Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Nietuzinkowy maluch z tegorocznego Woodstocku, zaparkował tuż koło naszego legowiska i nagłośnieniem przebijał główną scenę nieopodal Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A także to coś, o rozmiarach porównywalnych do niewielkiego lotniskowca, toczącego się po obwodnicy Gniezna (wybaczcie beznadziejną jakość):

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie egzotyka ale nigdy wcześniej nie widziałem, więc z zaciekawieniem się z bliska przyjrzałem:

Dołączona grafika

Tu już bardziej egzotycznie. Na żywo wygląda jeszcze śmieszniej niż w top gear. Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj to już w ogóle masakra. Domyślam się, że wiecie kto tym się ścigał?

Dołączona grafika

Jutro tam pójdę jak będą mieli otwarte, żeby obejrzeć z bliska to wrzucę więcej zdjęć. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem to na mojej ulicy.

http://www.topgear.com/uk/porsche/911/road-test/paul-stephens-300r

Cyknąłbym fotkę ale stało po drugiej stronie ulicy a na jej środku lecą żebrowane barierki więc i tak lipa. W każdym razie pośliniłem sobie całe buty.

 

 

EDIT: To wczoraj koło mnie przejechało. Oci***em.

http://www.nydailynews.com/autos/ferrari-owner-covers-car-velvet-article-1.1386968

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Torowa maszynka do niszczenia Radical CXR z tyłu Aston Martin Vanquish Volante, ale za ciemno na dobrą fotkę. piękna fura, radical mniej. Poza tym wredna fura, wysiada sie z niego tak ciężko, że telefon wyślizgnął mi się z kieszeni i zbiłem tylną szybkę. Sorry, że kupę widać z samego auta, ale tylko taką fotkę mi kumpel cyknął Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lotus 20/22 Formula Junior z 1961 skonstruowany przez Colina Chapmana.

 

Dołączona grafika

A tu moje największe marzenie, póki co zrealizowane jako projekt na uniwerek w CAD-dzie, bo od czegoś trzeba zacząć. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Muzeum Ferrari i tyle egzotyków co tam widziałem, to głowa mała :)

 

Ferrari LaFerrari wygląda zjawiskowo 

 Widziałem na żywo La ferrari i powiem Ci, ze stojący obok oczojebnie zielony Aventador bardziej mnie zwilzył mimo, że to VAG. Na fotach La Ferrari zamiata ale widziany normalnie na ulicy jakoś mniejsze wrażenie robił.

 

Fota nie moja ale to dokładnie ten egzemplarz widziany w centrum Le Mans

 

2048.jpg

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...