Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Po Olsztynie jeździ czarny Nissan 350Z na olsztynskich numerkach - trzy razy już go widziałem ;)

 

Ciekawa furka ;)

nie na olsztynskich a na powiatu olsztyn :P

 

na olsztynskich jezdzi Carrera4S cabrio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor :D dzisiaj widzialem czarne 350Z na numerach NO :D ale na NOL tez sie toczy nissan. tego prosiaka to juz w wakacje widzialem, za kierownica siedzi gostek ok 45lat. na przystanii nigdy go nie widzialem, wiec nie wiem kto to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze bite* to byłoby nice ;)

 

W kraku bywa rs4, na trasie Kraków-Tarnów można spotkać rs4 avant koloru RS-blue, no i w Wawie jest z rejestracja "W2 SPEED"

Q7 nie jest egzotykiem ale wprowadziły się z pobliską wieć dwa czarne dwóch róznych właścicieli.. ;)

 

 

*-źle złożone-kierownica nie z tej strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac przez miasto spodkalem to:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

troche nedzne zdiecia bo z komorki

 

ktos wie co to jest?:> nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze to jakis kit-car ktory stara sie wygladac na clk-gtr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Bentley Continental GT Cabrio błękitny, zagraniczne blachy i z blondyną za kierownicą ;)

A jestes z Wawy?, ja widzialem identycznego na zielonych blachach. Gdzies juz tu o nim pisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestes z Wawy?, ja widzialem identycznego na zielonych blachach. Gdzies juz tu o nim pisalem.

 

Zgadza sie, co było na blachach nie pamiętam :? pamiętam że nie były z EU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to od kilku miechów po Debicy (woj. podkarpackie - najbiedniejszy region zresztą ;) ) jeździ sobie taki czarny Bentuś Continental GT. Nie mam foto ale wiem czyj :D Króla Polskiego Marmuru :D

 

Kiedyś widziałem Hondę CRX Type - R Mugen u siebie, ale tylko zawyła i znikła na horyzoncie .... nawet mi nie odpalił aparat :( takie szybkie bydle :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połaczenie kremowego i czerwonego wygląda nieźle!

U mnie były/są takie dwa, oba w kolorze aluminium, jeden w komisie i chyba sie sprzeda, a drugi na ulicy obok komisu często stawał, jeździ nim koleś w moim wieku, i jego ojciec.. ogólnie strasznie mi nie leża takie auta, a środek zwłaszcza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto co ładnego mi sie buja po mieście :]

 

Taka sama S-ka regularnie do oberzenia w Białymstoku. Aczkolwiek po ostatniej wycieczce do Berlina, gdzie na co drugim skrzyżowaniu taką można zobaczyc, już mniej rzuca mi się to auto w oczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w drodze do szkoły kolejny raz widziałem TVR Sagaris kolor czarny. Mmmm piękne auto, a ten dzwięk... Warto przeżyć spotkanie z nim :)

Niestety fotek nie mam, zanim zdążyłem odpalić aparat to odjechał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...