Skocz do zawartości
katoda

Wiatraczek Z Freezera 64 - Jak Wykorzystać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W pewnych pięknych okolicznościach przyrody stałem się posiadaczem wiatraczka od Arctic Freezera 64 (non-Pro). Tak się zastanawiam, do czego by go wykorzystać - pewnikiem do przewiewu budy, tylko jak zmodować coby miało to sens i korzyść... Jakieś pomysły ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Moj pomysl:

Zasilacz antenowy,nastepnie tasma,jakas podstawka i masz tani wentylatorek, nie do kompa a do stanowiska , przy ktorym siedzisz aby cie chlodzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W pewnych pięknych okolicznościach przyrody stałem się posiadaczem wiatraczka od Arctic Freezera 64 (non-Pro). Tak się zastanawiam, do czego by go wykorzystać - pewnikiem do przewiewu budy, tylko jak zmodować coby miało to sens i korzyść... Jakieś pomysły ? :wink:

Dorzuc do paczki i po sprawie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KATODA mam pytanie do Ciebie odnośnie tego wiatraczka od Arctic Freezera 64. Mógłbys podłączyć go pod Fan Procesors na mobo i zobaczyć czy zlicza Ci RMP?

 

U mnie daammmed nie chce działać pod mobo ..a na panelu pokazuje...Płytę sprawdzałem innym wentylem - jest sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KATODA mam pytanie do Ciebie odnośnie tego wiatraczka od Arctic Freezera 64. Mógłbys podłączyć go pod Fan Procesors na mobo i zobaczyć czy zlicza Ci RMP?

Czy wystarczy, jeżeli Ci powiem, że przed demontażem (jako że byłem właścicielem całego kompletu Freezerka, a teraz ostał mi się jeno wiatrak) wszystko działało prawidłowo, płyta widziała RPM wiatraczka i takoż wszelakie programy do monitoringu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...