Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma ochotę po oglądać antyki to proszę bardzo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Całość w pliku

http://maxforces.com/downloads/today.rar

Nie codziennie widzi się takie bryki na zgarach nawet 100mph.I to wszystko na chodzie :thumbup:

To chyba egzotyka

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek w stolicy. Najpierw rano Ferrari F430 Spider (takie KLIK). Kręcąc przy ruszaniu do 3 tys obrotów już człowiek ma ciary po plecach latające.

 

Później pod Mariottem

Dołączona grafika

Czyli już widziałem dwie sztuki tego cuda w Polsce (srebny i teraz czarny), a ile jeszcze czeka na odkrycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek w stolicy. Najpierw rano Ferrari F430 Spider (takie KLIK). Kręcąc przy ruszaniu do 3 tys obrotów już człowiek ma ciary po plecach latające.

 

Później pod Mariottem

36658_126107064093365_100000822170932_120014_6998168_n.jpg

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie 500m ode mnie jakaś pani parkuje taką samą. Jak to cudo pierwszy raz widziałem to normalnie nie wierzyłem, że to corsa.

A tutaj ciekawostka, którą widziałem na stacji kontroli pojazdów wczoraj, może ktoś zgadnie, nie powinno być trudno ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche Boxter Spyder. Na żywo wygląda naprawdę inaczej niż zwykły boxter. Mimo, że miał założony dach, to wyglądał genialnie

Citroen DS3 - żółty z białym dachem i dużymi grafitowymi felgami. Jeszcze nigdy nie widziałem tak super wyglądającego auta z segmentu a. Jak dla mnie mistrzostwo świata. Dosłownie wszyscy się za nim odwracali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja z czasów kiedy powoli wpadano już na pomysł, że auta w stylu retro będą hitem, tylko nikt nie pomyślał, że oprócz tego jeszcze wyglądać w miarę dobrze. I tak mniej więcej w tym samym czasie powstało to coś, new beetle i pt cruiser, a potem było już z górki... ;-)

Dzisiaj w Bielsku widziałem jasnozielonego focusa RS. Biorąc pod uwagę, że było to w PL miałem banana na japie. Oby więcej takich fur u nas! :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a co powiesz na "rozowa" blondyneczke za kierownica Bentleya Continentala GT Cabrio? ;)

 

A plastikową blondyneczkę w Porsche Cayene o kolorze różowym w serduszka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A plastikową blondyneczkę w Porsche Cayene o kolorze różowym w serduszka?

 

Dołączona grafika

 

 

a co powiesz na "rozowa" blondyneczke za kierownica Bentleya Continentala GT Cabrio? ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

A co powiecie na blondynkę w Foce RS pierwszej generacji ;) ?

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na "rozowa" blondyneczke za kierownica Bentleya Continentala GT Cabrio? ;)

 

Pewnie (o zgrozo) błękitnego? Powiem, że nie ma "jaj" ;)

 

A plastikową blondyneczkę w Porsche Cayene o kolorze różowym w serduszka?

 

Powiem że jest ze wsi, właściciel Huyenne'a zalatuje mi zwykłym dresiarzem z portfelem x10 ;)

 

To żeby nie schodzić z tematu, dziś widziałem dwie blondynki <27 w BMW Z4 MY2010 ;) . Namnożyło się ich czy wreszcie z solarium powychodziły ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne 997 GT3 RS. Bardzo niskie zawieszenie, semi-slicki, klatka i super dźwięk (taki trochę nierówny) na obrotach jałowych. Prawdziwa wyścigówka na tor i ulicę. I ostatnio miałem okazję przejechać się Meśkiem SL500 i mogę powiedzieć tylko jedno: There is no replacement for displacement. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...