Skocz do zawartości
CriXu

Plyta Glowna + Procesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad zmiana plyty glownej wraz z procesorem... Nie pali mi sie do wymiany grafy oraz pamieci wiec mysle aby wziac proca S939 A64 3500+ i do tego jakas fajna plyte do OC, mysle nad DFI LanParty UT nF3 ULTRA-D (posiada ona zlacze AGP x8) i wejscie na DDR1 (400Mhz) wiec moje pamieci wraz z grafa doskonale beda chodzily.... Czy moge was prosic o wasze zdanie czy warto to wymienic i kupic taki sprzet jaki mam zamiar kupic??? Czy moze polecacie cos innego... Cena w sumie nie gra roli ale juz nie siedze przed kompem wiec przydaloby sie zmienic w granicac 1tysiaczka (1000zl)...

 

Ps. zalezy mi na ostrym OC ale mzoe lepiej zaoszczedzic 200 zeta i wziac GigaByte z nForce 3...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzieki, nigdy asrocka i pochodnych... jestem za DFI ale zastanawiam sie czy warto :| bo rownie dobrze o 200zeta taniej moge kupic Gigabyte :P

pytanie tylko czy moze jednak wezme Gigabyte za 200 zeta i proca za 800 tego dwu rdzeniowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze lepiej oddac za darmo -to nowa grafa za ktora dalem ponad 600zeta i ktorej nie zamierzam wymieniac...

 

PS. Moje pytanie brzmi jaka plyta do procesora A64 X2 4400+ ze zlaczem AGP ??? (czy takie cos w ogole jest??)

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzieki, nigdy asrocka i pochodnych... jestem za DFI ale zastanawiam sie czy warto :| bo rownie dobrze o 200zeta taniej moge kupic Gigabyte :P

pytanie tylko czy moze jednak wezme Gigabyte za 200 zeta i proca za 800 tego dwu rdzeniowego :P

Nigdy niemow nigdy :lol: A tak pozatym uzytkowalem tego asrocka 939-dual przez 6 miechow bo mialem grafe dobra na AGP,super plytka za ta cene, mod proc,pamiec prosty jak barszcz.Po tym duzo wiecej niewycisnowem z procka na DFI.A w przyszlosci mozesz sobie walnac grafe na PCI-e.Ten model plytki asrockowi akurat udal sie na 110%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh po co wszystkim znowu opowiadac o tym ASRocku... nie chce to nie :) niech kupi mobo tylko z agp i do tego na nForce 3 (problemy z GeForcami na tym chipsecie mobo - tzw. freezy), w przyszlosci bedzie chcial zmienic grafe to zaplaci za jakis chlam tyle co za 2 razy lepsza grafe na PCIE

 

end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej i znow zmienilem zdanie :P doszedlem do wniosku ze ejdnak nie chce AMD X2 tylko zwyklego athlona A64 3500 i teraz mysle o Asrocku :P z racji ze faktynie jako jedyna ma nforca4 (chipset) i AGP :P jednak chce zaoszczedzic na sprzecie i zainwestowac w motor ale to juz inna historia :D

 

"DarkArrow" z tego co widze masz wlasnie ta plyte i cos tam wykreciles :P nie ejstem hadrcorowcem wiec moze mi styknie ale nie moge znlaesc tej plyty w komputroniku wiec bede musial zakupic na allegro :D moze znajde goscia ktory i ma plyte i proca:D

 

PS.Pamietam jak szczycilem sie ze mam gigabyte ktora jest taka rewelacyjna a nie moglem wykrecic mojego proca :P i jakis gosc zgasil mnie tez jakims asrockiem :] choc nie mam przyjemnych wspomniej jak w pracy glowny komp byl na asrocku gdzie dziwne zeczy sie z nim dzialy :D:D

 

PS2. to jednak nie jest na nforce4 :(

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...