Jump to content
Sign in to follow this  
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Recommended Posts

W lato miałem przyjemność przejechania się Mercem SLS podczas jazd próbnych koło CZestochowy. Powiem krótko: wciska w fotel,że "mała bania" :D

Foto: post-185807-0-39063600-1295993549_thumb.jpg

Dołączona grafika

Ciężko o piękniejszy widok. Jeden kadr i łapie się w nim SLS, 458, 599 i Granturismo:)

Edited by Sysak

Apropo jazd próbnych.

Ktoś się interesował możliwością jazdy próbnej BMW xDrive z tej reklamy w tv?

Dołączona grafika

Jedna z 499 Scuderii Spider 16M zrobionych z okazji 16 zwycięstwa Ferrari w klasyfikacji konstruktorów F1 w 2008. Średio widać na zdjęciu ale lakier to biała perła. Zbierałem szczenkę z podłogi.

No no, całkiem fajny zbiór autek, za szybą zwykła Scuderia, California i kilka GranTurismo, piękny widok:)

1 z 499- nie narzekaj. :P I to prywatna fura czyjaś, bo codziennie tam przechodzę i nigdy nie stała. Ostatnio jeszcze na mieście widziałem "zwykłą" 430 Scuderię, jak bez przedniego zderzaka poginała w stronę serwisu.

Edited by Sysak

wczoraj mialem okazje zaobserwowac dosc zadkie zjawisko na naszych drogach... prawie 3 mln zl w 3 pojazdach jadacych jeden za drugim...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edited by Neo_x

Konstancin, tam tak często jest ;)

Widzę, że u kolegi szybka do wymiany ;)

Konstancin... własnie wróciłem z wilanowa z fotką aston martin dbs na polskich blaszkach, znajde kabel od tel to zapodam, w chyliczkach łatwo trafić na am db9 i gtra

Konstancin, tam tak często jest ;)

Widzę, że u kolegi szybka do wymiany ;)

Ano konstancin.. ale 599 jeszcze w warszawie nie widzialem na drodze ;) Swoja droga... srebrny kolor nie pasuje do tego samochodu...

Oj tam jaka szybka ;) Kamyk pocalowal ja ostatnio... ja tylko bylem pasazerem :P

Konstancin... własnie wróciłem z wilanowa z fotką aston martin dbs na polskich blaszkach, znajde kabel od tel to zapodam, w chyliczkach łatwo trafić na am db9 i gtra

Gtr-a tez juz wstawialem tutaj... ale ultime gtr-a dziewulskiego ;D

Ogolnie tych nissanow juz kilka widzialem w warszawie... widok zacny.. dzwiek jeszcze lepszy...

First i was :blink:

But then :D :D :D

BTW Jak to tylko pęknięcie na zewnętrznej warstwie to da rade ;) znam z autopsji, do odkucia finansowego można przeczekać.

Dwa dni temu spotkałem w Szczecinie DeBeeSa ;) nie tylko jak stał :P

Dołączona grafika

Edited by stivo

Dzis okolo 22 jade od Sadyby Best Mall i na tyle co do trasy siekierkowskiej (niecale 3 przystanki autobusowe) pojechalo: czarny Viper, Corvette, bialy GT-R, Supra, pare Imprez, pare BMW, jakies robione japonczyki starsze wiekiem etc. Na bank jakas zorganizowana akcja, bo raczej nie uprawiali ecodrivingu. I akurat na swiatlach pierwszy stanal bialy Nissan i...ogien!!! Zdjec nie robilem, nawet nie wiedzialbym w ktora strone skierowac obiektyw.

Na podziemnym parkingu Sadyby Best Mall są nocami w tygodniu zloty włascicieli drogich maszyn, próżno tam szukać starych tuningowanych bmw... łatwo o vipera, astona, EVO, STI etc... ludzie z wilanowa i konstancina tam balują, troche filmików w necie jest z tego (YT)

Kumpel mnie ostatnio przewiózł 500-konnym SL55 AMG. Auto marzenie. Poprosiłem go, żeby ruszył spod świateł w trybie maximum attack to myślałem, że mi łeb urwie. :lol: Auto jest super zrobione. Wrzucił felgi 20, pneumatyczne zawieszenie, coby był ładnie nisko, a w razie potrzeby dał się podnieść. I koleżka ma zakład lakierniczy, więc pomalował go sobie lakierem jaki jest na Mercedesie SLR 722 przy okazji wywalając oznaczenia z maski i klapy bagażnika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z kolei ten sam kumpel pobił chyba nas wszystkich tutaj, bo ma znajomego, który ma Veyrona Sang Blue, których na całym świecie jest aż... 1. Urządzili mały wyścig i Veyron objeżdżał tego SL-a jak chciał. A jak pare razy docisnął tego veyrona i wrócił do SL-a to się czuł jakby jeździł jakimś cinquecento.

Dołączona grafika

Edited by Sysak

dlaczego właściciele takich samochodów zawsze parkują je jak ostatnie buce ?

• Upvote 2

Pewnie dlatego, że stać ich na mandat. Tam akurat takie parkowanie to normalka i bynajmniej nie stoją tam 15 letnie lanosy. ;)

Czasami mam wrażenie, ze jak by można było to niektórzy by wjechali pod samą kasę.

Parkują bo maja pełne gacie przy mijaniu sie pół metra od innych pojazdów i nie chcą żeby im jakis debil w nastoletnim oplu z zazdrości nie zrobił wgniecenia drzwiami. I mowie to całkiem serio. Oczywiście część z nich to buce udających nie wiadomo kogo.

edit

Na fotce wyżej jest jeszcze jeden dość rzadko spotykany samochód, mianowicie A1 ;)

Edited by MaSell

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Stał sobie na parkingu przy Hungaroring, a strażnik był na tyle miły, że pozwolił fotografować. Tor był zamknięty dla publiki, a szkoda, bo było słychać silniki kilku innych mercedesów, mieszające się z piskiem zdzieranych w zakrętach opon.

Gdybym chciał (a raczej zdążył) zrobić zdjęcie każdego auta, które widziałem przez ostatnie 4 dni, byłoby tutaj kilka różnych Porsche, Ferrari, Maserati, Audi S/RS 4,6,8, całe stado CLK (w tym kilka AMG), itepe. Oprócz tego perełka - RR phantom I, który jechał spokojnie po ulicy w zwykły dzień roboczy.

Edited by m4r
  • Upvote 1

Wczoraj wypatrzyłem ciekawostkę w postaci Yaris w wersji sedan - przykładowe foto:

Dołączona grafika

Wcześniej nie miałem pojęcia o istnieniu tego wynalazku. Zgaduję, że to produkcja dla USA..?

A ja takie coś widziałem tydzień temu w Szwecji przy McDonaldzie.

Dołączona grafika

• Upvote 1

Święcenie Aut w Podkowie Leśnej - 3 maja 2011. Aut było od pyty, jak z resztą co roku. Za dużo by ogarnąć i trzaskać foto, wolałem oglądać B-)

Jeżeli ktoś kojarzy co to za autka, zwłaszcza Opel to powiedzcie - google jeszcze nie miałem czasu zatrudniać...

1

2

3

4

Edited by Kaz!o