Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Gliwicach widziałem Ferrari , niestety nie wiem jaki model , tyle że było to czerwone ferrari .

 

Btw. Już kiedyś chciałem napisać w tym temacie bo widziałem parę ciekawych autek ale zapominałem napisać .

 

Parę razy koło miejsca ( mieszkam na Szobiszowicach - konkretnie w pobliżu dawnej bazy Transbudu , tam gdzie teraz jest Biedronka ) gdzie mieszkam parkował czarny Hummer ( nie wiem czy H1 czy H2 ) chyba z jakieś wypożyczalni samochodów , innym razem widziałem jakiegoś Aston Martina koło skrzyżowania koło pasów na Tarnogórskiej w okolicy wyjścia z tunelu pod torami PKP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaniacy!!

Skad u Was dzisiaj ta kumulacja epickich aut :D Pod Novotelem: Scuderia 16M, Ariel Atom, Vipery, 911, m6, 1M... Co to ma byc?!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjec nie robie bo widuje to codziennie lub prawie, do tego mieszkam na takim osiedlu ze z okna widze takie fury na ktore chyba nigdy mnie nie bedzie stac :lol:

 

kalisz 110 tys. mieszkancow:

 

- 1 x jaguar xkr s

- 2 x bentley cointinental gt

- 4/5 x porsche panamera

- kilka porsche 911 (w wiekszosci te najnowsze)

- X6, cayenne, range rover sport, mercedesy amg (sl, s, c), pare sztuk eMek bmw tych starszych i nowszych- tego jest po kilka sztuk

- "zwyklych" siodemek, s klas, audic na full wypasie nawet nie ma co liczyc

 

 

brakuje royce'a, astona i ferrari :sad: ,

kiedys byla testarossa i 360 modena ale zniknely, 360tka podobno zawinela sie na slupie ;)

 

nie wiem skad w tak malym miescie tyle konkretnych aut, moze dlatego, ze to NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE B-)

 

hahaha

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Gliwicach widziałem Ferrari , niestety nie wiem jaki model , tyle że było to czerwone ferrari .

 

Btw. Już kiedyś chciałem napisać w tym temacie bo widziałem parę ciekawych autek ale zapominałem napisać .

 

Parę razy koło miejsca ( mieszkam na Szobiszowicach - konkretnie w pobliżu dawnej bazy Transbudu , tam gdzie teraz jest Biedronka ) gdzie mieszkam parkował czarny Hummer ( nie wiem czy H1 czy H2 ) chyba z jakieś wypożyczalni samochodów , innym razem widziałem jakiegoś Aston Martina koło skrzyżowania koło pasów na Tarnogórskiej w okolicy wyjścia z tunelu pod torami PKP .

 

w Gliwicach jest tez Maserati Quattroporte i biały GTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari 360 Modena, na lokalnych blachach, a 400 metrów dalej wpadłem na Chevroleta Camaro. Zdjęć brak bo rozpłynąłem się przy odgłosie silników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wiosce smiga Skyline R33 albo R34 z kiera po prawej. Nie jestem pewien ktory dokladnie bo widzialem go raz jak smigal drifta po rondzie i przez chwile na swiatlach ; d

 

Jak bedzie okazja to cykne foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ogóle nie docisnął pedału gazu?

 

 

Mialem na mysli jak stal na luzie, spodziewalem sie fajnego "bulbulatora" :D A ruszyl gazujac z piskiem opon, wiec cos tam slychac bylo :)

 

Ale fakt, raczej nie depnal do dechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbierałem dziewczyne z Katowic koło CGF i w czasie czekania mogłem rzucić okiem na to cudo

 

Dołączona grafika

 

 

 

Carrera turbo, czarny mat i carbonowe wstawki - maska, wloty powietrza, spojler i lusterka, coś pięknego! :)

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni się tak wszyscy na te matowe rzucili?

Btw, Porsche ostatnio strasznie spowszedniały. Nie ma dnia, żebym co najmniej jednego nie widział. I może to nie jakiś wielki wyczyn, tylko że za każdym razem to jest inne Porsche (panamery, cayenne, wszystkie z grupy "996 i s-ka").

Niedługo z ich egzotyki nie zostanie nic, oprócz wspomnień.

 

Mialem na mysli jak stal na luzie, spodziewalem sie fajnego "bulbulatora" :D A ruszyl gazujac z piskiem opon, wiec cos tam slychac bylo :)

 

Ale fakt, raczej nie depnal do dechy

 

To jest V10, nie ma bul bul, tylko mruczenie/bzyczenie, w zależności od ilości obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z carbonem to fakt, dużo marek ogólnie teraz się na to rzuciło.

W weekend w Krakowie widziałem białe VW Scirocco z carbonowa maska, jakimiś ciach!łami i dwoma rurami wydechowymi, pewnie jakaś wersja ze sportowym pakietem.

Do tego jakieś CLSy AMG, Z4 i takie tam, musiał bym co 10 metrów zdjęcie robić. :P

A na bramce koło Balic widziałem jak rusza SLS, fajny dźwięk. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...