passat, juz śmiagają po Warszawie ale blachy niewiem z jakiego miasta:

 

Boczne szyby tego pasata to wygladaja jak w tych nowych mercach cls* o_o (co oni razem budowali te auta czy jak lol)

 

A co do rejestracji, sa z Poznania.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w lodzi na pabianickiej dwa zabytkowe mustangi ;]

 

w pabianicach zlot american old and new cars, jakies tam zakonczenie sezonu :) fot nie mam, bo zobaczylem tylko jakiegos zabytkowego chevroleta i z ciekawosci pojechalem za nim troche i poprawdzil mnie na zlot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...