Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano w Gliwicach w okolicach Pl. Piastów widziałem czarnego Forda Mustanga , jeden z tych nowszych ; widziałem go już kiedyś ale zapomniałem o tym .

 

Poza tym w rejonie Szobiszowic ( hipermarket Billa - Skrzyżowanie Toszecka-Świętojańska itp. ) widuję dosyć często czarne terenowe Porsche .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy bylem na roznych dziewnych imprezach motoryzacyjnych i uzbierałem całkiem fajna kolekcje zdjec, naprawde egzotycznych samochodów. Jak bede mial czas (duzo czasu), to postaram sie je umiescic. Narazie mały trailer ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Moja mina jak ujrzałem obydwa egzemplarze => :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by offtopa nie było, to ostatnio sobie jezdzę scieżką rowerową w Warszawie, obok tej ścieżki jest droga, która prowadzi chyba do Konstancina, można się tam napatrzeć na niezłe furki:

- Astony DB9, DB9 Volante, V8 Vantage

- Bentleye Continentale

- nowy Challanger

- przeróżne Porsche (Turbo, Turbo Cabrio, GT3, GT2)

- no i przedwczorajsza perełka - czarne Ferrari Enzo

Jeśli to Powsińska i Wiertnicza to mogę potwierdzić, aż się miło do pracy jedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niom... ostatnio widzialem takze noweiuskiego focusa rs wlasnie takze na powsinskiej :) Mam gdzies foto w telefonie.. jak bede mial troche weny to znowu powrzucam pare fotek bo sie troche nazbieralo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S_Works nr 2 i 10 możesz jechać u mnie w rodzinnym mieście do ślubu, właściciel jest fanem aut z USA, te 2 są w sumie w najlepszym stanie i 2 następne czekają na od restaurowanie...

Thx, ale mam zamiar kupic wlasnego MOPAR-a lub ewentualnie innego klasyka z V8 pod maska. Ze wzgledu na cene celuje w bluesmobile czyli Dodge Monaco 1974.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx, ale mam zamiar kupic wlasnego MOPAR-a lub ewentualnie innego klasyka z V8 pod maska. Ze wzgledu na cene celuje w bluesmobile czyli Dodge Monaco 1974.

A jak tam prace nad Chargerem? Mozna jakies fotki, jesli jest jakis postep? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S_Works nr 2 i 10 możesz jechać u mnie w rodzinnym mieście do ślubu, właściciel jest fanem aut z USA, te 2 są w sumie w najlepszym stanie i 2 następne czekają na od restaurowanie...

A właścicielem tego Bel Air, to nie jest przypadkiem dziewczyna?;) Przynajmniej tak kojarzę, że kiedyś nim jeździła jakaś po TST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako mieszkaniec małopolski niestety potwierdzam. ;-)

Ja ostatnio widziałem Wiessmanna cabrio. ładny w cholere.

Ferrari California na węgierskiej lawecie

Skyline R34 GT-R a za nim R33 GT-R. łaaaa... :D

i wczoraj jak szedłem ulicą to pomachały mi 2 śliczne blondynki w nowym Audi TT eh życie w Szwajcarii czasem jest piękne ;-)

Mój tata niedawno poznał gościa który pracuje dla BMW i facet miał bmw e46 330cx czyli coupe z napędem na 4 koła BMW zrobiło tylko pare egzemplarzy na próbe, ale model nie trafił do produkcji seryjnej więc koleś odkupił to auto.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozgrywalem i ja troche zdjec z telefonu :) kolejna porcja ;)

 

Nissan 350z.. z dosc ciekawa blacha ;)

Dołączona grafika

Bentley

Dołączona grafika

Corvetta.. tylko troche malo widac...

Dołączona grafika

Nie wiem co to.. ale napewno 1.4 pod maska nie mialo ;)

Dołączona grafika

Nowy focus st... bardzo ladny...

Dołączona grafika

Golfik z podworka... slicznie zrobiony...

Dołączona grafika

Coraz zarzej spotykane u nas... a tym bardziej w takim malowaniu ;)

Dołączona grafika

Maseratti jakies starsze.. u nas nigdy tego nie widzialem... foto cykniete w Atenach :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jakis zabytkowy motocykl... brak kierunkowskazow... typek wystawial rece jezeli zmienial pas :)

Dołączona grafika

Mysle ze nie wymaga komentarza ;) Ciekawe czy ten wlot na masce to jakis cel ma czy tylko od tak...

Dołączona grafika

Passat pelna gleba... aczkolwiek na tych felgach wygladal calkiem ladnie... jednak kraweznikom mowi nie...

Dołączona grafika

Renault avantime... pierwszy raz to na zywo widzialem... wbrew pozorom nie jest to takie brzydkie...

Dołączona grafika

Merc ml AMG...

Dołączona grafika

PIEEEEEEEEEEEEEEEEKNAAAAAAAAAAA corvetta...

Dołączona grafika

A tu warszawa ;)

Dołączona grafika

I tu tez:

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze z nieco innej beczki - od paru lat widuje taki oto samochod.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Niestety nie jest na chodzie - obecnie brak silnika, ktory jest umiejscowiony z tylu. Uwazam jednak ze zasluguje na miano egzotycznego

 

Orientuje sie ktos co to za model ? Po pobieznej obserwacji wydaje mi sie, ze to Renault..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski. Po pierwszej fotce myślałem, że to Porsche 924/944 po przeróbkach. Lampy podobne do tych przednich miał chyba Opel GT.

 

Żeby nie było, to dodam że jadąc do mojej dziewczyny za każdym razem przy drodze widzę coś takiego, tylko w kolorze zielonym. Chyba jest na sprzedaż:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, to dodam że jadąc do mojej dziewczyny za każdym razem przy drodze widzę coś takiego, tylko w kolorze zielonym. Chyba jest na sprzedaż:

Anegdotka na temat Zaporożca - pewien kolega, którego wiernym i monogamicznym nazwać bardzo trudno, rozważał kiedyś zakup takiego samochodu. Pytany po co mu to, odpowiadał: "Podjeżdżasz do wybranego lachona, nonszalancko otwierasz okienko i rzucasz pytanie - hej, robiłaś to już w Zaporożcu? Ponieważ prawie nikt tego już nie ma, na pewno nie robiła, więc nie odmówi. Voila."

O ile wiem, ostatecznie nie kupił. Być może odstraszyły go nikczemne rozmiary tylnej kanapy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...