Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

do sporej listy bryczek które także miałem przyjemność zobaczyć w Londku od CosmiChild'a, moge jeszcze dopisać Hummer'a H2 w wersji limo oraz Lamborghini Countach

 

a najlepsze jest to że takie autka można zobaczyć nie tylko w bogatych dzielnicach ale także w niepozornych uliczkach, kto by się spodziewał takiego nowiutkiego Porshe 911 Carrera 4S albo TVR Tuscan

Edytowane przez thermalfake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze pod kantorem stoją dwie Subaru WRX STI i po mieście czasami włóczy się jeszcze jedna ale nie wiem dokłądnie jaka

A tak to z ciekawszych aut widziałem jak dla mnie piękność- audi s4 z rocznika ok 2005, oraz a6(chodzi o ten piękny przód mmm..)

Wie ktoś co to Tarpan? Jeżdzi co czwartek jeszcze na targ koło mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nissan 350z , nissan navara - imho takie buraki sie nim ważą po mieście maskra, Chrysler Crossfire

Enzo - 399 egzemplarzy

juz tylko 398, całkiem nie dawno koleś w niemczech rozbił jedno :Płacze: no i co ? gdy jechaliśmy tikasem z mamą i bratem nad morze to jechaliśmy i w pewnym momencie droga była dwu pasmowa a, że siedziałem z przodu to wszystko widziałem dobrze i w pewnym momencie skapnełem sie ze zrównało sie znami czarne subaru a koleś w nim sie smieje. Powiedziałem mama scigamy sie z nim i po chwili na liczniku mielismy 110km/s :D koles zatrąbił i tyle go widziałem :D a silinik wył nie miłosiernie ale wiem ze to nie jest kres jego mozliwości:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxtery i Carrery na porzadku dziennym, Merole SLK itp, pare mustangow i lincolnow, rolce, cobra, a helikopter tez sie znalazł:) Oczywiscie nie wspominam o British Motor Show KLIK

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po miescinie jezdzi nówka BMW 645ci Cabrio bordowa B-) (piekne auto :D), jezdzi takze Chrysler Crossfire, Audi TT, Subaru Impreza STI, Chevrolet Corvette C6 a i raz widziałem Nissana 350z ale on był chyba przejzadem, chyba tyle z tych wypasnonych furek :-P

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mi się wydaje, że impreza STI to nie jest egzotyczna fura... tak samo jak audi tt, przecież tetkę można mieć juz za 35 kafli...

u mnie w miasteczku gdzie jest zaledwie 4600 mieszkańców są 3 tetki (jedna jest fajna ma coś w granicach 700 koni), jedna rx8 ze 2 subaryny sti, porsche carrera 4 chyba takie z 96r. merole S itd. imho to nie są samochody egzotyczne, no może poza tym porche.

już rx7 jest chyba bardziej exo niz rx8

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvette z 2005 roku :?:

 

http://img46.imageshack.us/img46/9500/05coupfb1.jpg

 

Jak ktoś chętny to w salonie przy ul. Mangalia w Wawie są do kupienia, a jedna do jazd testowych :)

Widzialem cos takiego w Al. Niepodleglosci, ale jestem swiecie przekonany ze wersje cabrio :blink: Mozliwe to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem cos takiego w Al. Niepodleglosci, ale jestem swiecie przekonany ze wersje cabrio :blink: Mozliwe to?

Tak

 

 

EDIT:

Sory za "rozbudowanego" posta ale zawiera wszystko co trzeba ;)

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ślubie koleżanki...

Rolls Royce'a z lat 50tych.. ;) Piękne cudeńko... W berlinie na autostradzie widziałem też coś podobnego do tego rollsa tylko, że w ohydnie stuninogwanego.. fioletowa karoseria, płomienie, pełno chromu i ogromne (na oko 20") chromowane felgi... Ogólnie samochód godny uwagi ale ten tjuning zabił jego duszę...

 

W Poznaniu pięknego Jaguara XK (tego najnowszego...:) )

 

Ile widziałem Porsche i najnowszych BMW w Berlinie nie da się policzyć... Podczas jednego wyjazdu widziałem ich więcej niż dotychczas w życiu...

 

Nie bijcie ale mi jakoś nie specjalnie podoba się Porsche ;)

 

takiego rollsa

Dołączona grafika

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz z tą "połową"

Fakt ze nie chcialo mi sie przebierac, tylko wrzucilem jak lecialo, ale nazwac je mozna ciekawymi (skoro nie egzotycznymi).

Seicento i Favoritka są tu baardzo nietypowe ;)

A SLK500 w polsce zbyt czesto sie raczej nie pojawia.

 

Nie zrobilem foty, ale minął mnie wieczorem nowy Nissan Skyline.

Boshh jaki wypas :)

http://www.imp-dome.com/all%20photo/INFINITI/G35/07gtr.jpg

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety bez fotek :] ale co ja widziałem:

 

Toruń: Mustang GT, wyglądał jak od Rousha ale był na tyle daleko, że nie wiem czy na przedniej szybie miał naklejkę

 

Zabrze: Merc SLR, SLK; Aston DB9 x2, Corvette C4, Chrysler 300C (ze 4 jeżdżą takie :] ), Supra, RX8, mx 5, EvO IX, Impreza STi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...