Skocz do zawartości
humax5400

Oryginalne ubrania. Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co oznacza Outlet w tym przypadku ? 2 gatunek, wada czy nie?

Najcześciej końcówki kolekcji. Stary model zawsze jest sprzedawany w niższej cenie. A Outlety, to sklepy, które skupują owe końcówki i sprzedają w niższej cenie. W Polsce mamy np. sieć Vabbi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj jakieś namiary na tego gościa icon_smile3.gif

Tylko co oznacza Outlet w tym przypadku ? 2 gatunek, wada czy nie?

omg pisałem że gość wysyła z Anglii gdy ktoś powyżej podał linka do aukcji [nie podam nazwy usera bo link jest na poprzedniej stronie tematu a mnie się nie chce cofać :D :D ]

 

Najcześciej końcówki kolekcji. Stary model zawsze jest sprzedawany w niższej cenie.

Dokładnie, normalna cena niby była 349 ale chgw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwię sie bardzo ostatnimi czasy, bo dosłownie nie ma nigdzie prostych kurtek jeansowych. Byłem w Wrangler, Lee, C&A, Cubus, New Yorker i wielu innych - nie mają. W Scotch & Soda są, ale dekatyzowane paskudnie. Chcę kupić coś prostego, ładnego a tu nie ma. Wiecie gdzie można kupić coś prostego, bez żadnych napisów z tyłu, zadrapań itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwię sie bardzo ostatnimi czasy, bo dosłownie nie ma nigdzie prostych kurtek jeansowych. Byłem w Wrangler, Lee, C&A, Cubus, New Yorker i wielu innych - nie mają. W Scotch & Soda są, ale dekatyzowane paskudnie. Chcę kupić coś prostego, ładnego a tu nie ma. Wiecie gdzie można kupić coś prostego, bez żadnych napisów z tyłu, zadrapań itp?

Niech ktoś mi znajdzie czarną jeansową kurtkę a ozłocę ... Szukałem w wielu sklepach i nic , nawet na wspomnianym bazarze w Turcji (poważnie ;) ) żaden Arab nie miał. :( Irytujące to ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara? :)

Zraziłem się do tej marki ostatnio. Kupiłem drogi dosyć garnitur i po miesiącu odpruły mi się mankiety w spodniach. Założyłem te spodnie może z 4 razy. Marynarka lepiej wykonana ale strasznie zaczyna się błyszczeć i do pralni trzeba bardzo często oddawać. Ostatnio w spodniach zaczął się rozłązić materiał i wywaliłem je. Nie wiem, może mam jakiś podrobiony gajer ale kupiłem w sporej galerii. Z produktami poprzednio kupowanym w tym sklepie nie mam problemów. Denerwują mnie też w tej firmie, że maja praktycznie same koszule w paski, prążki a ja tego nie znoszę:> Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z metek w przeliczeniu na PLN sa nizsze niz cena kup teraz :o

Jak nizsze, niz kup teraz, to chyba normalne, ze zarabiaja.

 

Niemniej, jezeli chodzio Ci o odwrotna zaleznosc, to tak jak przedmowcy, wykupili ubrania w outletach, tam sa wyprzedaze -50% czy -70% od ceny z metki i sprowadzaja rzeczy, a pozniej wystawiaja na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi znajdzie czarną jeansową kurtkę a ozłocę ... Szukałem w wielu sklepach i nic , nawet na wspomnianym bazarze w Turcji (poważnie ;) ) żaden Arab nie miał. :( Irytujące to ... 

W Lee jest kurtka jeansowa, ale bliżej jej do koloru szarego niż czarnego, cena ~250 zł z tego co pamiętam. Byłem dziś w Big Star, kupiłem tą kurtkę http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/item...5/1300754940402 , w domu mnie wyśmiali, powiedzieli że wygląda jak ubranie robocze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Big Star, kupiłem tą kurtkę http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/item...5/1300754940402 , w domu mnie wyśmiali, powiedzieli że wygląda jak ubranie robocze ;).

Bo trzeba było kupić taką... ;) http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/item.../1312498540502# na lekkiej podszewce, więc pasuje na chłodniejszą wiosnę/jesień. Kaptur na stałe, chyba że to dla kogoś wada. Kilka kieszeni. Dostępny także jaśniejszy kolor, coś jak beżowy lub szary (nie znam się na kolorach :)) którą sam posiadam. Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lee jest kurtka jeansowa, ale bliżej jej do koloru szarego niż czarnego, cena ~250 zł z tego co pamiętam. Byłem dziś w Big Star, kupiłem tą kurtkę http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/item...5/1300754940402 , w domu mnie wyśmiali, powiedzieli że wygląda jak ubranie robocze ;).

no bo tak wyglada:P

w diverse jest fajna ale jasna kurtka(chociaz czarna chyba tez jest) niby jeans ale nie:D takie cos podobnego za 220zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się coś markowego podoba to kupuje np. buty bo podróbki niespecjalnie mi się podobają, a koszulki bluzy itp. to już nie muszą być markowe chociaż teraz będę się lansował koszulką PurePC B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos moze powiedziec o polowkach Ralph Laurena? Wytrzymuja wiecej niz 2 prania?

Ostatnio oglądałem te polówki - jak za tą cene to nic szczególnego. Zresztą to samo z Lacoste i TH. Dla mnie z polówkami tych firm jest ten problem, że wypadają strasznie szerokie. Powiedzmy rozmiar M jest dobry na długość, ale na szerokość to w niej się topie. I wcale nie jestem żaden szkielet :P

 

A tak swoją drogą, ciekawe kiedy doczekamy się w PL sklepu A&F? Podejrzewam, że nieprędko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, ciekawe kiedy doczekamy się w PL sklepu A&F? Podejrzewam, że nieprędko icon_razz.gif

No raczej ;).. w przyszłym roku mają otworzyć w Kopenhadze jeden a w 2011 w Paryżu póki co..

 

Właśnie o A&F miałem pytać - kupował ktoś tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie :P

 

pierwsze wypowiem sie na temat polowek :)

 

1. lacoste straszne szmaty kupilem 2 i juz wiecej nie kupie... nie dosc ze cena 380 zl okolo to wg mnie nie wiem na kogo to jest szyte... ;]

2. z TH polowki sie bardzo dobre. Fajny material, niespiera itd ogolnie moge polecic i nie kosztuja az tak duzo jak za lacoste bo okolo polowe tej ceny.

3. Mega tanie bo okolo 100 mozna kupic w royal collection Philip Louis czy jakos tak :) kupilem sobie ostatnio i jestem z niej bardzo zadowolony.

 

 

a teraz moje glowne pytanie... nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj

 

w reklamie paco rabbane one milion koles ma koszule.. biala mozna powiedziec klasyczna... ale co to za kroj ? jak to w ogole jest zrobione ? moze ktos sie orientuje gdzie taka kupic ?

 

zamieszczam link z reklama :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=_xZwezMxwao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem,co mysle o tych polowkach.Smigalem w takich firmowkach,ale odkad zobaczylem jak duzo tego podrabianego badziewia jest na allegro i pol wsi chodzi w th,lacoste itp.to zwatpilem i nigdy juz nie zaloze tego na siebie,bo poprostu wstydze sie jak widze kto w tym smiga.Po drugie takie marki,na zachodzie porownac mozna z naszym Reserved,przynajmniej cenowo,wiec nie wiem skad u nas takie ceny.Taniej wyjdzie poleciec do Londynu,kupic 3 pary spodni i koszulki th,dla przykladu podam cene sprzed tygodnia spodni Tommego,ktore u nas kosztuja +-400zl,tam 20 funciakow.

Wracajac do polowek,dobrej jakosci sa w Springfield,S.Olivier i nie odbiegaja jakoscia od tego co w Polsce uwazane jest za super marke.

Panowie ogolnie polecam tez sklep Zara,przyzwoicie,nie za drogo i elegancko,a najwazniejsze,ze kroje na czasie.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...